Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK47 Double Eagle


Recommended Posts

Witam wszystkich

 

Jestem nowy na tym forum, jak i wśród Maniaków ASG, więc postanowiłem nie przepłacać za swoją pierwszą replikę. Oto ona: http://www.allegro.pl/item212785523_kalach...fps_nowosc.html

 

Jest całkiem niezła jak na swoją cenę - cięzka (około 3kg) i ma nawet niezłe osiągi. Ale jeżleli jest możliwość jej tuningu za niewielką cenę, a z dobrymi efektami, to chętnie bym się tego podjął.

 

Czy ktoś z Was posiada tą replikę? Czy wie jak, lub próbował ja tuningować? Jakie były koszta i efekty?

 

Interesuje mnie tylko poprawienie osiągów - nie wyglądu.

 

Proszę o odpowiedzi doświadczonych Maniaków ASG. Jeżeli chodzi o opisy techniczne, to proszę o nie nadurzywanie terminów technicznych, ponieważ jak już wcześniej wspomniałem - jestem zielony. Jednak mam czas, zapał i chęci, więc proszę Was o pomoc.

 

PS. Mam do dyspozycji narzędzia (mój dziadek był modelarzem).

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

A po co ty to chcesz tuningować?

Mówie Ci - nie opłaca się.Za piemiądze które wydasz na tuning wyjdzie ci tani aeg(chyba że wstawisz sprężyne chociażby z mega pro kałacha za 10 zł firmy "WEIBAO":)Jak wymienisz spężyne-musisz wymienić tłok,jak tło to i cylinder itd itd.Musisz wymienić wszytsko na mocniejsze bo po wstawieniu mocniejszej sprężyny mechanizmy stockowe(początkowe) mogą się po prostu rozpaść...

A i nie patrz na latareczki,laserki i inne g... warte "dodatki".

Także przemyśl sens tuningu sprężynowca.

Pozdro

Link to post
Share on other sites

A tak prawdę powiedziawszy na Allegro u Gogusha kupisz Cymkę 028 z kolbą stałą lub składaną. Te 130 złotych skombinujesz. A z tym raczej daj sobie spokój... Kupiłem nie dawno dla kumpla AK ze stałą kolbą. Nie przejechałem się po sprzedawcy. Jest OK. Polecam.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...