Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wyposażenie USMC


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 705
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Mam pytanie, i to chyba jest odpowiedni dział żeby je zadać: poszukuję Beanie Capa USMC w CB... Tylko że nie tego co jest wszędzie, wtedy bym nie pisał.

 

Chodzi mi o beanie capa z systemu MCWCS zrobionego z polartecu bodajże polartecu windpro, w rozmiarze large

konkretnie taka:

http://coldweatherclothing.ciehub.info/MCWCS/CapCWHardfaceMicroFleeceMC.html

 

NSN: 8415-01-554-9632

 

Czy ktoś może wie gdzie to dostać albo gdzie szukać?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

W "Generation Kill" (tak, wiem, że to nie jest wiarygodne źródło, dlatego pytam), np w pierwszym odcinku Rudy biegał dookoła bazy w szpeju, m.in. w DFLCSie.

Czy DFLCS zdarzał się w przyrodzie w MEU w Iraku w latach 2003-2005?

Jeśli tak, to w jakim kolorze, może ktoś ma jakąś fotę?

Edited by Then
Link to post
Share on other sites

To nie był dflcs, tam szelki z przodu łącza się z pasem za pomocą fastexu. W materiałach dodatkowych Reyes mówił, że to był jego autentyczny set z działań wojennych. Stawiałbym na prywatny zakup cywilnych paso-szelek na wzór mlcs/sflcs (eagle, blackhawk, lbt itp.).

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Hej zamierzam zabrać się za stylizację najzwyklejszego Marines z roku 2012,jako inspirację wybrałem sobie ten film http://www.youtube.com/watch?v=BNKC1AbTnsM

Co wywnioskowałem

-Prawie wszyscy noszą FROG w Desert Marpat albo w zwykłym Mapecie

-Zwykli gruntsi tachają M16A4 albo M240G albo M249

-Dowódcy zazwyczaj zwykłe M4

-Hełmy to chyba LWH albo Mich 2000 zawsze w pokrowcu

-Kamizelki to chyba Interceptory lub IOTV

-Plecaki to ILBE

-Buty niektórzy noszą Bellki 550 st a niektórzy różnej produkcji Bates,Wellco

a moja stylizacja niskobudżetowa ;p jak ma wyglądać

-Komplet FROG w Desert Marpat

-Buty Wellco combat boots

-Narazie PASGT w kontraktowym pokrowcu Desert Marpat a z czasem dokupię fasunek od LWH,chociaż wydawało mi się,że niektórzy noszą Miśki 2000 ale tu proszę o konsultacje

-Gogle na hełm to zwykłe bolle x800

-Kamizelka-tu może pasować zwykły Interceptor w CB + pouche w CB+ewentualnie jakieś uzupełniające pouche w woodland

-Jako że jestem dowódcą swojej ASGejskiej drużyny to chciałbym używać M4+M203

Pamiętajcie że to tylko stylizacja a nie reko a nie chciałbym używać słowa luźna stylizacja i to powiem zamiennie to ma być wzorowanie na dowódcę drużyny Marines a powoli będzie dochodzić

-Fasunek od LWH

-ILBE

-Radyjko+zestaw słuchawkowy

-Camelbaki,Pouche dodatkowe magazynki

Narazie stylizacja później full koszerna rekonstrukcja.

Pozdrawiam Mistrz25.

Edited by mistrz25
Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy Interceptor to dobry pomysl... SPC nie jest tzw 'jedynie sluszne' jak na ten okres?

 

A dwa - MICHalki przypadkiem nie zostaly tylko dla MSOBow, FRow i MEUsow od DA/VBSS? Chyba ze sie myle to prosze o korekcje

Edited by stalk3r
Link to post
Share on other sites

Interceptory wyszły dawno z użycia. IOTV to rzecz armijna. Piechota morska w A-stanie używa obecnie głównie SPC, niedawno były też MTV.

 

Miśki jakieś tam marinsy dostały w ramach testów, ale należy przyjąć, że większość używa LWH.

 

Gogle X800 sobie podaruj, używane są ESSy/

Link to post
Share on other sites

FASTów używa MARSOC od stosunkowo niedawna. FR przypominam że został rozwiązany, i nigdy ich członkowie nie nosili FASTów. Tam były MICHy 2000.

 

Nie ma oliwkowych ani piaskowych MEU. Nie ma.

 

I nie ma tłumików do MEU. Za dużo Battlefielda. Aha, pamiętasz że MEU to FR/MARSOC a grunty to M9?

Link to post
Share on other sites

Wspomniałem o kolorach 1911 MEU ze względu na repliki ASG w takich właśnie kolorach, ale widać ma się to nijak do rzeczywistości.

 

W battlefielda nie gram, ale dziękuję za skojarzenie. Pytanie dotyczące tłumika znowu wynika z oferty rynkowej replik 1911 MEU(SG).

 

Co do różnicy kto jaką ma krótką to wiem doskonale i również dziękuję za przypomnienie.

 

W skrócie, MARSOC to Fasty i Meu czarne.

 

 

Dzięki

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...