Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ALLEGRO] Masterbator


Guest Mohawk

Recommended Posts

Z gwarancją jak to z gwarancją....na każdy sprzęt masz określony okres gwarancyjny i jeśli w tym czasie nastąpi jakieś uszkodzenie kwalifikujące się do podciągniecia pod gwarancje to wysyłasz do nich i Ci naprawiają :)

 

I tak jak wyżej Kali napisał - do tej pory nie mieliśmy problemów.

Link to post
Share on other sites

Kupowałem u nich intellecta,obsługa mila i zwarta...Doradzili i wytłumaczyli...Byłem bliski zakupu kolimatora ale nie pasował do emki :cry: Ogólnie bardzo polecam.

 

P.S Zdementuje pogłoski o shit-cie z allegro.Jedynie springi Cymy i Shotguny teszta Ca i inne tj.AGM,CYMA Z METAL GB itp..

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

A ja miałem dziwna przygode :|

Kupiłem na allegro mp5 cymy za 250 pln. Myśle sobie, niby metal GB, ale za ta cene warto spróbować, najwyżej sie komuś sprzeda. Po jakichś 300 kulkach padło mi coś z selektorem ( potem okazało sie że to kostka stykowa była pęknięta, ale mniejsza o to ) Napisałem do nich mejla z opisem usterki itd i ostatnia widomość od nich wyglądała tak:

 

"Witam, niestety jest to chyba wina włącznika... koszt nowego 30zł. Zrobiłem tą aukcje aby pokazac iz nie oplaca sie kupowac replik bez gwarancji, oczywiscie wyslij ją do nas i zrobimy, nic innego jak wymiana na nowy włącznik nie pomoze... oczywiscie po zrobieniu bedzie gwarancja na nową wymienioną część... Twoja decyzja... pozdrawiam"

 

Ja wszystko zrozumiem, ale coś takiego :| Owszem wiedziałem, że nie ma gwary na to, ale jak przeczytałem to, to aż poprostu nie wiedziałem co powiedziec. Więcej od nich nic nie kupie i tyle.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Serwis działa sprawnie i szybko, czego ostatnio miałem dowód.

 

Zdarłem sobie otoczkę z kabli. Zaniosłem giwerę, powiedziałem serwisantowi co i jak - na poczekaniu wymieniony fragment wiązki. Sam chciałem wymieniać całą, ale okazało się, że nie ma takiej potrzeby. Po pół godziny karabin był sprawny.

 

I nowość - serwis gaziaków. Mój Colt się trochę przybrudził (miał w sobie tyle piachu, że zamka się nie dało odciągnąć :P ). Do tej pory na naprawę gaziaka trzeba było czekać około miesiąca. Teraz doszła dodatkowa osoba na serwis gaziaków, dzięki czemu wszystko będzie zrobione o wiele szybciej - tak jak to miało miejsce w moim przypadku. Colt działa i ma się dobrze ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...