Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] BAR 10 [JG]


Recommended Posts

  • 1 year later...
  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Hej! Mam pytanie. Mam propozycję kupna repliki od starego sąsiada bar 10 z lufa Prometheusa, komora i gumka pdi, custom tłok i cylinder wykonane profesjonalnie + luneta za 650zl. Jedyną sprawa to zespół spustu, który według kolegi musi być wysokiej klasy (w co nie wątpię) i dostrojenie. Wiem, że ta replika ma przebieg może 200 kulek od nowości. Po prostu kumpel porzucił projekt i się kurzy od 4 lat. Co o tym sądzicie? Gdzie mógłbym zdobyć taki zespół spustu? Słyszałem o Barcie, ale nie mogę znaleźć do niego kontaktu. Ile sobie liczy za taki zespół spustu? Sprężyna m150 i generuje koło 550 fpsów. A i kto byłby mi wstanie dostroić tą replikę. Dzięki z góry za odpowiedź. W razie pytań strzelam się od blisko 5 lat i ostatnio jakoś mnie podjarało snajperstwie, bo pożyczyłem snajpe od kumpla. Zdaje sobie sprawę z bezpieczeństwa i cen. 

edit. Dowiedziałem się że ten zespół cylindra i tłoka robił właśnie u Bart_a, ale nie pamięta gdzie go można znaleźć. 

Edited by adam7841
Link to post
Share on other sites
W dniu 6.06.2020 o 22:14, adam7841 napisał:

...

edit. Dowiedziałem się że ten zespół cylindra i tłoka robił właśnie u Bart_a, ale nie pamięta gdzie go można znaleźć. 

Jeśli jest zestaw cylindra od Barta, lufa promyka i jakaś luneta + dobry stan wizualny, to za tą kasę warto

Moim zdaniem warto dogadać się z Bartem i wysłać mu replikę na dorobienie zestawu spustowego i dostrojenie zestawu (ma też fajne sprężyny)

kontakt podsyłam Ci na pw

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...