Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Sklep] www.ehobbyasia.com


Recommended Posts

No właśnie zrobiłem zamówienie, co mnie zdziwiło 1/4 tańszy celownik niż w innym sklepie.

Mam pytanie do osób, które już korzystały.

Jakim kurierem przyjdzie mi paczka, jeśli wziąłem expres delivery?

 

Parę dni temu doszła do mnie paczka od nich expresem przez UPS.

Sklepowi nie mam nic do zrzucenia ,wszystko ładnie zapakowane i zabezpieczone.

Niestety kurier nawalił.Paczka zamiast dotrzeć w terminie 3-5 dni dotarła po 9 dniach bo kierowca nie zostawił żadnego awizo.

Na stronie UPS wyświetlało codziennie ze dostarczone będzie dzisiaj.Dopiero telefon do biura obsługi pomógł i dowiezli w ciągu 3h.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No 3do 5 dni to to nie było.

Maila faktycznie dostałem, ze idzie upsem.

Kurier przyjechał i trąbił pod domem, nie wyszedł z samochodu do mnie nawet, może mu zimno było :D

Zamówiłem dwa tłoki o tym ze jednego nie maja napisali dopiero 5 dni po wysłaniu reszty.

Edited by vandal7
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

No i co dalej...

 

Drugiego tłoka nie wysłali na maile nie odpisują, a jak się jeszcze okazało luneta jest uszkodzona.

Nie reklamuje nawet jej, bo z kupowania na allegro wiem ze jak nie potrafisz udowodnij sprzedawcy ze wysłał zepsuta to nic nie możesz, tym bardziej trzeba by się znać na prawie międzynarodowym chińskim czy cholera wie, czym jeszcze.

 

Nigdy więcej ehobyasia.

to sie chyba nazywa polskie oszczędzanie :/

Edited by vandal7
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Zamówiłem u nich do tej pory towaru na prawie 1000 dolarów, kumpel na 1500 dolarów, od 2009 r. Wszystkie zamówienia ok, tracking number zawsze zalaczony w mailu po wysłaniu. Na około 20 paczek w tym czasie był 1problem: replika g&p miała być z downgrade do 320 fps, była ale na kulkach 0.25, do kompletu wrzucili baterie lipo 11v, i efektem było uszkodzenie tłoka. Ostatnio przyszła paczka z komorą King armsa, brakowało 1 malutkiej części, ale mam nadzieje, że dodadzą przy następnym zamówieniu. Kolega zamówił kolimator, ale przyszedł z zepsutą regulacją w poziomie, po interwencji mailowej, bez problemu wymienią towar na nowy po odesłaniu wadliwego. Jak na taką ilośc zamówień, sklep godny polecenia.

 

@ Vandal 7:

Psioczysz na sklep, a nawet nie spróbowałeś napisać do nich maila.

To tak jak z oszukanymi przez airsoftextrem. Każdy chciał by pieniądze spowrotem, ale nikt nic w tym kierunku nie robi.

Pozdro

Edited by tomtus
Link to post
Share on other sites

Ja miałem problem ze sklepem, bo przysłali mi wadliwe baterie. Maili wysłałem do nich dziesiąki i nie doczekałem się jakiejkolwiek odpowiedzi. Więc tutaj chyba nie ma reguły, raz są mili w stosunku do klienta, a za drugim razem już mają Cię tam gdzie światło nie sięga... Aczkolwiek już się nauczyłem, od czego jest otwieranie sporów na Paypalu. ;)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Drugi raz robiłem zamówienie z ehobbyasia. Tym razem był to Tokyo Marui Government Mark IV Series 70 :D. Wszystko cacy. Replika doszła w siedem dni od złożenia zamówienia. Mimo, że przesyłki mają drogie to i tak polecam ten sklep !

Edited by matheews
Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

No to ja dopiszę swoje 3 grosze.

 

Jestem nieziemsko wkurzony na ehobby, gdyż nie mogę u nich nic zamówić.

