Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Akurat ten model to jest taka mała ciekawostka, gdyż jak pisze sklep:

 

Karabinek w wersji ze stałą kolbą, jednakże same podłączenie akumulatora i miejsce na niego zostało w chwycie przednim. W samej kolbie jest miejsce na zapasowy akumulator.
.

Czyli w tym wypadku możesz smiało zamontować kolbe Modstock bez miejsca na baterie

( http://gunfire.pl/product-yid-1152189735-K...u-MODSTOCK.html ) .

Link to post
Share on other sites

A to wytwór mojej chorej wyobraźni:

 

th_00109_fullm4_122_678lo.JPG

klik w obrazek by powiększyć

 

 

 

Puszka narazie pusta ale niedlugo sie w niej laser pojawi.

Reszta stuffu działa.

Kolimator Acog od Walthera.

Wymieniłem gumke hopa na stockowa King Arms bo oryginalna nie działała.

Edited by ravic
Link to post
Share on other sites
Wymieniałem dziś gumkę stockową Hop-Up na Systeme. Później na A.S.G. Shopie ( http://www.asgshop.pl/technika.php ) przeczytałem żeby uważać aby dystanser (ta, dopiero się o nim wtedy dowiedziałem hahaha.gif ) nie wypadł. Wydaję mi się że nic mi nigdzie nie upadło. Jeżeli jednak to się stało, to czym to grozi icon_exclaim.gif ? I czy w tej M4 taki dystanser łatwo może wypaść icon_exclaim.gif ?

 

No ale złożyłem wszystko razem i wszystko działa. Jeszcze na dworzu strzelać nie próbowałem, więc nie wiem jak zasięg po wymianie gumki. W sensie czy nie spier...oliłem z tym dystanserem. Bo jak tak to sciana.gif

 

Słyszałem że wymiana gumki nic nie da i że należy jak już wymieniać to całą komorę.Czy to prawda?

Do mnie dojdzie ta replika w poniedziałek. Napiszę coś.

Link to post
Share on other sites
Słyszałem że wymiana gumki nic nie da i że należy jak już wymieniać to całą komorę.Czy to prawda?

Nie nabijaj sobie bzdurnie postów.

Poczytaj,

poszukaj.

Do mnie dojdzie ta replika w poniedziałek.

Wszyscy bardzo się cieszymy,

ale co to nas obchodzi ?

Link to post
Share on other sites

Wymiana gumki na jakąkolwiek inna to jest taka różnica jak pomiędzy "strzela" a "nie strzela".

Więc pisanie ze wymiana gumki nic nie daje to raczej bzdura.

Wymiana gumki i poprawne złożenie komory hopa, oraz dociśnięcie rzeczonej do GB daje wiele!

Podczas wymiany gumki zauważyłem równierz głowice tłoka i musze stwierdzić ze uszczelka jest koszmarna, ma jakies tragiczne nadlewki i guma jest bardzo twarda(sprawdzane organoleptycznie).

 

I spręzyna koszmarnie pożera szybko baterie, koniecznie trzeba wymienić na jakąś o nieregularnych zwojach i normalnej jakości .

 

A i ciekawostka: na strzelance jakimś cudem mag w podczas jednej akcji sam wyskoczył z gniazda :P . Magi wpinam uderzając w nie od spodu dla pewności , wiec pilnujcie swoich magów :P

Edited by ravic
Link to post
Share on other sites

Siema.

 

Dzisiaj przyszedł mój karabin, no i kaszana, bo wrzuciłem baterie do puszki, podłączyłem, zająłem się montowaniem puszki na szynie i po chwili spostrzegłem dym wydobywający się z atrapy Oo. Rozłączyłem wtyczki natychmiast, na baterii niema jakiś śladów przepalenia ale była gorąca. Nawet nie zdążyłem sprawdzić czy karabin na tej baterii strzela. Na Sanyo kumpla było ok, strzelało, chociaż podpinaliśmy ją na chwilę(nie chciałem zjarać baterii kumpla :P ).

 

Stock podpięty pod rozładowywarkę Marui nie grzał się ani nic, lampka świeciła normalnie. Ale może to nic nie znaczy bo chyba moc jaką zużywa rozładowywarka jest mniejsza.

