Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] MP002 (L96A1) [AGM]


Guest Mati13k

Recommended Posts

Guest Mati13k

Wiam!

Zacznę od tego, że jestem nowy na tym forum i mogę coś pomieszać...

Proszę o litość moderatorów :poddanie:

Chciałem się dowiedzieć o jakości, celności i ogólnym opisie broni L96 A1 firmy AGM.

Link:http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=789&PHPSESSID=0007cb3e4422ce3927a8ce3ca4c2a4d1

Gdyby link nie zadziałał to proszę kliknąć na dział karabiny snajperskie i znaleźć po nazwie i firmie...

Czekam na odpowiedzi... :wink:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[cut by C.]

 

 

 

to nie ten sam karabin :P (co Well - przyp. Red. C.) wygląda na pierwszy rzut oka tak samo ale :

http://www.rsov.com/store/product_info.php...c5f5bef399ffad3

http://www.rsov.com/store/product_info.php...c5f5bef399ffad3

przyczajcie mechanizm spustowy .... dł. całkowita jest inna ...i niewielka różnica w fps na + dla "warriora"....no cena też inna

Edited by Cappuccio
Link to post
Share on other sites

Miałem obie repliki w łapie u Krakmana, zanim się pojawiły w ofercie sklepu. Osiągi te same, długość leciutko na korzyść Warriora, prędkość wylotowa ta sama (można z tego wywnioskować, ze prędkośc wylotowa obu replik to 460fps :) ). Tańsza jest wersja oliv od AGMa, i tą bym brał jeśli miałbym do wyboru AGMa albo Wella. Dlaczego? Ze względu na kolor łoża. Bardziej przypomina L96. Zamek AGMa jest podobny do tego w VSR, a w Wellu do tego w AWP/AWM. Dla mnie, leworęcznego łatwiej byłoby dostać zamek w Wellu, ale tak cyz siak przy snajpie uczyłbym się strzelać z prawej ręki. Well ma jeszcze jeden mały plusik. Mianowicie, jego spust jest jak żywcem wzięty z Glocka. Nie naciśniemy spustu "głównego", dopuki nie naciśniemy takiego "języczka" spustu - jak w Glocku. Myślę, że wiecie o co chodzi.

Ogólnie, to brałbym AGMa. Zamek chodzi tam też łagodniej (czyt. łatwiej).

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Nie chodzi mi o wygląd tylko o bebechy.....

Nie wiem jaki ma tłok.

Nie chcę, żeby po pól roku tłok pękł ( jak jest z platiku )

Proszę o info na temat bebechów.Głównie ich wykonania..........

:roll:

Link to post
Share on other sites

Daje głowe, że to ma bebechy od mp001, więc napewno prędko się posypie. Jeśli tak jest, to mp ma mniejszą długość cylindra od warriora. Zresztą, wolałbym dopłacić taką śladową ilość do wella i mieć baze pod solidne części do tuningu, które sam sobie zresztą wytocze.

Edited by [=Vincent=]
Link to post
Share on other sites
Witam, czy ktoś wie jaką ta replika ma szyne?

 

Jeśli chodzi Ci o szynę na dwójnóg, to nie jest ona potrzebna. Krakmani mają specjalny dwójnóg, który działa tak: Karabin ma dziurkę, gdzie wkłada się klocek od tego dwónogu. Powinien tam "wskoczyć", tak że go już nie wyjmiesz lekkim pociągnięciem. Tan klocek ma z jednej strony szynę, na której montujesz dwójnóg. Dzięki temu możesz sobie go dostosować tak jak Ci pasuje, czyli jak chcesz, to tak go ustawisz, że będzie się składał wzdłuż lufy, albo wzdłuż łoża.

Edited by dr_wisla
Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem L96 AGM to jakaś podróbka podróbki... AGM zobaczyło jaki sukces odniósł warrior i wsadziło jakieś dziwne części w łoże od L96... Ja wole dopłacić tą 100 i mieć pewność, że coś co mam chociaż trochę przypomina "oryginał" replikę...

 

pozdro

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...