Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SIG 552 SEAL TM


Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Byłem użytkownikiem Siga 552 rok czasu, i powiem wam ze nie jest to żadna rewelacja. Broń wydaje sie strasznie delikatna, ja sam kleiłem body 2 razy!!!

O osiagach nie ma co pisac bo podobne sa do wszystkich stocków :wink:

Ogólnie mówiac normalny AEG......podoba ci sie ?........TO KUP :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Sory za odgrzebywanie tematu.

Czy ktorys z uzytkownikow SIGa kupowal i uzywa tych magów:

http://www.uncompany.com/pageproductdetail...asp?prodid=6674

 

http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...roducts_id=1185

 

To chyba nie sa te wczesniej dostepne mid capy. W kazdym razie, wczesniej ich nie widzialem.

 

Nie zacinaja sie? Nie rozlatuja? Na zdjeciach sklepowych wygladaja srednio - jak to jest w rzeczywistosci?

Link to post
Share on other sites

Wygląd to rzecz względna więc nie będę się wypowiadał. Mam takiego maga od około pół roku. Jak do każdego mida potrzebne są do niego dobre kulki. Byłem zdenerwowany na początku bo ciągle się ciął i leżał w szufladzie.Nie pomagał silikon i inne cuda, ale od kiedy przeszedłem na kulki extreme chodzi jak miodzio i wypluwa do guna do ostatniej kulki. Jak dla mnie maszynka też wygląda kozacko z takim przerośniętym magiem 8) Jest półprzeźroczysty więc możesz kontrolować ilość kulek jaka ci została, budowa wytrzymała - raczej nie ma się jak rozpaść od samego użytkowania :wink:

 

Pozdrawiam

żylet

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Witam.

Zastanawiam sie nad tym sigiem i mam pytanie czy po tych kilku latach nadal warto?

Kupowalbym z wgc ( http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...SIG552_srch_sig ). Czy za ta cene lepiej wybrac cos innego? Czy 552 sprawdza sie tylko w budynkach czy takze w lesie ( bo fps to ona duzo nie ma)?

 

pozdrawiam

 

SIG to świetna replika. Jeśli jeszcze stać CIę by wymienić body na metalowe - to pozbędziesz się kłopotów z pękającym zatrzaskiem kolby.

 

Moja replika ma "lekki tuning" 325 fps i jest to dość mało, ale umożliwia bezstresowe strzelanie na krótkich dystansach - a to jest dla mnie ważne. Polecam tą replikę "z całego serca" :-)

Link to post
Share on other sites

No właśnie, też patrzyłem na Red Wolfa i mam pytanie. Ktoś radził żeby od razu kupić metalowe body tyle, że ono jest droższe od samej repliki! Czy metal body daje w tej replice coś poza miłym chłodem i realizmem?

 

EDIT: Aha, no i czy na batce Intellecta 8.4V 1600mAh da radę podkręcić do 350-370?

Edited by WoKo
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam

Tak się składa,że jestem użytkownikiem Sigusia od ok 2lat :D Na samą replikę,mimo,że stockowa,nie narzekam.Narzekam natomiast na dostępność części...Znalezienie body,precki,magów na terenie naszego pięknego kraju (nie mam karty kredytowej,żeby opłacać towary z zagranicy) to istna masakra... :cry:

O cenach nie wspominając...

Link to post
Share on other sites

Witam

Tak się składa,że jestem użytkownikiem Sigusia od ok 2lat :D Na samą replikę,mimo,że stockowa,nie narzekam.Narzekam natomiast na dostępność części...Znalezienie body,precki,magów na terenie naszego pięknego kraju (nie mam karty kredytowej,żeby opłacać towary z zagranicy) to istna masakra... :cry:

O cenach nie wspominając...

 

 

ja właśnie taką kupiłem.. i chcę ściągnąć parę rzeczy do niej... może się dołączysz zawsze przesyłka będzie tańsza, pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Lufa precyzyjna KMH: http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=3150

Body metalowe: http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...products_id=733

I wiele innych - napewno dobrze szukaliście..?! :roll:

 

Pozdrawiam,

Lambert

 

Byłoby super. Tuning redwolfowy?

Nie, tuning w Specshopie - śmiga wyśmienicie!

