Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BI-3681 M4A1 FULL METAL [BOYI]


Recommended Posts

jesli wsadze batke 9.6V to szybkostrzelnosc mi wzrosnie? Ale teraz kilka pytan... czy to zmniejszy zywotnosc repliki (podejrzewam ze tak)? Czy wogole ta batka wejdzie? Bo ledwo udaje mi sie domykac z aktualna 8.4 ^^ i jaką dobrą batke 8.4/9.6 V? Czy stockowa wystarczy? Bo szybkostrzelnosc mi tak bardzo nie przeszkadza, przynajmniej kulki wolniej będą schodzic :P

Link to post
Share on other sites
  • Replies 438
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stockowa batka, to z tego co rozumiem jakaś chińska dodawana do repliki w zestawie? Raczej nie warto.

Poszukaj firefoxa, sanyo, g&p, od biedy intellecta - coś w tym stylu. 9,6 od 8,4 różni się jednym ogniwem, więc może się nie zmieścić.

Można przypuszczać, że markowa bateria 8,4 będzie dawała większy prąd niż chińskie 8,4, więc szybkostrzelność zwiększy się.

Za zwiększeniem szybkostrzelności w ten sposób idzie oczywiście szybsze zużycie części i ryzyko awarii w gb.

Link to post
Share on other sites

batka od DiBoys jest tam wsadzona ;) ledwo mi sie miesci to 8.4 wiec raczej nie ma szans, by bez przerobek weszlo 9.6.

 

czy to normalne ze na semi mi sie giwerka czasami zacina? Tak jakby batka mi sie rozladowala, przelaczam na auto to samo, semi to samo, auto dziala <zonk> i dalej smigam... Moj kumpel ma ten sam problem, tylko on ma swoja emke od 2 lat ^^

Edited by Jabol
Link to post
Share on other sites

Bawię sie już boyem od ponad 2 miesięcy a dokładnie bawiłem się... i też mi się tak zacinała jak Tobie Matzel. albo sam ją rozkręć i sprawdź co jest grane... albo wyślij na serwis! ja nic nie robiłem i po 2 zacięciach i samo odblokowaniu się raz mi się zacięła tak że ledwie batką 9.6 wyrwałem ją z zacięcia a później stanęła na amen...

 

czy macie może przy tych zacięciach taki stan że spust podczas auto i semi jest jakby na wpół- twardy? nie umiem tego określić, ale nie jest to pozycja zablokowana ani też w pełni wciśniętego spustu. Mimo to replika strzela..

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

po dluzszym obeznaniu sie z replika moge powiedziec ze kulki dolatuja na te.. 50 metrow, ale nikt nie poczuje ich o ile nie dostanie w twarz/google/helm. Ale z 30-35metrow ladnie boli :) w najblizszym czasie planuje wymiane gumki hop-up na systeme (guardera nie pasuje podobno) oraz na precke.

 

Kolba lubi sie luzowac, ale dokrecenie srubek raz na tydzien/dwa nikogo nie zbawi ;)Wkoncu to okolo 4 minut roboty.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Broń bardzo podobna i ta sama firma więc wklejam do tego tematu: co o tym sądzicie??

http://taiwangun.com/?str=product&prId=244 Jak sie będzie spisywać w lesie (przy założeniu dłuższej lufy i kolimatora)?? Może macie jakąś alternatywa w metal body i podobnej cenie?? Od razu mówię, że zmieniłbym sprężynę od razu na jakąś porządną m110, albo nawet m100.

Link to post
Share on other sites

Krakmani wymieniają sprężynę na słabszą za friko, pytałem niedawno.

 

Słyszałem, że piętą achillesową tych emek jest słabej jakości tłok - prawda li to? Jeśli tak warto byłoby wymienić na starcie i tłok ale to niestety kolejne koszta.

Edited by BonuS
Link to post
Share on other sites

Myślę, że tłoka nie trzeba wymieniać. Wygląda ok., jeżeli się sypie to raczej z powodu wady danego egzemplarza a nie ogólnie słabej konstrukcji. Jeżeli coś wymieniać, to głowicę tłoka - jest bardzo nieszczelna. Albo łożyska na metalowe. Tym niemniej w stoku też będzie przyzwoicie chodzić.

Link to post
Share on other sites

A cóż to za zło kiedy w GB dysza wyszła za daleko i blokuje podawanie kulek z maga. Jeśli popatrzę przez otwór na kulki widzę wysuniętą w komorę HU dyszę. Tłok pracuje i wszystko inne wygląda jak należy. Dysza natomiast jest nieruchoma i zablokowana.

PS. mam omawianą m4 od customs.pl :)

Link to post
Share on other sites

A cóż to za zło kiedy w GB dysza wyszła za daleko i blokuje podawanie kulek z maga. Jeśli popatrzę przez otwór na kulki widzę wysuniętą w komorę HU dyszę. Tłok pracuje i wszystko inne wygląda jak należy. Dysza natomiast jest nieruchoma i zablokowana.

PS. mam omawianą m4 od customs.pl :)

 

Nie za bardzo rozumiem do czego zmierza ta wypowiedź. Domyślam się, że pytasz się czy to w porządku. Otóż jak dysza jest nieruchoma to nie jest w porządku. Z dużym prawdopodobieństwem można powiedzieć że coś się stało z popychaczem.

Link to post
Share on other sites

Dysza porusza się dzięki popychaczowi, który pośredniczy między nią a zębatką tłokową. Prawdopodobnie coś się stało z tym właśnie popychaczem - zablokował się w przednim położeniu, być może przy okazji uległ zniszczeniu. Gearbox do rozbiórki.

Link to post
Share on other sites

Pewnie już to było miliard razy, ale mam pytanie odnośnie ładowania bateri. Jak replika przyszła batka była troche naładowana. W ramach przestrzelenia i docierania wystrzelałem ją do zera. Wyczytałem w instrukcji o jej ładowaniu (60-70 minut). Nie wierzyłem, ale OK. Naładowałem i postrzelałem tyle samo co była naładowana po dotarciu do mnie. Napisałem do sklepu o co chodzi. Napisali żeby ładować 2 h 30 min. Jak mam to w końcu ładować i ile? Batka to 8.4 1100, a ładowarka 8.4 450. Wychodzi niby 2h do 2 30 ale jak to ma ostatecznie wyglądać?

Edited by [PwT] Riddick
Link to post
Share on other sites

Nie przejmuj się ;)

Ja batkę ładowałem najpierw 2,5 godziny i raptem pare strzałów oddałem ;)

Za drugim podejściem 6 godzin i po tym czasie nawet ciepła nie była :roll:

Także te ładowarki z zestawu to shit totalny :???:

 

Podładowałem ładowarką Ansmanna i śmigała w porządku :)

Co do batki, daje rade - M120 madonion jakoś ciągnie ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...