Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

stockowy ak 47 cymy + bateria 9,6=brak podawania na auto?


Recommended Posts

Witam. Mam stockowego ak cymy i jego ROF raczej mnie nie zadowalal. Wiec kupilem baterie 9,6 intellecta. Naladowalem, szybkostrzelnosc wspaniala, ale... kulki nie leca. Leca jedynie na semi. Co zrobic, zeby te kulki podawalo normalnie? Wydaje mi sie, ze trzeba spilowac stroche ta ruchoma czesc wystajaca z gearboxa (niewiem jak to sie zwie). Pomocy!

Link to post
Share on other sites

Piłując dysze raczej stracisz szczelność układu.

Ta batka jest za pomna do stockotej CYMY :!: Ona daje bardzo wysoki ROF przy m120, nie chce myśleć co sie dzieje w GB(sieczka).

Jeżeli coś ma poprawić podawanie kulek to:

-poprawienie popychacza(może ma jakieś zadziory i nie chodzi wystarczająco płynnie)- choć i tak pewnie nie wiele to zmieni

-kup to http://asgshop.pl/produkt.php?id=1775

-zmień batke na 8.4

Edited by Biper
Link to post
Share on other sites

Magi mam jedengo cymy i 2 TM i na zadnym nie podaje. Zaryzykowalem, spilowalem troche dysze, bo ona i tak niewymiarowa jest. Jakos tam teraz kulki podaje. Dyszy mi nie szkoda, bo i tak niedlugo bede robil wieksza wymiane czesci, wiec lotto :) temat raczej do zamknienia. Tylko ostatnie pytanie, serio to tak zniszczy gearboxa? I czy moge wstawic sprezyne m100 bez wymiany innych czesci?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...