Mam konto na paypalu, kasa przelana, próbuję zamówić w końcu upragnionego boxa a tu KLOPS. Bo jestem obywatelem trzeciego świata i nie mam karty kredytowej, a takiemu plebsowi oni nie sprzedadzą. Musi być karta kredytowa i już!

 

A konkretniej: Przy wyborze metody płatności, zaznaczam paypal, przechodze do strony logowania, wszystko pomyślnie i... musze podać numer karty, cv/cvc i date ważności karty. Której de facto nie posiadam, bo nie jest mi potrzebna.

 

Jest jakaś metoda ominięcia tej bzdury dziesięciolecia? Czy raczej musze o ehobby zapomnieć, dopóki nie wejde do grona elity z mastercardem?

Link to post
Share on other sites

No to robisz coś nie tak, bo już nie raz zamawiałem u nich i nigdy nie płaciłem kartą kredytową, zawsze paypalem, może masz niepotwierdzone konto PP, niepowiązaną kartę kredytową/debetową lub inny problem, albo mają problem w systemie sklepu, w każdym razie paypalem zawsze płaciłem. Może daj checkout przez paypal express

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 11 months later...

Bardzo, bardzo odradzam.

 

na 4 zbiorówki - dwie naraziły mnie na łączną stratę ponad 5 stów.

 

1. 'zaokrąglili sobie' koszt towaru z wysyłką do 100 dolców z 68. Dlaczego? Ch*j wi, ale celnicy dowalili cło do 100, mimo moich odwołań i przedstawionych faktur.

2. Podzielili bez poinformowania mnie paczkę na dwie, NA KAŻDEJ PISZĄC PEŁNĄ KWOTĘ. Co spowodowało zapłaceniem podwójnego cła. Oczywiście moje odwołanie na nic.

 

Nie polecam złamasów, bo za każdym razem grzecznie proszę, by uważali jak opisują paczki.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A obsmaruję sobie bo mogę. Cena na paczce tak jak proszono 10$, ale co z tego jak towar przyjechał niesprawny i mniej więcej od 15 grudnia nie mogę się doprosić o możliwość zwrotu towaru. W zamian zaproponowano kupon na zakupy w wysokości 20$. Sorry ale sprzęt brałem za ponad 150$ i jest kur.. niesprawny.

 

http://shop.ehobbyasia.com/g-p-dual-laser-destinator-and-illuminator-sand.html#.UsVMKUBv-Ds

 

p.s. jeśli ktoś ma doświadczenia w naprawie tego sprzętu proszę o kontakt bo powoli tracę nadzieję.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Na terenie kraju doręczeniem zajmuje się Poczta Polska, dostajesz numer trackingowy do tego airmaila, ja na kilka zamówień nie miałem żadnej wtopy, raz tylko musiałem telefonicznie pogadać z UC, bo odprawa się ślimaczyła (panowie odłożyli moją paczkę na bok po sprawdzeniu i "zapomnieli" odprawić przez dwa tygodnie).

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

A wiec tak, paczka doszła to i ja się wypowiem, tj jak poprzednicy czyli minus to brak kontaktu mailowego - u mnie wgl nie odpisywali, lecz plusy mówią same za siebie, po złożeniu zamówienia przesyłka została wysłana na drugi dzień i chociaż brałem tańszą (nie ekspresową ) i doszła w.. 4 DNI! żadnych opłat celnych i innych takich rzeczy, bezpiecznie spakowana paczuszka, bardzo polecam!

