Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Praszka


Recommended Posts

  • Replies 893
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Tom92, proszę: http://img195.imageshack.us/img195/3663/img2845x.jpg

Jakoś przegapiłem twojego posta, tak wrzuciłbym wcześniej :)

Pas ma ponad rok, kieszeń na radio tak jak ładownica na magi dwa miesiące. Wszystko cordura olive.

 

@wojtekk8, pewnie jak ładnie poprosisz przez e-maila to ci uszyją :)

Edited by Soul reaper
Link to post
Share on other sites

Witam!

Wojtekk8 myślę, że niebawem. Po prostu jest tyle roboty, ze pewne rzeczy muszą poczekać. No i wiesz. Wprowadzenie pokrowca w tym całym natłoku nowości przejdzie bez echa. A tak będzie chłyt marketingowy:)

Poniżej zamieszczam fotki do takiego zestawu do modernizacji hełmu.

hemzestaw2.jpg

 

hemzestaw.jpg

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy Super projektował akurat plecak na wode dla currahee ale się dowiem. Mikrus jest jego niemal idealną kopią z dodaną możliwością zrywania paneli. Dziwne

 

Edit

 

Nie projektował, więc jak dla mnie nie wygląda to ładnie. Wystarczy porównać:

 

http://currahee.pl/product_info.php?products_id=319

http://www.miwo-military.net/-produkty/pid,640/Plecak-strzelecki-MIKRUS-

Edited by Jaeger
Link to post
Share on other sites

Goryl017: dzięki za info.

Nie śpieszy mi się z tym pokrowcem i poczekam na finalną wersję, która pojawi się w sprzedaży.

 

Ciekawa jest "JEDYNKA", ale cenowo trochę gniecie zwłaszcza, że za ok. 100 zł więcej można mieć plecak "WYRY".

 

Czy przy projektowaniu "jedynki" sugerowaliście się produktami innych firm?

Na stronie można by dodać jeszcze fotki tego produktu z tyłu bo tego mi brakuje.

Link to post
Share on other sites

Wuki plecak Currahee owszem, jest podobny do plecaka emdomu, a także kilku innych producentów amerykańskich. Na tyle na ile np ładownica SDS jest podobna do Paraclete. Idea projektów plecaków w Polsce w tym czasie była mniej więcej taka jaką kiedyś napisał C22 na forum u Huberta: 3D i bez lamowania albo nie ma o czym rozmawiać.

 

A koń jaki jest każdy widzi, plecaczek z Miwo jest poza plecami kopią tego z Currahee. I o tym dyskutować nie zamierzam.

Link to post
Share on other sites

Wuki plecak Currahee owszem, jest podobny do plecaka emdomu (..) A koń jaki jest każdy widzi, plecaczek z Miwo jest poza plecami kopią tego z Currahee. I o tym dyskutować nie zamierzam.

 

Acha, czyli plecak Currahee jest "podobny" do plecaka Emdomu, a plecak Miwo jest "kopią" plecaka Currahee? :hahaha:

Link to post
Share on other sites

Linia "Strzelec" powstała we współpracy i porozumieniu z Komenda Główną Związku Strzeleckiego "STRZELEC" OSW, dedykowana jest nie tylko dla strzelców ale także dla każdego kto docenia praktyczne i nowoczesne rozwiązania sprzętowe 'ułatwiające prace w polu' .

Stopniowo będą wprowadzane kolejne produkty, w tym tygodniu pojawią sie piersze opisy powyższych produktów na Strzeleckim Portalu Informacyjno Szkoleniowym - http://portal.zs-strzelec.mil.pl/

 

Artykuły na ich temat zamieścimy również tutaj.

 

Ze strzeleckim pozdrowieniem

 

St.sierż ZS Oskar Namaczynski Kapała

Wydział Informacji i Promocji ZS STRZELEC OSW

Edited by ZS_STRZELEC_OSW
Link to post
Share on other sites

Kto komu co ukradł?

Witam Panie Mateusz. Wygląda na to ze użytkownik Jaeger uważa że plecak Mikrus jest kopią plecaka CURRAHEE :icon_biggrin:

 

 

 

Starszy sierżancie ZS Oskarze Namaczynski Kapało a co z własnością intelektualną do niektorych projektów tej linii? Czy status ZS Strzelec OSW zezwala na kradzierz własności intelektualnej?

 

 

Własność intelektualna ? Kradzież ? Takie pytania powinna raczej zadać firma ENDOM firmie CURRAHEE.

 

Plecak MIKURUS pomimo ze przypomina z zewnętrznego wyglądu plecak firmy ENDOM jest inną konstrukcją w przeciwieństwie do plecaka CURRAHEE który został skopiowany w minimum 95% z plecaka firmy ENDOM . MIKURUS oprócz innych wymiarów, poprawionych kieszeni ma zupełnie unikalny system montażowy którego nie posiada ani firma ENDOM ani tym bardziej firma CURRAHEE.

 

Na przyszłość radzimy ostrożniej dobierać słowa ponieważ to co Pan pisze jest nieuzasadnione i jest to przestępstwo które podlega pod publiczne znieważanie i zniesławienie, jest to przestępstwo ścigane przez prokuraturę i podlega pod kodeks karny.

 

Przy okazji.. kradzież pisze się przez Ż

Edited by ZS_STRZELEC_OSW
Link to post
Share on other sites

Żałosne tłumaczenie. Jeśli już poprawiamy sobie błędy to Emdom nie Endom.

 

Ciekawe ze mikrus ma wszystkie cechy plecaka z Currahee a nie plecaka Emdomu: kieszeń zapinaną na rzep a nie na zamek, ściągacz z shockcordu, dedykowane szelki w standardzie, jest szerszy i nie ma rzepów na froncie.

 

Prosze mnie w takim razie zaskarżyć, mogę podać na priv swoje dane do wytoczenia procesu. Ja dalej uznaję że projektant tej linii jest złodziejem i nie ma honoru. A skoro jeszcze nosi mundur organizacji założonej przez Marszałka Piłsudskiego to hańbi go. Zgodnie z kodeksem honorowym Boziewicza nie przysługuje Panu już nawet prawo do żądania satysfakcji.

Link to post
Share on other sites

 

Na przyszłość radzimy ostrożniej dobierać słowa ponieważ to co Pan pisze jest nieuzasadnione i jest to przestępstwo które podlega pod publiczne znieważanie i zniesławienie, jest to przestępstwo ścigane przez prokuraturę i podlega pod kodeks karny.

 

Przy okazji.. kradzież pisze się przez Ż

 

 

ispc015009.jpg

 

 

 

No plecak wydaje się diabelsko podobny do tego z oferty sklepu C.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...