Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Używa ktoś tego?

 

Czy używa ktoś uszczelnionej dyszy shs i jeśli tak to na jakiej zasadzie? (wyłamane/spiłowane zaczepy komory HU / spiłowane czoło popychacza)

 

G36 JG.

Dysza do G36 ProTech 25,2mm

Głowica clylindra ProTech V3

Cylinder SHS typ 0

Głowica tłoka SHS płaska ALU.

SP120 Guarder (nowa seria)

Gumka Systema Energy

408-410fps trzyma

Polecam te części, pasują bez żadnych kombinacji i dają bardzo dobre wyniki.

 

Systemy Energy, używasz ze stockową komorą HU?

Jeśli tak to jak Ci się sprawuje i z czego masz dystanser?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Komora stock, dystanser duży z twardej gumy, prawdopodobnie jest to dystanser Guardera z zestawu czarnej gumki.

 

Nie kombinujcie z innymi dyszami.... Od razu pakujcie ProTech. Z komorą zaczepiona w bloku gazowym daje najlepsze wyniki i jest szczelna ( u mnie jest szczelna z głowicą cylindra ProTech ) ewentualnie wymiana uszczelki. Jak się komuś połamią zaczepy komory lub popęka blok gazowy to na komorę trzeba nakleić kawałki twardej gumy o grubości 3mm oraz mocnej sprężynie na lufie, komora oprze się o GB i jest tak samo jak z komorą zaczepioną w bloku gazowym. Sprawdzane na 3 replikach.

Link to post
Share on other sites

Ja bym się bardziej skłaniał na ciasną dyszę ProTech. Miałem ten sam problem na głowicy cylindra Ultimate (fioletowa), na stockowej było jeszcze gorzej, a dysza AirsoftPro wchodziła bez problemu. Poszlifowałem trochę dyszę od wewnątrz i działa bez problemu.

 

Jak szlifowałeś ją od środka? Zdjąłeś wewnętrzne O-ringi?

Link to post
Share on other sites

Ogólnie, prawdą jest, że małe zwinne rączki kopiują wszystko. Myślicie że w przypadku tej kolby od JG będzie inaczej niż w tej g&g?

 

Zobaczcie zdjęcia

 

Czekam jeszcze na maila od gunfire. Jak odpiszą, że upchnę tam jakiejś zasilanie to kupię, a potem napiszę jak się sprawuje.

 

nawet bez składania kolby gieta dobrze leży :icon_wink:

Prawda. :icon_smile: Ja jak składam kolbę, to tylko po to, żeby zmieścić ją do pokrowca.

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
Tego nawet najstarsi górale nie wiedzą :icon_razz:

 

Hej byłek, popytołek sie krzesojców, ale zaden nie wie ka, co i jako z tom kolbom. No ale siodek pote na życi, pojrzołek po tych nasych pieknych górach i zek namyśloł ze pośle maila do Krakowa do tych Taiwańskich chłopcysk. A ze to chłpocyska śwarne no to mi łodpisoli:

 

Tak, po przełożeniu kabli na tył.

 

Czyli powinno być w porządku.

 

Gunfierzy się chyba obrazili za to że im pytania o to czy wejdzie bateria do kolby, wysyłam i nie odpisali ale Taiwangun, jak zwykle - niezawodnie. :icon_wink:

 

Pozdrawiam! :icon_smile:

Link to post
Share on other sites

Panowie jest problem.

 

Wstawiłem dyszę protecha i szczelnością jestem zachwycony, podaje kulki tak jak trzeba, uszczelnia się z gumką hop-up, tak że ogólnie jest ok.

 

Jednak coś nie chce ze mną podjąć współpracy. Kulki lecą daleko, tylko że po około 15 metrach idą w górę a potem gdzieś na bok przy skręconym hop upie na 0. Nie wiem który Huston próbuje wysłać je na księżyc, czy to dystanser - plastik typ H p&j (w stocku chodził piękinie) czy może gumka hop-up - systema energy, czy może moc jest zbyt duża i g&g 0,25 mają zbyt dużego kopa(sprężyna - guarder 120) Lufa to precyzyjna systemy, a komora zwykła plastikowa, którą ładowali do giet w 2008 roku. Bez żadnych szyjek i innych cudów które teraz montują.

 

Gdzie leży przyczyna zjawiska?

 

Pozdrawiam! :icon_wink:

Link to post
Share on other sites

Z czego zrobić ten miękki dystanser i jakiej mniej więcej grubości ma być?

 

Czy jest możliwe, że to lufa jest winowajcą, bo zuważyłem że jak podkręcam hop-up, to gumka wchodzi do lufy krzywo, tak jakby tylko część dystansera mieściła się w tym lejku na gumkę wyciętym w lufie.

Edited by gattling
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...