Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] BAR 10 [JG]


Recommended Posts

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 3 months later...
  • 10 months later...

Witam przymierzam się własnie do kupienia używki co prawda zepsutej owej repliki (nie ma reakcji na spust pewne seary poszły). Chciałbym tuningować replikę w dwóch etapach. W pierwszym etapie replika miała by mieć 520-540 fps i nie psuła się i by w miarę strzelała, to co sam bym zrobił to wymiana zespołu spustowego tylko nie wiem za bardzo jaki bart,neo?(taki by dawał radę na springu 150) lufę posiadam promyczka 550mm, no i do tego komora Pdi oraz zmiana gumeczki i springa. Proszę o pomoc czy ten plan ma jakiś sens czy będę w miarę zadowolony z osiągów na tym etapie (zasięg całowity ~ 70m) celny ~50m.

 

cena repliki

zespół spustowy cena ?

lufa promyk 350zł

Lufa pdi 300zł

gumka 75 zł

spring 60 zł

Link to post
Share on other sites

Komory nie opyla się wymieniać. Chyba że na TMkę. Zespół prędzej od Bart_a dostaniesz, Neo chyba nie robi już.

Tylko sprawa jest taka, jak tłok jest stockowy to spust musisz szukać używany, z zaczepem 45*.

A 500 fps to Ci da chiński zestaw tuningowy z metalowym tłokiem, prowadnicą i ową sprężyną, jeszcze jak będziesz miał szczelny układ to te 520 będzie.

Edited by Christophy
Link to post
Share on other sites

Zamysł jest taki że nie chce kupować chińskiej rzeczy którą będę musiał wymieniać w późniejszym czasie albo się po 500 strzałach zepsuje. Chce w pierwszym etapie zrobić taki przedsmak już dobrej snajperki jak będzie mi się podobać to dokupię resztę dobrych jakościowo części. Najlepiej by snajpa miała najlepiej 540-550 fps, dobra lufa którą mam i jestem bardzo zadowolony do tego zespół spustowy dobrej jakości w dobrej cenie do tego komora gumka i spring. Tak by strzelało i by w przyszłości wymienić np. cały zespół cylindra i strzelać już na koszerze, zresztą mi się nie widzi więcej od tych 550-560 fps ponieważ nie ma kulek dobrych jakościowo. Na tych 540 fps z dobrą celnością dobrze wyregulowanym hopem dobrą gumeczką i komorą strzelać z 0.3 g&g i mieć te 40-50 skutecznego i ze 75 całkowitego. I mi to pasuje :D.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam, mam dosyć dziwne pytanie ale potrzebuje na nie odpowiedzi wie ktoś jaką średnicę i długość ma śruba która łączy korpus z lufą Bar'a? Na zdjęciu pokazałem o którą mniej więcej mi chodzi. Z góry dziękuje za odpowiedź. Jeśli to pytanie nie nadaję się do tego tematu proszę usunąć mój post, pomyślałem że może komuś w przyszłości może się przydać taka informacja.

 

47765921962437579641.png

Edited by krzemo5
Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
  • 4 months later...

Witam posiadam pewien plan, Bar 10 JG z taiwan GUN na dzien dobry to samo co kolega wyżej konwersja od mancrafta CO2 , i moje pytanka : Czy ta komora bd odpowiednia ?http://deltashop.pl/p/235/3612/komora-cnc-airsoftpro-vsr-10-jg-bar-10-well-mb02-03--vsr-czesci-replik-snajperskich-czesci-i-dodatki-do-replik.html , Czy mogę dokręcić jakoś magicznie tłumik do niego ?(ma jakiś gwint czy trzeba samemu toczyć w lufie zewnętrznej?) , Co standardowo najdłuższego mogę do niego wstawić (jakiego promyka?), Co jeszcze polecacie do niego dokupić ?

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Cześć, mam problem. Ułamało mi sie kawałek loża. Niestety wyłamało sie tam gdzie jest miejsca na przycisk zwalniający magazynek. Wtopiłem blaszkę, wypełniłem inne popękane miejsca, ale efekt nie jest zadawalający. Szukam loża, najlepiej od Bar10, rozważę opcje drewnianego loża. Orientuje sie gdzie mogę dostać taką rzecz? Nie bardzo uśmiecha mi sie kupować repliki dla samego loża. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...