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Mój laser zaginął. Według poczty polskiej i trackingu paczka została dostarczona. Ogólnie jet w chur problem z kontaktem mailowym. Ostatecznie po miesiącu ciszy stwierdzili że przesyłka zaginęła. Sklep twierdzi że jej nie ma, ale daje mi kupon na zakupy w wysokości 120$, gdzie wartość zakupionego przedmiotu to 160$ i koszta przesyłki PL-HK 100zł czyli około 30$ Wysłanie potwierdzenia nadania i linku do trackingu skutkuje zerwaniem kontaktu mailowego, jak na razie trzy dni. Warto im wysmarować coś ciekawego na FB? Zaczyna mnie to męczyć, nie zarabiam tak dobrze żeby olać 200$.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Polecam sklepik. Złożyłem ponad 10 zamówień na najróżniejsze kwoty, wszystko dotarło bezproblemowoi szybko. Totalnym hitem jest ostatnie zamówienie. Zwlekali ponad tydzień z wysyłką, więc naskrobałem im maila co z moją paczuchą i czy mogę liczyć na wysyłkę jeszcze w tym tygodniu. Oto odpowiedź :D

 

 

K urwa yes! Here is your tracking RT*********HK
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A więc po zakończeniu sprawy mogę klepnąć opinię całościową. Laser (DBAL A2 w IR) jak się okazało, a w co nie chce mi się wierzyć, zaginął w jakiś magiczny sposób na poczcie w HK. W zamian zaproponowano mi bon rabatowy w wysokości 120$ czyli około 35$ w dupę. Odpałowałem ich. Mimo że tracking potwierdzał doręczenie pod wskazany adres sklep szedł w zaparte że paczki nie mają, oczywiście chodziło o zwrot gwarancyjny. Próba kontaktu z pełną kulturą kończyła się pełnym olewem ze strony sklepu, kontakt następował z rozrzutem raz na 7-21 dni roboczych. Dopiero szerzej zakrojona akcja na FB oraz mało kulturalna sugestia że mogli by ruszyć dupę na pocztę i ustalić co jest grane, bo ciężko będzie mi tam pojechać załatwić to za nich zaowocowała jakimś działaniem i po magicznych kolejnych 7 dniach odpowiedzieli że poczta w HK przyznaje się że nie wiedzą gdzie jest paczka. Mimo tego jako rekompensatę sklep zaproponował bon rabatowy w wysokości bliżej nieznanej. Próby ustalenia sumy zajęły kolejnych, około, 21 dni. W końcu zakupiłem przedmiot w sklepie nie płacąc za niego, wysyłając im jednocześnie pełne dane zamówienia. Dopiero wtedy, bez żadnej odpowiedzi na koncie w sklepie pojawiły się pieniądze z rabatu, 5$ mniej niż nowy sprzęt. Takie coś da się już przełknąć więc sprzęt zamówiony i leci do Polski. Cała sprawa trwała praktycznie równe 5 miesięcy.

 

Ostatecznie wszystkie sprawy związane z reklamacją kosztowały mnie dodatkowe 150zł, jedyna nadzieja że reklamacja złożona na PP przyniesie zwrot kosztów paczki oraz deklarowanej wartości dzięki czemu wyjdę na czystko.

 

Reasumując, cholernie odradzam ten sklep, mimo tego że potencjalnie nie była to ich wina, z powodu trudności w kontaktach. Masakra. Kupując coś drogiego co warto reklamować radzę uzbroić się w cierpliwość oraz nerwy ze stali. :icon_wink:

 

Oweralnie In+ chociaż ja więcej u nich niczego nie zamówię. :icon_wink:

Edited by Lamus
Link to post
Share on other sites

Bardzo byłbym wdzięczny za pomoc :) Pierwszy raz zamawiałem coś z zagranicy i dostałem list z poczty w Zabrzu, żebym dostarczył odpowiednie dokumenty w celu nadania przeznaczenia celnego i naliczenia cła i podatku. Moglibyście mi powiedzcie mi skąd mam wziąć fakturę na moje zamówienie z ehobby? Zrobiłem zamówienie za 159,35$ z przesyłką no i nie wiem czy paczkę wysłali jako gift czy co i jaka jest deklarowana kwota zawartości. Wolałbym nie płacić podatku od pełnej kwoty, ale z drugiej strony z prawem też bym nie chciał mieć problemów :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...