Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] BAR 10 [JG]


Recommended Posts

Koledzy proszę o radę mam tego BARA od JG czy też kopię VSR jak kto woli używać tej nazwy. Wewnątrz wszystko po tuningu, na częściach PDI. Sprężyna 190 i około 620 fps. Wszystko było pięknie, do czasu gdy zauważyłem, że coś nie podkręca mi kuleczek. Postanowiłem wymienić gumkę na taką

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=2967

Tylko jakoś dziwnie kuleczka zaczęła wypadać mi z lufy po naciągnięciu. Odesłałem replikę do sklepu na przegląd, bo nie dawałem już rady i tu się zaczęło dopiero. Po powrocie kuleczka trzyma się w lufie i można by powiedzieć „czego chłopie chcesz”

Jednak teraz przy naciąganiu zasysa mi do komory 2 kuleczki. Nie wiem co z tym zrobić proszę o radę.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Witam

 

Zastanawiam się nad kupnem tej repliki i mam pewne wątpliwości. Dlaczego pomiędzy wersją 10G a 10 (czyli bez tłumika), są takie różnice w prędkości początkowej, czy to od długości lufy?

Jaka jest długość lufy wewnętrznej w wersji bez tłumika?

I czy jest możliwość założenia tłumika w wersji bez niego :)

 

Pozdrawiam

Edited by yeahlon
Link to post
Share on other sites

Różnica fps zapewne spowodowana jest albo długością lufy albo chwytem marketingowym ;-). Tak da się zamontować tłumik (potrzebna jest tylko przejściówka). Długość lufy wewnętrznej jest zapewne taka jak w VSR czyli 430 mm.

 

Pozdrawiam!!

Papuaz

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Od nie długiego czasu, posiadam wersję Bara bez magicznego "G", z gładką lufą. O to kilka spostrzeżeń:

 

Body ładnie wykonane, farba na częściach metalowych schodzi ale prezentuje się nieźle. Mój model ma (niby) 400 fps, i co najciekawsze porównałem sprężyny z Bara wersji G i posiadanej prze zemnie. Obie sprężyny są takie same (taka sama długość, liczba zwoji). Nie wiem czy różnice pomiędzy prędkościami wylotowymi pomiędzy obiema wersjami są spowodowane długością lufy wewnętrznej. Na razie to tyle.

 

Pozdrawiam!

Papuaz

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Witam, to jeden z moich pierwszych postów, więc proszę o wyrozumiałość.

Panowie, mam kilka pytań:

1. Co wymienić na początku, żeby ten Bar postrzelał dość długo?

2. Jeśli seary, to skąd?

3. Czy dłuższa lufa w wersji G nie będzie przeszkadzać po założeniu tłumika? I czy w ogóle da się takie coś zrobić?

4. Ile można strzelać na stockowych częściach i co najszybciej siada?

5. Może mi ktoś na PW opisać szczegółowo jak uszczelnić tą lufę?

6. Czy wersja z tłumikiem różni się osiągami z tą bez?

7. Którą wersje lepiej wziąć?

Z góry dzięki za odpowiedź :)

Edited by Darel
Link to post
Share on other sites

1. W stocku wystrzelisz coś koło 3-5k kulek, może więcej może mniej, więc na początku jeżeli nie masz funduszy to wystarczy. Seary.

2. Seary od DF (http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=1978) wytrzymują spring LL SP150, nawet SP 170 ale jest to katowanie zespołu cylindra.

3. Da się takie coś zrobić konieczne jest rozwiercenie zakończenia lufy.

4. Patrz punkt 1.

5. Tzn? Chyba chodzi Ci o komorę HU. Obwijasz lufę z gumką taśmą teflonową(bez miejsca w którym ramię dotyka gumki) na całej długości która jest w komorze.

6. Nie.

7. Wg. mnie zaznaczam wersję bez tłumika.

 

 

 

Przeczytaj ten temat:

http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=42149&st=0

Na pewno pomoże.

Edited by sebciu
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...