Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Broń boczna dla snajpera


Recommended Posts

Jakiś czas temu zakupiłem replikę ze stajni CA a mianowicie SAR Taktik Rifle II, niedługo zainwestuję jeszcze w niego pieniądze, aby stał się pełnowartościowym karabinem wyborowym. Tu się pojawia problem, bo przy prędkości początkowej ~550 - 600 fps'ow bez broni bocznej nigdzie mnie nie wpuszczą ;-(.

A więc do rzeczy interesuje mnie głownie coś o napędzie elektrycznym zastanawiam się nad:

P90 [TM] - chyba najlepsza broń - kompaktowa, poręczna, zwarta no i bateria może mieć więcej niż 600 mAh oraz podwyższone napięcie do 9.4 V

MP5 K PDW [TM] - tu nie wiem, co napisać chyba, że seria mp5, którą uwielbiam :

G5 MP5K [Galaxy] - firma mniej znana, ale nawet, jeśli sprowadziłbym ją sobie z gunnerairsoft.com wyjdzie około 400 zł

MP7A1 [TM] - to, co w przypadku MP5 K PDW [TM], ale mi jakoś nie przypadła do gustu i uważam, że jest brzydka xD

 

Oczywiście jestem otwarty na inne propozycje :D

Link to post
Share on other sites
  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chlebak!

Chlebak się nadaje najlepiej. Bowiem jak sama nazwa wskazuje - chlebak służy do noszenia granatów. A granaty - przyjacielem snajpera.

 

PS.

Przynajmniej ta odsłona ( tysięczna na moje oko) tego pytania będzie oryginalna :)

 

Proszę zapiąć pasy. Czekamy na moderatora który da nam pozwolenie na start.

Link to post
Share on other sites

I tu się pozwolę z kolegą nie zgodzić. Otóż mianowicie popularne warzywo o liściach 2 lub 3-krotnie pierzastosiecznych, równowąskich. Posiadająca kwiaty małe, białe, zebrane u szczytu rośliny w baldach. Wydająca kwiatostan dopiero na drugi rok, w pierwszym tworzy tylko korzeń się nie nadaje!

A dlaczegóż to się nie nadaje zapewne ktoś spyta?

A dlatego że marchewka posiada korzeń spichrzowy - rozbudowany miękisz spichrzowy, służący do magazynowania substancji pokarmowych. W zależności od odmiany - od białawego poprzez żółtawy do pomarańczowoczerwonego (najbogatszego w karoten) i purpurowego.

Nic zatem nam po korzeniu spichrzowym nawet jeśli magazynuje , jakże snajperowi przydatne substancje pokarmowe. Łamliwy jest i kruchy, przez co nieprzydatny w spotkaniu twarzą w twarz z wrogiem!

Jadalny- ktoś doda i słusznie, ale jako przyboczna?!

Poza tym biotop, czyli bardziej przystępnym słownictwem , występowanie to ugory, łąki, miedze ( hyhyhyhy) i przydroża, A gdzie lasy? ja się pytam, dżungla? czy zrujnowane miasto, jakże przydatne dla snajpera, pełne kryjówek i miejsc gdzie wybitnie przyboczna się wykazać może.

Tak więc niestety. Nie mogę się zgodzić i zaakceptować kandydatury marchwi jako przybocznej.

Może za jakiś czas gdy genetyka upora się z jej wadami jako przybocznej ... ale nie teraz. Niemniej czasy te się zbliżają albowiem naukowcy uporali się z problemem demaskującego koloru marchwi już dzisiaj. Możemy spotkać ją w kolorach AT czyli czarnym, oraz w kilku wersjach pustynnych.

Niemniej prace nad skutecznością jeszcze są , że pozwolę sobie zażartować , w polu.

 

:)

Link to post
Share on other sites

Bedąc snajperem nie moge sobie wyobrazić tego żeby się nie czołgać :) To reszta snajperów chyba biegnie w grupe wroga zapominając o tym że nie mają ognia ciągłego ;] i dlatego tak szybko giną ( Rambo ze snajperką ) . Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...