Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] MP002 (L96A1) [AGM]


Guest Mati13k

Recommended Posts

Witam, replikę posiadam od zeszłej gwiazdki aktualny przebieg to jakieś 2k kulek. Zużycie searów żadne(posiadam całkowitego stocka). Z repliką jak dotąd nie było żadnych problemów. Czy widział ktoś może jakieś preclufy do tego karabinu(jeśli tak to prosze o linka)???

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Dziś na strzelance mialem okazję pomacać i postrzelać z tego cuda.Pierwsze wrażenie?,cieżkie to i długie,jednak wygodnie się to trzyma,a co do zasiegu to wg mnie jest on taki jak w większości AEG, ( choć mój kalach 74 cymy wydawał się celniejszy-może tam były za lekkie kulki albo źle wyregulowany hopek).Ogólnie się każdemu podobał 8-) .

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 6 months later...

Dużo tu oftopu, a tak do tematu to mam pytanie ile replika może wytrzymać, mam na myśli strzały, czy wytrzyma np. 5 tys kulek? Czy to byłby duży przebieg czy nienajwiększy, pytam się bo mam tanią mp5 (d95 well), która ma przebieg ok 10 tys kulek.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Także posiadam te L96A1 AGM. Sprawuje się nieźle. 70m i klata u kolegi :-F

 

Też mam zamiar ją podtuningować i pytanie do KOGOŚ KTO SIĘ ZNA !!!

1) Linki do części (preclufa, hop-up, itp)

2) Jak podnieść moc?

 

Z góry dzięki.

 

Pozdrowiska dla wszystkich !!!!

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
co do kulek zdecydowanie 0.30 czasem sa za lekkie ale nie znalzłem 0.33 a przydały by sie bo jak na maxa sie podkreci to 0.30 sa za lekkie myslałem nad ina gumka ale nie wiem jaka wsadzic co do celnosci na 0.30 do 50 metr da sie usczecic kartke A4 nawet w jej srodek idzie trafic a co do strzelanek to mozna fajnie posciagac ludzi z CKM z dalszej odległosci maxymalnu zasieg na 0.30 jest kolo 60 70 metrów na moje oko

 

Co??? na kulkach 0.30?? zasięg 60-70 m?? ja na tej broni na 0.23 miałem 80 +/- 10m. Próbował ktoś kulek 0.28??

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 1 year later...
  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...