 

Generalnie to nie wiem co myśleć :P , czy dokupić baterię czy odesłać bo może w środku coś się krzaczy. Jutro będę rozmawiał z BOKiem. Teraz to najchętniej bym oddał w cholerę :-F .

 

A i dokupiłem gumkę guarder którą mi od razu wymienili ale z wyżej wymienionych powodów nie testowałem:P.

 

Może ktoś miał podobny problem? Jakieś rady? :)

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Do mnie replika doszła wczoraj jednak mam problem. Ładowałem akumulator od godziny 18 do ok 2 w nocy bo usnąłem... i kiedy rano podłączyłem to karabin nie strzela owszem czuć szarpnięcia silnika i tyle. Wczoraj kiedy ładował się już z 3 godziny to też podłączyłem to naciskałem spust bez magazynka i słychać było jak strzela bez kulek ale po prostu strzelał.

Czy mam znowu naładować baterię?

Proszę o pomoc

Edited by Combattre
Link to post
Share on other sites

... Ładowałem akumulator od godziny 18 do ok 2 w nocy bo usnąłem... i kiedy rano podłączyłem to karabin nie strzela owszem czuć szarpnięcia silnika i tyle. Wczoraj kiedy ładował się już z 3 godziny to też podłączyłem to naciskałem spust bez magazynka i słychać było jak strzela bez kulek ale po prostu strzelał ...

 

Mam dokładnie to samo. Najprawdopodobniej mamy baterie do bani (takie nam się egzemplarze trafily :wink: ).

Ja swoją ładowałem za pierwszym razem 3,5h (według 'wzoru'). Starczyło na wystrzelanie prawie całego hi-cap'a. Następnym razem ładowałem go 6,5h. Starczyło na wystrzelanie 3 hi-cap'ów. Trzecim razem ładowałem go też 6h. Starczyło na niecałego hi-cap'a. Albo mamy walnięte baterie i nie trzymają napięcia, albo baterie są za słabe w stosunku do sprężyny jaka siedzi w replice. W chwili obecnej nie ważne ile bym nie ładował baterii, na następny dzień nie pociągnie sprężyny. Na dniach dam baterię znajomemu, żeby sprawdził jak się będzie zachowywała w stock'owym kałachu. Być może batka jest dobra, ale nasze repliki za mocne spręzyny mają.

Link to post
Share on other sites

Może ktoś mi napisać (najlepiej z obrazkami) jak go założyć.

 

Najpierw odkręcasz pokrętło na spodzie gripa. Potem nasuwasz gripa na szynę RIS i przykręcasz pokrętło. Musisz wiedzieć, że gripa się nie 'przyczepia' a 'nasuwa' (w miejscu gdzie się zaczyna szyna RIS).

Link to post
Share on other sites

Czy do tej kolby:

 

http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=752

 

będzie pasować taka bateria (chodzi mi o rozmiar):

 

http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=223.

 

I jeszcze jedno, czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat tej kolby?

Jeżeli ktoś uważa, że się ona do niczego nie nadaję, to proszę, niech zaproponuję coś w granicach 150-200 PLN w co wsadzę baterię, żebym się pozbył atrapy lasera.

Link to post
Share on other sites

Czy do tej kolby:

http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=752

będzie pasować taka bateria (chodzi mi o rozmiar):

http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=223.

 

Nie będzie pasowała. To tej kolby będzie pasowała taka bateria:

http://asgshop.pl/produkt.php?id=1693

 

I jeszcze jedno, czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat tej kolby?

Jeżeli ktoś uważa, że się ona do niczego nie nadaję, to proszę, niech zaproponuję coś w granicach 150-200 PLN w co wsadzę baterię, żebym się pozbył atrapy lasera.

 

Ja taką kolbę mam w swojej eM'ce. Trochę luzów ma i majta się, ale z tego co wyczytałem na forum, każda tego typu w tej cenie tak ma. NIe jest to jakaś tragedia, a jeśli Cię to bardzo będzie denerwowało, to trochę taśmy izolacyjnej załatwi sprawę. Druga sprawa to to, że baterie latają w kolbie i się 'obijają' o obudowę. Można sie to tego przyzwyczaić lub nauczyć się biegać tak, by nie machać bronią na lewo i prawo. Ja osobiście owijam baterie cienką warstwą szmatki by siedziały ciasno i się nie ruszały.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...