Ale po tygodniu uznałem, że M120 ( ok. 405 fps ) to dla niego niepotrzebny zbytek i prawdopodobnie zbędne obciążenie mechanizmu.... będzie degradacja do M110 :lol:

Potwierdzam wcześniejsze opinie o bardzo ergonomicznej konstrukcji.

Emka to traktor przy nim... :wink:

Oczywiście wymieniłem lufe na KMH oraz body na metalowe HurricacE'a...

 

Pozdrawiam,

Lambert

 

 

Co myślicie o tym tuningu do siga ( 310,50,75fps): http://redwolfairsoft.com/redwolf/product/...sp?prodID=11923

 

kumple stanowczo odradzał mówiąc, że podstawowe elementy tm moga nawalić na tych sprężynach. No i, że cena mało przyzwiota.

Przy tuningu na M100 - łożyska i nie ma problemu.

Przy M110/120 wymieniasz cały GB.

Ale jak napisałem wyżej do niego M110 wydaje się optymalna... odpada też problem z niededykowaną bateria, na którą nie ma miejsca bez przeróbki.

 

Pozdrawiam,

Lambert

Link to post
Share on other sites

Lufa precyzyjna KMH: http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=3150

Body metalowe: http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...products_id=733

I wiele innych - napewno dobrze szukaliście..?! :roll:

 

Pozdrawiam,

Lambert

 

 

spoko wiem... ale chodzi o przystępne ceny;) a nie kilkaset % droższe ;)...po co przepłacać aż tyle:)

 

 

zmieniając temat, czy ktoś już zmieniał selektror ognia w tym modelu, strzela mi pojedynczymi ..ciągłymi niet... ponoć to to... może się da to jakoś obejść i spróbować zrobić samemu? będę wdzięczny za rady, pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

zmieniając temat, czy ktoś już zmieniał selektror ognia w tym modelu, strzela mi pojedynczymi ..ciągłymi niet... ponoć to to... może się da to jakoś obejść i spróbować zrobić samemu? będę wdzięczny za rady, pozdrawiam

 

Hmmm...ja miałem podobne problemy,w może być to albo selektor ognia,albo zrąbane styki...... :roll:

Link to post
Share on other sites

zmieniając temat, czy ktoś już zmieniał selektror ognia w tym modelu, strzela mi pojedynczymi ..ciągłymi niet... ponoć to to... może się da to jakoś obejść i spróbować zrobić samemu? będę wdzięczny za rady, pozdrawiam

 

Hmmm...ja miałem podobne problemy,w może być to albo selektor ognia,albo zrąbane styki...... :roll:

 

 

wybrnąłeś jakoś z tego? muszę go najpierw rozebrać i zobaczyć te styki, może wystarczy przeczyścić nagiąć i będzie po problemie, jak się dorwę do tego to opiszę później o co u mnie biega.

Link to post
Share on other sites

no i się zabrałem:) 3 godziny roboty.. ze smarowaniem , czyszczeniem itp, styki podgięte i wyczyszczone spirolem.. gra i buczy... wszystko ok udało się naprawić. Dla chętnych mogę przedstawić krok po kroku na priv. :)

 

No,to podziw i szacun-ja swoją gewehr wysłałem do serwisu, bo gdybym sam zaczął w niej grzebać,to za Ch....iny bym jej nie złożył z powrotem :P

Link to post
Share on other sites

No,to podziw i szacun-ja swoją gewehr wysłałem do serwisu, bo gdybym sam zaczął w niej grzebać,to za Ch....iny bym jej nie złożył z powrotem :P

 

:)) udało się .. chodź k%*&^##()@! musiało trochę pójść ;)... jeśli ktoś ma podobny problem niech wali śmiało ... opiszę jak to zrobić, pozdrawiam ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Trudno będzie o odpowiedź wziąwszy pod uwagę, że body HurricanE'a jest dwukrotnie droższe od samej repliki JG i pewnie niewielu się skusiło...

Mogę tylko dodać, że jest fantastycznie wykonane!

 

Pozdrawiam,

Lambert

A ja mogę tylko dodać,że nigdzie go namierzyć nie można.... :roll: (Lambert-jeżeli gdzieś toto znalazłeś,to zapodaj,jeśli byś mógł....;) )

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...