Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M58 (M40A1) [KART / New Star]


Recommended Posts

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To dlaczego taka róznica w cenie ?

Krakmani swego czasu też mieli w tej cenie (255).

 

M58 wykonana przez firmę New Star(inaczej KART) w porównaniu do pierwszych chińskich replik karabinów snajperskich jest wykonana o niebo lepiej! Każdy detal jest dopracowany a mechanizm zapewnia 400-420 FPS-ów w "stocku".

 

Bezczelna obłuda.

O ile kawałek teflonu można nazwać "dopracowaniem". Dużo lepiej wykonano MP001, osiągi marne, ale mechanizm zapewniał jako taką powtarzalność cyklu pracy. I na pewno elementy nie pękały w rękach.

Edited by Brayli
Link to post
Share on other sites

Na dole po lewej masz taką opcję "Wpisz słowa kluczowe". Jak wpiszesz 'zasięg' i klikniesz 'Przeszukuj Tematy' to pojawi Ci się lista odpowiedzi z tego tematu. Wiem że to niełatwe, dlatego napiszę jeszcze raz:

 

Na dole po lewej jest okienko "Wpisz słowa kluczowe". Jak wpiszesz w nie 'zasięg' i klikniesz 'Przeszukuj Tematy' to pojawi Ci się lista odpowiedzi z tego tematu. Tam jest napisane ile zasięgu.

 

Mam nadzieję że pomogłem.

Edited by Brayli
Link to post
Share on other sites
Coś Ci pękło w ręce? Może żyłka?

 

Pękła blokada mechanizmu spustowego podczas wysuwania z plastiku, podobnie jak odpadł łepek od śruby przy odkręcaniu. Jak najbardziej codzienne zjawisko.

 

P.S. Zaznaczam że replikę rozbierałem prosto z pudełka, fabryczną, celem przeglądu zerowego.

Edited by Brayli
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Chciał bym zamontować jakiś w miarę rozsądny cenowo tłumik do tej repliki ale nie za bardzo wiem jak to zrobić i jaki kupić. Zastanawiałem się nad taką przejściówką http://www.taiwangun.com/shop,show,1433 lub takim tłumikiem http://www.taiwangun.com/shop,show,1122 ale ludzie od krakmana powiedzieli mi, że ani jedna ani druga część nie będzie pasować. Więc nie wiem czy jest jakiś sposób na dopasowanie jednej bądź drugiej części bo jednak nie chciał bym kupić czegoś czego nie będę mógł użyć potem. Lub może jest jakaś alternatywa.

Co do przejściówki to jest tylko pytanie jaką wielkość ma końcówka wchodząca do lufy, jeśli się zmieści to w takim razie zawsze coś można wymyślić żeby ją zamontować.

Link to post
Share on other sites

Po co bawić się w kupowanie przejściówki i tłumika do tak taniej repliki? Ja samodzielnie robiłem tłumik, który spełnia swoje zadanie. Dwie rurki pcv, klej, taśma i filcowe wkładki do butów. Co prawda łatwo schodzi z niego farba, ale owinąłem go jakimś niby-camo. Muszę jeszcze popracować nad końcem tłumika, bo trochę przykro wygląda ; ) .

tlumik.jpg

Edited by lemonzawodowiec
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Mógł by ktoś zrobić zdjęcie komory hop up ?

 

Nie da się edytować .

Nie zauważyłem foty komory na 4 stronie :P ale jest z zewnątrz tak sama jak w vsr .

Przymierzam się do kupna tej m40 . Tylko niech ktoś mi powie czy tłok ma taką samą średnice jak w vsr ?

Link to post
Share on other sites

Panowie, bylaby jakas osoba ktora zrobila by mi czesci zamienne ? Nie potrzebuje wielkiej ilosci fps wystarczy mi tyle, byle by byla celna i aby dzialala.... Jezeli bylaby taka osoba ktora dorobila by mi seary ze stali (oczywiscie za oplata) Prosze na PW.

Link to post
Share on other sites

Zenek, połamały Ci się seary, czy chcesz wymienić profilaktycznie? Stockowe są dobre (przynajmniej w moim przypadku, w końcu to chińczyk), po 10 tyś. kulek praktycznie nie ma śladów zużycia, zarówno na piston jak i trigger searze, tak więc jeśli nie zamierzasz wstawiać mocniejszej sprężyny, myślę że nie ma sensu wymieniać searów.

Link to post
Share on other sites

Też mi się wydawało, że komora jest taka jak w VSR, jednak dexter zdementował to. Ja jednak sprawdzę w SpecShopie z komorą jakiejś lepszej firmy i napiszę. Pasują sprężyny od VSR.

 

 

wewnątrz może być inna ale jak jest taka sama zewnętrznie to pewnie wejdzie do lufy .

A mógł byś zrobić foto jej ? zewnątrz

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Rozumiem kolegę Lemona,

Karabin jest bardzo komfortowy przyjemny w dotyku, dobrze wyważony i obsługuje się go naprawdę bajecznie. M40A1 nie jest tak duże i ciężkie jak jej armijne i policyjne siostrzyczki M24 SWS i Model 700 PSS, jest o wiele krótsze i lżejsze bardziej się sprawdza jako karabin zwiadowcy Scout Snipera niż typowego snajpera.

 

A użycie karabinku w akcji jako snajper jest nie ocenione, leżąc w trawie wpatrzony w lunetę wyczekując ofiary leciutko odsuwasz bezpiecznik, lekko pociągasz za spust słyszysz strzał i okrzyk: "Dostałem! K*** skąd?!" 8-) :lol:

 

a wiem co mówie:

snv14271.th.jpg snv14274.th.jpg

Edited by Maza94
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam,

W temacie jest napisane że komora od VSR jedynie pasuje, natomiast części od replik elektrycznych jak Gumka i Lufa pasują do M40, więc może ta komora też by pasowała?

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=5405

czy waszym zdaniem ma inny kształt albo coś, jeszcze się jak co podpytam w SpecShopie jakie ma wymiary itp.

 

 

Nie nie podejdzie . Prędzej już ta http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=5404

 

ale to też nie jest pewne

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...