Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 S-System [P&J] cz.2


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem czy to systema, kolorem pokręteł nie można nic sugerować.

Na dodatek jak jakiś czas temu oglądałem to body u krakmanów , przynieśli całe pudełko z korpusem ,w środku obok leżała zafoliowana komora wraz z częściami do niej .Zespół komory w plastikowej torebce na której widniało logo P&J .

Wydaje mi się że informacje jaką jest wstawianie komory systemy nie musieli by ukrywać .

Link to post
Share on other sites

Jak wcześniej pisałem u mnie siedzi silikonowa system'ka i działa poprawnie więc nie ma z tym problemu ,jedynie nie wiem dlaczego krakmani nie użyli białego zatrzasku w komorze (trzymający lufę) tylko czarny jaki był w komorze niestandardowej .Cała komora trzyma się dobrze więc nie ma dużego problemu .

Edited by sodi
Link to post
Share on other sites

Witam, po pol roku uzytkowania poszedl szkielet

w pol ze tak to ujme ^^

 

I nie pytajcie jak to sie stalo bo przez wiekszosc czasu replika lezala na polce

non stop cos sie z nia walilo

jak nie elektryka to hopek, pozniej znowu elektryka

 

heh

 

Takze chcialebym podziekowac krakmanom za wspolprace

nigdy wiecej

 

pozdro Dag

Link to post
Share on other sites

Body to 2 dnia poszlo

w sumie troche z mojej winy ale luzzzz

 

Pekl Szkielet GB zeby bylo jasne, inne czesci sa ok

 

A co do powaznego wypadku to wcale taki nie byl Dandi :D

Poprostu wpadlem do jakiejsc studni i powiesilem sie w poprzek na karabinie ^^

nie wiem jak ten karabin to wytrzymal ale GB po tym byl caly :P

reszta moze nie bardzo ale izolka czyni cuda ^^

 

zeby nie bylo OF

jako jednej z 1 uzytkownikow PJ II generacji, z cala swiadomoscia swych slow odradzam kupna tej repliki, powodow jest wiele i nie bede ich powtarzal ale dopoki oni cos nie zrobia z tymi replikami to wspolczuje kazdemu nowemu nabywcy straconych nerwow i pieniedzy

 

 

Pozdro Dagu

Link to post
Share on other sites

Wsadziłem do mojej pejotki metalowe body od BOYI, metalową komorę KING ARMS oraz silikonową gumkę SYSTEMA i wydaję się to byc najrozsądniejszym wydatkiem żeby uzyskac osiągi na poziome dobrego aega. Na stocku osiągi oscylowały w granicach 30m zasiegu maksymalnego :), dzięki uszczelnionej komorze zasięg drastycznie wzrósł, ale celnośc teraz kuleje, bo rozrzut jest nie ziemski :/, myślę, że po wsadzeniu precki, zasieg skuteczny będzie w granicach 40-45 metrów. Dodatkowo powiem, że ta uszczelniona komora, sprawiła, ze karabin jest cichszy, tak jak wcześniej pisałem wzrósł zasięg i wydaję mi się, że prędkośc wylotowa wzrosła i to dosyc sporo.

Znikł też zupełnie problem z podawaniem kulek, teraz na stockowym hi-capie podaje ładnie wszystkie kuleczki ;). Ogólnie jeśli ktoś ma dośc II generacji P&J, a nie ma pieniędzy na karabin z wyższej półki to polecam zakup takich części, będzie się wtedy można pocieszyc z aega ;).

Link to post
Share on other sites

(...) Ogólnie jeśli ktoś ma dośc II generacji P&J, a nie ma pieniędzy na karabin z wyższej półki to polecam zakup takich części, będzie się wtedy można pocieszyc z aega ;).

Hmm, policzmy:

- M4A1 P&J - 450 (teraz jest promocja i za 399 mozna juz go mieć)

- komora KA - 120

- metal body BOYI - 150

 

Daje nam to 720 PLN, a jeśli liczyć koszt precki to wtedy mamy już 850PLN, a za to można mieć już AEGa z wyższej półki ;)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Chyba zależy od trafionego egzemplarza. Mój karabin działa bez problemowo od lipca. Szyny R.I.S są ładnie wykonane kolba ma trochę luzów, ale to nie przeszkadza, plastikowe body lepiej wymienić po jakimś czasie zaczyna się kołysać lufa. Ogólnie jestem zadowolony z karabinu. Dwie osoby, które znam mają też p&j i nie mają z nimi żadnych problemów. Ja wymieniłem gumkę na guardera, body i komorę na SRC i wstawiłem precke km head. Zasięg jest całkiem dobry 45-50m.

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...