Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Praszka


Recommended Posts

  • Replies 893
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ano, tylko, że helikon sie ponoć lubi pruć a kurtek js2028 powstało coś koło 30-40 sztuk (informacja zasłyszana), więc najpierw ktoś będzie musiał chcieć sprzedać swoją sztukę. Jak już sie pojawia to zawsze na kurdupli :p .

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kolejne zamówienie z Praszki zrealizowane szybko, pomimo zapowiadanego 4 tygodniowego opóźnienia w realizacji, porządnie i w bardzo miłej atmosferze.

 

Bałem się, ponieważ obsługa Praszki pisała na Allegro, że zakupili ciemniejszą partię "cordury" w wz.93. Kolor jednak mnie zaskoczył kompletnie - jest bardzo fajny, nie tak jasny jak dotychczas (nie wspominając o "żółtej" partii") i ma bardzo fajny kontrast bar. Nie cyknę fotek, gdyż nie mam aparatu.

 

Jak zwykle, wielki plus dla Praszki.

Link to post
Share on other sites

Mam kamizelkę na której była wzorowany model sekcyjny. Nie różnią się za bardzo. To jest obecnie jedyny model na rynku który pozwala zabrać ogromną ilość wyposażenia -zbliżoną do beltkita. Wszystko na siatce. Jest wygodna i mega funkcjonalna. Na przykład plecy są wąskie aby podnieść oddychalność oraz powiększyć panele boczne. Wejdzie tam spokojnie camel. Napisz może co Cie dokładniej interesuje?

Link to post
Share on other sites

Chodzi mi o funkcjonalność, rozłożenie ciężaru i wytrzymałość.

W sumie to zaspokoiłeś moją ciekawość.

Mam jeszcze dwa pytanka:

1. Używałeś jej z plecakiem? Np. PP25 lub podobnym.

2. Jak bardzo można przesunąć panele boczne? Chodzi mi o odsłonięcie brzuszka żeby szpejem nie trzeć po ziemi jak bym się czołgał.

Edited by Dogtag
Link to post
Share on other sites

Używałem jej z kilkoma plecakami; 3 -days BHI, Flye, maxpedition, 5.11

Tutaj na focie akurat Max condor II

 

http://www.js2028.pl/showphoto.php?photo_id=2992

 

Co tego czy jest wygodna w użyciu z plecakiem .....nie ma czegoś jak wygoda przy przenoszeniu kilogramów szpeju. Daje radę. Dużo zależy od twojej budowy ciała jeśli jest zima i jesteś ubrany grubo to kamizelka jest rozsunięta i plecak wtedy leży ładnie. To wiąże się z Twoim drugim pytaniem-wszystko zależy od budowy ciała. Na te dwa pytania jest też inne rozwiązanie-montuj kieszenie o jeden pals dalej ; z przodu jeśli potrzebujesz więcej miejsca na klacie (chodź dziwię się takim potrzebom. Da radę czołgać się na chestrigu to i na kamizelce da radę) a jak potrzebujesz wygodnie nosić plecak to nie montuj kieszeni na maxa do tyłu. Jest na tyle Palsów że zmieścisz się spokojnie.

 

Tutaj dowódca (współtwórca kamizelki)

 

http://www.js2028.pl/photogallery.php?photo_id=3729

 

tutaj inny strzelec;

 

http://www.js2028.pl/showphoto.php?photo_id=3724

Link to post
Share on other sites

We wszystkim da radę się czołgać, tylko czy będzie wygodnie to już inna sprawa.

Mi zależy na tym żeby nic mi się w brzuch nic nie wbijało, bo strasznie mnie to irytuje.

Dałbyś radę wrzucić jakieś fotki(przód i tył) kamizelki z różnymi konfiguracjami kieszeni i ładownic?

 

Dzięki za info.

Pozdrawiam

Edited by Dogtag
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...