Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Praszka


Recommended Posts

  • Replies 893
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Witam!

Wukasz, postaram się z tymi zdjęciami jak tylko czas pozwoli. Co do innych kolorów, to zostało złożone zapotrzebowanie i producent pracuje nad kolorami. W tym momencie opanował czarny a pracuje nad oliwką oraz CB. Zobaczymy jak mu to wyjdzie.

Mati 12, na dzień dzisiejszy decyzja jest taka, że cordura krajowa w kamuflażu wz.93 zastąpi w ofercie MP dotychczas oferowane.

Troglo, jeśli tak pokazuje strona to kupować, zgodnie z przepisami ta cena jest obligującą do sprzedaży. Twój zysk. Oczywiście Przekażę info i jeśli jest błąd to go zmienią. Dzięki za spostrzeżenie.

British zobacz pod załączony link

http://miwo-military.net/galeria/Prototypy...my25mm.jpg.html

Mam nadzieję, że mogłem pomóc.

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A jednak powinien być na 6. Tyle standardowo zajmuje 3x2 do M Eagle czy BHI. Z tego co pamietam na zdjeciach ktore mi pokazywał Ari to bandolier z Praszki i tak zajmował 6 a środkową tasmę pionową od molle trzeba było przekrzywiać na ktoryś z boków zeby wchodziła w komórkę na PC bo była jakoś na środku.

 

To jest jeden z problemow Praszki: kieszenie niby zajmują mniej ale po bokach zawszę są połówki komórek ktore wjeżdżają na sąsiednie kieszenie.

 

Mam cargo na klamre z miwo P. Jest ono na 2 palsy ale przez te połówki po bokach zajmuje prawie 4 i przeszkadza w montowaniu innych kieszeni. Jakby zamiast połówek zrobić uczciewe 3 komórki to by to poprawiło wspolpracę z innymi kieszeniami i zaoszczędziło jedną komórkę na szpeju.

 

Goryl pomyślcie o tym.

Link to post
Share on other sites

no nie do końca ..w dużych kieszeniach czy torbach może mieć to znaczenie

ale w niektórym sprzęcie ..przykładowo noszonym na beltkicie nawet lepiej sie wtedy układa kieszeń i wejdzie ich więcej..powód ? wtedy pas układa się po okręgu i boki kieszeni odstają dając miejsce na następne ładownice

Ten motyw znany jest z systemu ALICE gdzie mądry koleś potrafił wcisnąć naprawdę dużo szpeju na standardowy pas.

 

oczywiście to że taśmy "nie widzą" komórek to inna sprawa i warta poprawienia ;-)

Link to post
Share on other sites

Pierwsza dostawa z Miwo Praszka. Zamówienie w piątek, 4 godziny negocjacji (zastanawiania się co chcę zmienić w kamizelce), w poniedziałek po południu mail że kamizelka będzie wysyłana, a we wtorek po 15. kurier już mnie telefonicznie szukał. Jak na razie MP:ML pod względem dostaw- 1:0, bo w tym samym czasie coś od konkurencji brałem, i nie dostałem (nie ich wina tylko filozofii firmy, co uzasadnili). Dlatego jeżeli będę coś potrzebował w jakimś określonym czasie, to tylko Miwo Praszka. A jak będę miał miesiąc czasu, to się pomyśli.

Edited by Minion
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Przepraszam, ja zapomniałem wychwalić. ;-) Od czasu zamówienia do czasu zastania kuriera minęły 2 dni ( a trochę rzeczy zamawiałem, m.in. plecak ). Towar extra, już jeden poligon przeżył i jestem zadowolony. Polecam. :-P

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja tak nieśmiało zapytam - czemu MIWO szyje panele [np dowódcy, minera] w nieparzystym układzie komórek molle ?

 

Plecak mam z parzystym układem, plate carriera i chestriga też [innych producentów].

Za grzyba się tego nie da przypiąć symetrycznie ...

 

Pogniewaliście się na amerykanów czy jak ?

Link to post
Share on other sites

Ja tak nieśmiało zapytam - czemu MIWO szyje panele [np dowódcy, minera] w nieparzystym układzie komórek molle ?

 

Plecak mam z parzystym układem, plate carriera i chestriga też [innych producentów].

Za grzyba się tego nie da przypiąć symetrycznie ...

 

Pogniewaliście się na amerykanów czy jak ?

Przy zamówieniu z tego co pamiętam możesz im napisać z jakim przeszyciem chcesz mieć rzeczy ;)

Link to post
Share on other sites

Ja również jestem bardzo zadowolony z Miwo z Praszki.

 

Towar zamówiłem we wtorek, w ten sam dzień zapłaciłem, a przesyłka był już u mnie w poniedziałek (kurier). IMO błyskawicznie szybko zwłaszcza, że zamawiałem parę różnych rzeczy (które nie musiały być na magazynie).

 

No i jakość produktu wręcz idealna, wszystko równiutka uszyte, bez odstających nitek i wad konstrukcyjnych - wszystko OK.

 

Ze swojej strony polecam i myślę, że następne zakupy oporządzenia również tam zrobię :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...