Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Praszka


Recommended Posts

Obsługa - na prawdę wzorowa.

Terminowość - 4 marca wysłałem pieniądze, status zmienił się na realizowane, termin 1-10 dni roboczych. Wchodzę na maila następnego dnia, a tu informacja, że paczka została wysłana :-o następnego dnia roboczego faktycznie wszystko do mnie dotarło, bardzo starannie zapakowane.

Jakość wykonania - sprawia wrażenie solidnego, nitki nie odstają, rzepy trzymają, w niedzielę wypróbuję na manewrach i dam znać.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 893
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To ja poczekam na normalny kolor taśm - wcześniej zrobiłem zamówienie i to co dostałem .... no fajne, ale te cholerne zielone taśmy spier..... wszystko :(

 

Ja tam nie wiem co Ci te tasmy przeszkadzają. Zielone taśmy do MC mam w pasie z Praszki, worku na odzysk z CROMu i w... plecaku AIII Eagle Industries.

Link to post
Share on other sites

Dziś dotarła do mnie przesyłka z zamówionym wyposażeniem.

Ładownica na 3 mag M4/M16 ,kieszeń na opatrunek i cargo o niestandardowych wymiarach na spec. zamówienie, wszystko w cordurze OD.

Po wpłaceniu pieniędzy w środę, dziś przesyłka była już u mnie :ok:

Dobry kontakt z klientem.

Wykonanie pierwsza klasa.

Polecam

Link to post
Share on other sites

Ja mam taką ładownice. Traktuje ja jako zapas magazynkow, jakby mi sie skonczyly w szybkich ładownicach. Jezeli nie będziesz jej nosił na przodzie kamizelki/pasa, nie bedzie Ci przeszkadzać. Bo połozyc sie na niej nie ma jak. Ja nosze ja na pasie na godzinie 2.30, mam z niej magi pod reka i nie narzekalem nigdy.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Witam!

Panowie, nawiązując do dyskusji na temat koloru taśm stosowanych do cordury w kamuflażu MC przez MP pozwolę sobie zamieścić zdjęcia dwóch alternatywnych propozycji:

http://www.miwo-military.com/galeria/Proto.../MC-11.jpg.html

http://www.miwo-military.com/galeria/Proto...TamaCB.jpg.html

Ciekaw jestem, który wariant zyska większe poparcie.

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Witam!

Panowie, nawiązując do dyskusji na temat koloru taśm stosowanych do cordury w kamuflażu MC przez MP pozwolę sobie zamieścić zdjęcia dwóch alternatywnych propozycji:

http://www.miwo-military.com/galeria/Proto.../MC-11.jpg.html

http://www.miwo-military.com/galeria/Proto...TamaCB.jpg.html

Ciekaw jestem, który wariant zyska większe poparcie.

Pozdrawiam!

 

Z taśm Pasamonu nada się jeszcze kolor tan

Link to post
Share on other sites

Witam

Pytanie to już zadawałem na forum Konfiguracja oporządzenia. Tutaj je ponawiam.

 

Przymierzam się do zakupu zestawu oporządzenia przydatnego w lesie. Chciałbym skorzystać z oferty MiWO Praszka.

Posiadam mundur w kamuflażu woodland z Helikona. W jakim kamuflażu powinienem wybrać cordure, aby oporządzenie dobrze współgrało z posiadanym prze zemnie mundurem.

Niestety na podstawie zamieszczonych na stronie MiWO zdjęć nie jestem w stanie określić, który kamuflaż jest najbardziej podobny do woodland z Helikona.

 

Biorę pod uwagę oliwkę jednak obawiam się, że regularne jednokolorowe oporządzenie będzie miało słabe właściwości kamuflujące.

 

 

Czekam na Wasze opinie.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Witam

Pytanie to już zadawałem na forum Konfiguracja oporządzenia. Tutaj je ponawiam.

 

Przymierzam się do zakupu zestawu oporządzenia przydatnego w lesie. Chciałbym skorzystać z oferty MiWO Praszka.

Posiadam mundur w kamuflażu woodland z Helikona. W jakim kamuflażu powinienem wybrać cordure, aby oporządzenie dobrze współgrało z posiadanym prze zemnie mundurem.

Niestety na podstawie zamieszczonych na stronie MiWO zdjęć nie jestem w stanie określić, który kamuflaż jest najbardziej podobny do woodland z Helikona.

 

Biorę pod uwagę oliwkę jednak obawiam się, że regularne jednokolorowe oporządzenie będzie miało słabe właściwości kamuflujące.

Czekam na Wasze opinie.

 

Czy oporządzenie bedzie w WD czy w Panterze czy w oliwce, to i tak nie będziesz niewidzialny. Świecić tak jak UCP w lesie na pewno nie będziesz, więc bierz oliwkę, która jest uniwersalna. Ruch i tak Cię zdradzi na dystansach "ersoftowych", więc nie musisz być w cały w woodland'zie. Chyba, żeś snajper, ale wtedy sobie ghillie kup ;)

Link to post
Share on other sites

Witam

Pytanie to już zadawałem na forum Konfiguracja oporządzenia. Tutaj je ponawiam.

(...)

Czekam na Wasze opinie.

 

Mam woodland helikona, do tego paso-szelki w Cordurze Olivkowej od MIWO Praszka. Wszystko razem wygląda ok wg. mnie, więc śmiało możesz brać.

Link to post
Share on other sites

Dostałem na moją prośbę próbki zielonkawych odcieni ;) Może się to też komuś przyda. Nieopisane materiały to cordury, ale 'nie cordury' ;) W każdym razie materiały też dostałem od MP tyle, że wcześniej - Goryl będzie wiedział ;)

 

materiayv.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

W takim razie te pantery nieopisane to po lewej poliester z wykonczneiem IRR a po prawej cordura.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...