Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam,

 

Po wielu namysłach i poradach zdecydowałem się kupić Berettę 92F. Mam nadzieję że to dobry wybór. Jednak problem polega na wyborze producenta owej Beretty. Otóż znalazłem dwie interesujące produkcje:

 

- Militaria wersja (chyba) bez Hop Up, ale za to 6 miesięcy gwarancji.

- Cybergun wersja z Hop Up i licencją.

 

Nie wiem którą wersje wybrać. Może znacie lepsze wersje w bardzo podobnych cenach? Proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ale zauważ, że HPA ma zewnętrzną lufę z metalu w porównaniu do TMa :)

Z kolei TM ma otwierane okno ( podobno ) podczas gdy CG HPA nie.

 

- wygląda na to że oba są ciekawe ... osiągi z tego co piszecie identyczne ( i ilościowa "atrapowość" przełączników ) więc pozostaje kwestia wykończenia

Edited by Smith
Link to post
Share on other sites
wygląda na to że oba są ciekawe ... osiągi z tego co piszecie identyczne ( i ilościowa "atrapowość" przełączników ) więc pozostaje kwestia wykończenia

 

Ta? Dziwne że roku temu wszyscy zgodnie twierdzili ze HPA ma słabsze osiągi od TM, a zarazem porównywalne z UHC

 

Pamietam te wypowiedzi bo mialem podobny dylemat co w tym topicu.

Edited by qwmx
Link to post
Share on other sites

Ta? Dziwne że roku temu wszyscy zgodnie twierdzili ze HPA ma słabsze osiągi od TM, a zarazem porównywalne z UHC

 

Pamietam te wypowiedzi bo mialem podobny dylemat co w tym topicu.

Napisałem na jakie opinie się natknąłem - generalnie pisano że TM jest słabszy ale ma "boski" Hop-Up i jest świetnie wykonany co na końcu końców osiągi daje takie jak Cyber Gun HPA.

 

No cóż - nie pozostaje mi nic innego jak tylko odnotować pańską opinię ;-)

Link to post
Share on other sites

Ja jestem szczęśliwym posiadaczem Beretty z serii HPA. Plastik wygląda naprawde ładnie, chociaż okładziny chwytu mają już drobne ryski. Zasięg skuteczny około 25 metrów. Z 30 metrów można trafić człowieka. Na razie zero zacięć. Oznaczenia wyglądają bosko ;-). Trzeba energicznie przeładowywać, inaczej kulka wejdzie do komory, a sprężyna nie naciągnie się do końca. Ogółem rzecz biorąc jestem zadowolony z zakupu.

Edited by Bond<007>
Link to post
Share on other sites

Nie. Lufa zostaje na swoim miejscu tylko zamek przesuwa się do tyłu.

 

Ps. Z mojej poprzedniej wypowiedzi wynikła ta wątpliwość ?

Nie - tylko kiedy oglądałem zdjęcia tej beretty to wydawało mi się że plastik zamka wokoło lufy jest niezwykle niewielkiej grubości... z tego powodu wydawało mi sie że jest "sklejony" z lufą zewnętrzną. Dodatkowym powodem takich podejrzeń było to że komora/okno podczas przeładowania jest zamknięta :luzik:

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Ja mam berette HPA target (tą z dziwnym zakończeniem lufy :wink: ) narazie jestem zadowolony:)... Osiągi po prostu cieszą, bla bla bla i takie tam... ale u mnie i lufa zewnętrzna i zamek idą w parze :P .

 

To pewnie przez to, że to wersja target....

Najbardziej mnie wnerwia ten chyboczący język spustowy, i w dodatku z "ABS'u" ;)...

 

Pozdrawiam

 

Edit: Przed chwileczką sprawdziłem to raz jeszcze i wyraźnie widziałem, że zamek i lufa zewnętrzna to jedno;) nie ma u mnie czegoś takiego jak lufa zewnętrzna chyba, że nazwę to atrapą :( ...

Edited by macbeer
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...