Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

L85A1 [ARMY]


Recommended Posts

Z zewnątrz to to samo "ścierwo" co Army A1 oprócz rzeczonego frontu RIS.

W środku wielka niewiadoma ( niema komu sprawdzić) bo przegięli z ceną i chyba klientela im nie wali drzwiami i oknami z zamówieniami skoro blisko już do ceny ICS'a... może bez RIS'a ale za to pełnoprawnej A2.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 842
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dotarła do mnie R85A2. Stockowo ma w sobie m120 i na chrono z 0,25g osiąga ~410 fps. Niestety, jak to z moim szczęściem bywa, dostałem wadliwy egzemplarz; semi odmawia posłuszeństwa. Po kilku strzałach na auto i przejściu na semi kilka razy gearbox zaskoczy, ale później już olewa pracę i tylko słychać, jak próbuje coś zrobić.

Link to post
Share on other sites

Właśnie, to nie wada egzemplarza, tylko oryginału , palnego...też się zacinały :-P Sytuacje te diametralnie poprawiła modernizacja przez H&K (model A2) ale Ty przecież masz replikę A1, tylko że z RIS'em...

A tak wracając to jak @gloomer wspomniał-silnik neodymowy i okablowanie z mośkiem wyleczą eLżbiete z kryzysu. Oczywiście stracisz gwarancję...Nie chcesz tracić? wysyłaj na wymianę aż zlituje się serwisant i zmodyfikuje lekko kostkę stykową (zdaje się ,że trzeba lepiej dobrać długość styków i powinno pomóc).

Edited by karol_alasz
Link to post
Share on other sites

Wstawienie czego kol wiek do eLi nie pomoże, Na semi tłok zawsze będzie się blokował w tylnym położeniu. Dla mniej obytych z tą repliką: jeśli zwolnienie sprężyny nie pomoże, należy zdjąć górną połówkę gb, tłok sam odskoczy i ponownie złożyć. Zabieg trwający kilka minut, ale kto ma na to czas w polu. Więc rada jest prosta NIE URZYWAĆ SEMI, tylko ful auto i nauczyć się pracy na spuście. Wstawianie mosfetów sretów i innych kabli NIE POMOŻE. I to mówię ja od 8 lat z eLą G&G A1, wersje A2 miałem okazję serwisować.

Link to post
Share on other sites

Widzę Panowie że używacie lipo 11,1V w L85 a czy nie występuje u Was w semi taki efekt że mechanizm wykonuje od 1,5 do 2 strzałów a w auto przy dłuższej serii nie zabiera wszystkich kulek z magazynka.

 

U mnie występuje taki efekt przy 11,1V, może wiecie z jakiej przyczyny?

 

Po zakupie wymieniłem sprężynę na 130, gumkę zieloną G&G, i preckę Guardera.

Link to post
Share on other sites

wysyłaj na wymianę aż zlituje się serwisant i zmodyfikuje lekko kostkę stykową (zdaje się ,że trzeba lepiej dobrać długość styków i powinno pomóc).

 

A wyślę, bo akurat nie mam jakichkolwiek zarzutów (jak na razie) co do obsługi + serwisu gunfire'a.

 

A fakt faktem, jest to jedyny mankament, na który mogę w tej replice ponarzekać. Ogólnie strzela się z niej świetnie. Jest bardzo celna przy swoim przyzwoitym, stockowym hopie.

Link to post
Share on other sites

Więc zazdroszczę bo jeszcze nie spotkałem eLki od G&G/army która by się nie zacinała na semi, nawet po wymianie przewodów, mośka lipo11,1/7,4 zawsze to samo.

Przy lipo 7,4 musi ona być naprawdę potężna aby semi się nie cięło, dlatego wybrałem 11,1.

Widzę Panowie że używacie lipo 11,1V w L85 a czy nie występuje u Was w semi taki efekt że mechanizm wykonuje od 1,5 do 2 strzałów a w auto przy dłuższej serii nie zabiera wszystkich kulek z magazynka.

 

U mnie występuje taki efekt przy 11,1V, może wiecie z jakiej przyczyny?

 

Po zakupie wymieniłem sprężynę na 130, gumkę zieloną G&G, i preckę Guardera.

U mnie idą faktycznie idą dwa cykle przy pierwszym strzale, jak sprężyna jest zluzowana ale później już idzie wszystko normalnie. Może masz za potężną 11,1? Podaj specyfikację aku.

Jakie magi, jakie kulki, jaki rof?

Link to post
Share on other sites

Spróbuj mośka z hamulcem.

Jak wrócę niebawem do domu to podmieniam na Jefftrona z regulowanym burstem -zobaczymy jak to będzie latało. eLka jest superowa pod względem miejsca w środku , nawet nie będę musiał przelutowywać czegokolwiek, bo zaczynałem mosiować od GATE'a i po prostu muszę dorobić wtyczki T-deans do innego mośka a całość mieści się w tej pustej komorze przed tą białą prowadnicą w okolicach komory hopa...

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...