Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

MP5 fabrycznie ma wstawioną mocniejszą sprężynę rzędu M110 o stałym skoku oraz silnik o wyższym momencie obrotowym. To rozwiązanie pozwala wyciągnąć przyzwoity ROF oraz 365-380fps (w zależności od modelu) na stokowym aku 8,4V 1100mAh. Jednak celność giwery oscyluje w granicach 40-45m. Ponad ten dystans kulki lecą gdzie chcą. Więc...

 

Wrzuciłem do niego preckę Systemy o długości 363mm (czyli dedykowaną dla M4). Aby lufa zmieściła w tłumiku się poszerzyłem otwór wejściowy bo normalnie nie da rady jej tamtędy przeprowadzić. Aby ta lufa miała sens wstawiłem cylinder typ 1 SRC a niejako przy okazji stalowe łożyska ślizgowe Systemy (bo nie wierzę w trwałość tych plastykowych). Jeszcze gumka HU Guardera normalnie dała się założyć (bałem się o komorę HU ale jest NORMALNA). Jak ktoś pewnie zauważy lufa o długości 363mm będzie wystawać o ok 30mm z tłumika więc kolega, któremu to składałem dorobił przedłużoną atrapę tłumika, wsuwaną na wierzch.

 

Próbowałem jeszcze upchać GB w metalowym body Classic Army ale jest tam za mało miejsca. Chodzi o to, że GB JG v.2 jest dłuższy o 1,5mm od CA i jako taki nie mieści się we wręgach body CA. Oczywiście można trochę przyciąć ale nie jestem pewien (jeszcze), w których miejscach to zrobić aby nie zakłócić pracy mechanizmów (selektora ognia, komory HU, itp.).

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
Wrzuciłem do niego preckę Systemy o długości 363mm (czyli dedykowaną dla M4). Aby lufa zmieściła w tłumiku się poszerzyłem otwór wejściowy bo normalnie nie da rady jej tamtędy przeprowadzić. Aby ta lufa miała sens wstawiłem cylinder typ 1 SRC a niejako przy okazji stalowe łożyska ślizgowe Systemy (bo nie wierzę w trwałość tych plastykowych). Jeszcze gumka HU Guardera normalnie dała się założyć (bałem się o komorę HU ale jest NORMALNA).

 

Zapomniałeś chyba o najważniejszym a mianowicie o efektach tych zmian. Napisz jak teraz replika śmiga.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...