Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

L85A1 [ARMY]


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 842
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Reakcje na spust zawsze będziesz miał dobrą bo eLka strzela z napiętej sprężyny. Czyli po każdym strzale tłok zatrzymuje się w tylnym położeniu. Dlatego po strzelaniu trzeba zwolnić sprężynę. Moja eLa (G&G) rocznik 2007 bangla na: przewody głośnikowe 2,5mm2, mosfet i LiPo 11,1 1200 20c Redox. Jak dla mnie wypas. W dodatku fullauto, bo na singlu się zacina - wada konstrukcyjna GB.

Edited by MentoS
Link to post
Share on other sites

Moja eLżunia Armowska na LiPo 11.1 ma 16 k/s... przy ciężkawym alu tłoczysku i łożyskowanej alu głowicy tłoka, ale za to z zebatkami HS herbu SHS... Będę na dniach zamieniał tłok na lżejszą odmiankę,może nawet odchudzę go dodatkowo i zdejmę łožysko z głowicy- na prowadnicy powinno wystarczyć... I wtedy pomierzę. A co do rof to w elkach trudniej będzie iść w wyścigi bo droga tłoka znacznie dłuższa od emek czy innych kałaszy przecież o całe 4 zęby...

Edited by karol_alasz
Link to post
Share on other sites

Moja eLka dopiero ma zostać moja. Rozważam zakup i jestem chyba jeszcze zbyt świeży w airsofcie na tuning lub kupienie stuningowanego. A ta "grzechotka" to kiedyś nawet w milsimie się przyda. Czy na jak najbardziej stokowym fps są znośne i wystarczające na trafienie ruchomego celu na godziwym dystansie np. 30m? Do dalszej zabawy przed tuningowaniem i psuciem tej maszynki doprowadzę do porządku celniejsze karabiny.

Link to post
Share on other sites

No ja wczoraj zamontowałem ten niebieski tłok od SHSa który jest o wiele lżejszy od tego żóltego. Zobaczymy jak z jego wytrzymałością na ciosy mieczem...eee zębatek. Bo zastanawia mnie czy różnica w wadzę jest przez użyty kompozyt czy domieszki stali w zębach :D. No i fajny fpsik 455fps :).

Link to post
Share on other sites

Podstawa celownika, jak już... Sam celownik się zdejmuje np jak używa się SUSAT i grip jie odpada... Ale Army miały problemik z luźną podstawą celownika-trzeba podokręcać lub dobrać brakujące śrubki imbusowe, takie bezłbowe, inaczej zwane dociskowymi..bo nagwintowane otwory już w.podstawie są.

Edited by karol_alasz
Link to post
Share on other sites

Najpierw kontaktnąłbym się ze specshopem bo oni chyba autoryzowani są w G&G, a Arma to ich klon.Jeżeli niedostępne to trzeba zatarabanić do g2(guayguay czyli G&G) bezpośrednio mejlem i od nich pociągnąć, ale jak jak jakieś gawienko chciałem do eLżbiety to kosztowało groszowo ale wysyłka tylko kurierem i już tak wesoło nie było...

Wg G&G część ta ma numer L85025.

Edited by karol_alasz
Link to post
Share on other sites

1. Specshop (info@specspecshop.pl) zapyta grzecznie o dostępnośc ewentualnie sprowadzenie częsci do L85A1 G&G numer: L85025 ;

2. support@guay2.com i zapyta grzecznie o dostępność oraz możliwość przesłania części L85025

 

Czy może jeszcze narysować?

Edited by karol_alasz
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Powiem tak. Jakość przyszniutka :D, ładnie wykonany jak na chinola, mega cena bo tylko 350zł bo to był jedyny egzemplarz na sklepie. Tylko słupek wykonany tak średnio ale strzela się przez niego wyśmienicie bo ładnie ostrzy. Gwint to standard 14 lewak.

Link to post
Share on other sites

Czołem Panowie!

 

We wcześniejszych postach wyczytałem że montowaliście mosfety z AB. U mnie po przylutowaniu kabli sygnałowych do styków klamka zaczęła się krztusić- w cyklu napina sprężynę a kiedy chcę oddać strzał "odcina" prąd. Lutowaliście kable sygnałowe jak to się robi w normalnych(;D) gb czy wykorzystywaliście jakoś ten boczny styk?

Link to post
Share on other sites

Pewnie i by wiedział, ale tak dawno to zakładałem, a potem kilka innych mosfetów w tak różnych replikach, że nie pamiętam ... W domu dopiero za jakieś dwa tygodnie więc nie dam rady zajrzeć, ale jakoś nie było żadnego problemu wielkiego... To moja pierwsza replika była, pierwszy mosfet jaki założyłem... Raczej pominąłem ten boczny styk bo to normalnie robi za hamulec w elce-zwiera styki silnika przy wykorzystaniu tej instalacji ori... Może nie odcina prądu a kostka stykowa po zlutowaniu źle złożona? Za szybko "zlatuje" ?

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...