Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] MP002 (L96A1) [AGM]


Guest Mati13k

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tak więc lufy nie będę narazie ruszał wygląda ładnie a wsadzona kulka od wylotu toczy siępowwwwoooooliiiiiii. czy w preckach wogóle siętoczy? cylinder jest aluminiowy(na taki wygląda), głowica cylindra mosiężna a tłok jest zrobiony z porządnie wyglądającego ABS w kolorze budyniu waniliowego :) przynajmniej tyle widać przez dziurę. Obudowa mech. spustowego=znal ale nie chamskiej jakości, nad wyglądem sięnie rozpisuję bo widać na zdjęciach. łoże nie jest spasowana a'la Tokyo ale to oczywiste w chińczykach , nic nie trzeszczy i to sie liczy. Wrażenia ze strzelania będą...po strzelaniu bo z balkonu to kulka umyka z widoku między octownią i ogrodem. Acha bez dodatkowej podkładki pod stopkę wygląda źle. zdziwiła mnie regulacja poduszki podpoliczkowej. nie znam się na wyroba Accuracy Int. ale czy nie powinna być regulowana tymi imbusami albo za pomocą pokrętła (np. jak w Ticca 3)? czy to tylko błąd Chińczyków. Te imbusy tylko ją przytrzymują po ich odkręceniu można ustawić poduszkę wyciągając ją ręką :D. Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Przestrzelam - powiem

Link to post
Share on other sites

to możliwe, że tyle ma na 0.25, chronografu nie mam ale porównam do tuningowanego m14(400fps) na next strzelance. Obecnie "na oko"" ma to ponad 400 i to grubo. Narazie wyników pomiarów nie dam ponieważ strzelam z kolimatorem sławnej firmy DE i na dalsze odległości nie widać kulki ni hu hu. Trafienie z około 35-40 metrów w głowę jest jak najbardziej możliwe (mierzone na koledze Cichym). Kupię lunetę to podam dokładne dane

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Byłem u Krakmana parę dni temu. (sympatyczny sklepik)

To co mogłem stwierdzić macając i liżąc replikę, to to, że jest to mp001 wrzucone w łoże od L96A1.

Wiadomo nie dali mi jej rozkręcić ale wygląd i zasada działania (trig, cyl i hop) jest taka sama jak w aps 2 DE i mp001.

Co za tym idzie mogą wystąpić problemy w stylu seary, tłok i takie tam.

Tyle (urlop)

Link to post
Share on other sites

Czekamy i czekamy.. :)

 

Panowie, podzielcie się wrażeniami. Jest to maleństwo kopią (pod względem bebechów) mp001 czy nie jest? Kompatybilna bestyjka z VSR TM czy nie bardzo?

Może ktoś pokusił się już o jakieś miarodajne (i mierzone :) ) testy skupienia, zasięgu celności?

 

Słowem - ładnie prosimy, puście farbę ;)

 

pozdrowiska

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Kolego Blast wrzucaj swoje posty do worda bo ciezko sie czyta z tymi bledami, i nie wykrecaj sie dyslekcja ;) ale zeby nie bylo ze sie tylko czepiam (bo tak nie jest) to chorera niech ktos mi powie jak to wkoncu jest

Well jest kopia maruzena i czesci od maruzena pasuja wiec mozna tyningowac, lacznie z precyzyjnymi lufami tlokami cylindrami sprezynami, na tomoast produkt AGM jest polaczeniem VSRki z wlasna fantazja chinoli? Niestety temat jest tak chaotycznie pisany ze dojsc nie mozna co i jak :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Kupiłem tę replike jakis miesiąc temu i jak narazie jestem zadowolony. Kulki leca daleko z dobra celnością. Jak narazie niemoge nic powiedzieć o wnetrznościach bo nierozkręcałem jej i jak narazie niemam tego zamiaru. I pod tuning tez jej niedawałem. Ale dla początkujących polecam tę replike.

Link to post
Share on other sites

Może mi ktoś powiedzieć tak szczerze czy opłaca się kupić tą replikę za niecałe 300 zł? ( http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=788 ) Wie ktoś ile ta snajperka ma Jouli? Bo wszędzie podają tylko FPS-y... :mrgreen:

 

EDIT: aha, i jeszcze jedno. wytłumaczcie mi, bo przy WARRIOR'rze napisane jest że to najmocniejsza z replik ASG, ale ma o 10 FPS mniej niż MP002... To znaczy że co w końcu, bo nie rozumiem... :strach:

Edited by Piotrek_DTH
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Warrior bedzie chyba najlepszy z tego wszystkiego

Potem 002 Olive/Black Style

Na koncu Mp002

 

z tego co wiem oba 002 czyli tak mp jak i style to ten sam shit tyle ze style ma bebechy z lepszych firm :D

 

powiem tyl;e ze mnie dziala chociaz dobrze wiem ze jest to shit jak wszystko co moglem kupic za te kwote ktora dysponowalem;p

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...