Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

glock 17 tm NAPRAWA:(


Recommended Posts

witam

ta sprężyna wypadła ci spod tego czegoś (nie wiem jak sie to nazywa) co podtrzymuje tłok jak odciągniesz zamek do tyłu. Na dole tego czegoś masz taki wrąbek,lub dziurke. Jeden koniec sprężynki przychodzi tam a drugi opiera sie o body. Nie mam cyfrówki ale jeżeli nie rozumiesz oco mi chodzi to daj jakieś foty to zaznacze ci na nich gdzie powinieneś wlożyć te sprężynke. Ja ze swoim się męczyłem ze 2 godziny żeby go złożyc.

Link to post
Share on other sites

witam

nie pamiętam,ale raczej to dłuższe opiera sie o body.Nie chce mi sie rozbierać mojego bo to za duzo roboty ale weż spróbój najpierw dłuższym o body,a jak nie to tym drugim.Jedno jest pewne jezeli dobrze to złożysz to spust bedzie dobrze chodził. Musisz to robić delikatnie.w body też jest taki malutki rowek i ta"L" nie ma tam wchodzić!

Życzę powodzenia!

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Zakleić taśmą? Ale które części? :D

 

Fajny ten pistolet ale nie strzela daleko (mój) kulki 0.2g leca na jakies 25m,0.11 na 30m. Jak go rozkręciłem to aż się zdziwiłem (?). Spręzyna praktycznie niczym się nie rożni od tych, które są w pistoletach z kiosku-jest mala i nie twarda. Wytrzyma ten pistolet jak wymienie ją na mocniejszą?

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Witam ponownie z nowym problemem. Po naprawie magazynka wszystko strzelało znakomicie. Po wystrzelaniu 1000 kul zasięg zwiększył się na kulach 0.2g do około 40m. Problem mam następujący: hop-siup nie podkręca kul i strzela na 10-15m. To się stało dosłownie z dnia na dzień, gdy dostałem nową pake kul (gunfire 0.2g).I teraz nie wiem czy te kule są niepodatne na hop`a czy hop się popsuł? Jeśli to hop to prosił bym o receptę dotyczącą jego naprawy, a jeśli to kule no to się domyślam. :D

Wcześniej strzelałem kulami 0.2g TM.

Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...

Chciałbym się zapytać czy ta replika od tm serii HG jest kompatybilna z jakąś inną marką pod względem części? Mam takie coś z 'zerwanym' spustem i wypadła gdzieś kiedyś prowadnica do sprężyny przedniej, a chciałbym, żeby byle był sprawny, bo mam do niego sentyment :biggrin:

Edited by Bylin
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...