Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

spring m100 mad onion vs. cyma


Recommended Posts

Witam. Postanowilem zrobic tuning swojego ak cymy wiec zamowilem springa m100. Rozebralem gearboxa, a tu ku mojemu zdziwieniu okazalo sie, ze sprezyna mad onion jest jakies 2cm dluzsza od cymowskiej :roll: co zrobic? Przeciez wiele osob dawalo te springi do cymy

Link to post
Share on other sites

hmm, jest ona o wiele sztywniejsza od stockowej... Czy do tej sprezyny bede potrzebowal jakies inne czesci? Z tego co czytalem na forum, m100 powinna wejsc bez niczego, ale jak ja porownuje ze standardowa to mam male watpliwosci.

Link to post
Share on other sites

:wink: zamiast zapytac wczesniej.... Wlasnie sie zdziwilem, bo po duzych silowaniach udalo mi sie ja wsadzic, ale pojawila sie wyjebka, silnik nie moze jej uciagnac na baterii 9,6 intellecta :strach: dobra, to jaka najmocniejsza i jakiej firmy sprezyne najlepiej kupic, ktora bede mogl zamontowac bez wymiany innych czesci? Lub czy znajdzie sie ekonomiczniejsza opcja, np skrocenie tej sprezyny?

Edited by pitv
Link to post
Share on other sites

Eeeee czyście oszaleli ?!?!?Najwyrazniej zle złożyłeś ...ja mam M100 "MO" i jakoś działa na bateryjce 8,4v i to z całkiem niezłym "rofkiem"(wymienione kable na sylikony,oraz wywalona złączka w kolbie) springa zamontowali mi w Zbrojowni.

Nie zapomnij o prowadnicy i łożyskach :]

Co do tego co można do cymy to myśle ze spokojnie M120(kumpel nie ma zadnych problemów)oczywiście nie sama sprężyna

Link to post
Share on other sites

zlozylem na bank dobrze... No ale wlasnie ani lozysk ani prowadnicy nie dokupilem. Tzn z tym ruszaniem to przesadzilem, bo chwile postrzela, a potem juz nie daje rady i silnik oraz przewody strasznie sie nagrzewaja...

Edited by pitv
Link to post
Share on other sites

Jeśli sie aż tak grzeje to je zmień,okablowanie tez stawia opór.No i łożyska daj stalowe,chociaż jak na mnie to silnik nie powinien nie mieć problemów z takim springiem (zwłaszcza na takiej batce ) nawet bez łożysk,ale musiał byś pogadać z kimś bardziej obcykanym.Hmmm no i zostaje tez kwestia regulacji silnika oraz zębatek

Link to post
Share on other sites

Tytuł twojego tematu jest nadzwyczaj mylący, nieodpowiedni i nie oddaje sensu twojego problemu.... myślałem że chcesz porównać AK ze sprężyną (!?).

 

Z MO jest różnie - niektórzy twierdzą że zaniżone niektórzy że zawyżone, a inni (Sfora - prawdopodobnie jakiś producent), że są idealne :P

 

Najbezpieczniej kupić DeepFire (bardzo tanie) lub (jezcze lepiej) CA, Guarder lub Systema (trochę drogie, ale pewne).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...