Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Praszka


Recommended Posts

  • Replies 893
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a powiedz mi, z jakiego to powodu musisz mieć wszystko w identycznych kolorach ?

 

JarekM, czy napisałem w temacie, co będzie jak będę miał inne kolory? A z drugiej strony po co interesuje Cię to jakie barwy chcem mieć na kamizelce. Nie masz nic do powiedzenia w temacie, to nic nie mów... Chcem tylko dostać informacje na temat, na jaki napisałem. Zajmij się sobą.

Edited by Mefiu*
Link to post
Share on other sites

ehh....

1/ nie napisałeś co będzie jak będziesz miał inne kolory, ale z tego co widzę jest to dla Ciebie traumatyczne przeżycie, ze jedna z Twoich ładownic będzie w innym kolorze.

2/ nie interesuje mnie jakie barwy chcesz mieć na swojej kamizelce, a wprost przeciwnie mam do tego całkowicie ambiwalentny stosunek

3/ mam wiele do powiedzenia w tym temacie, bo malowałem wielokrotnie oporządzenie

4/ jeśli CHCESZ dostać informacje na interesujący Cię temat to obawiam się, że z takim nastawieniem dostaniesz figę z makiem (tym bardziej, że tematów o malowaniu na tym forum jest mnóstwo a Ty byłeś zbyt leniwy aby ich poszukać)

5/ nie muszę się zajmować sobą... na forum piszę dla przyjemności i z czysto altruistycznych pobudek i teraz mam na to ochotę.

6/ temat dotyczy oporządzenia Miwo Praszka jako takiego a nie jego tuningu więc Twój post jest tutaj jakby nie na miejscu...

7/ użyj słownika ortograficznego bo nie wróże Ci tutaj długiej kariery

 

to tyle.

Edited by JarekM
Link to post
Share on other sites

JarekM, czy napisałem w temacie, co będzie jak będę miał inne kolory? A z drugiej strony po co interesuje Cię to jakie barwy chcem mieć na kamizelce. Nie masz nic do powiedzenia w temacie, to nic nie mów... Chcem tylko dostać informacje na temat, na jaki napisałem. Zajmij się sobą.

Ile Ty masz lat "chłopczyku"? Chcesz rady? @JarekM chce Ci jej udzielić, a Ty delikatnie mówiąc, jesteś niegrzeczny. Takim postępowaniem nie zyskasz sympatii. :maniak_killer:

 

PS.

Kup jedną ładownicę mniej, a pieniążki przeznacz na Słownik. :maniak_jezyk2:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

okej...

pomijając wszystko, to nie mogliście mi napisać czegoś na temat? tylko zeszliście z tropu, nie pytałem o to, że mogę kupić coś w innym kolorze... tylko o to, czy dane kolory zbliżone byłyby do koloru oliv.

 

ale do tego się jeszcze odwołam:

Chcesz rady? @JarekM chce Ci jej udzielić

a no faktycznie, udzielił mi rady swoim postem. Zapytałem o kolory, a on mi pisze, że nic mi się nie stanie jak kupię coś w np. OD.

Edited by Mefiu*
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

ma ktoś doświadczenia z zabawy bądź posiadania tej kamizelki http://www.miwo-mili...u-owa-PC-5-KRUK ? poszukuje czegoś małego, podobnego do 6094 co pomieści SAPI M, i będe mógł na tym zawiesić ładowicne 3x2, cargo, 2x1 pistoletową, radyjko, camela i apteczke.

 

ma ktoś zdjęcia jak obecnie wygląda cordura w coyocie z praszki? bo ostatnia jaką widziałem była dość pomarańczowa.

Edited by Ace
Link to post
Share on other sites

Pewnie jestem kolejnym zadowolonym klientem Miwo P.Zamówienie złozone tydzień temu dzisiaj pojawiło sie już u mnie.Niestety musze sie przyczepic do jednej sprawy nowy poliester wz.93 jest duzo jasniejszy i bardziej sie świeci w porównaniu do materiału z przed ponad roku.Ale mimo wszystko polecam. :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Kolega ma ją. Jest to coś zbliżonego do CIRAS'a ( a przynajmniej na takie cuś wygląda). Co prawda nie przemawia do mnie system rzepów, ale jak kto woli (mówię tu o rzepach z przodu, które moim skromnym zdaniem są ... hymm ... nietrafione). W przypadku jakichś szerszych ładownic, owe ładownice, zachodzą w taki sposób, że nie ma szans na odpięcie rzeczonego rzepa. Więc jest on zbędny. Choć sama kamizelka pod względem jakości i wykonania na poziomie MP - czyli gitara.

Może ktoś jeszcze jest w stanie coś powiedzieć, i być może, wyprowadzić mnie z błędu jeśli takowy poczyniłem w obserwacjach.

Link to post
Share on other sites
Guest Dawid4009

Mam pytanie do użytkowników (byłych jak i obecnych) kamizelek kp12, ksp12- czy ta "kabura" wszyta z lewej strony sprawdza się w swojej roli? Czy raczej jest to zbędny, utrudniający życie bajer? Jak wygląda leżenie na ziemi w tym sprzęcie z pistoletem wciśniętym "za pazuchę"? Nie chcę przekombinować..

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Kontakt z firmą zdecydowanie lepszy od lublińca tak samo jak realizacja zamówień niestandardowych. Opinię o sprzęcie jaką moge wystawić to tylko o kamizelce KRUK. Wydaje mi się że można było by zastosować inny system dystansowy w kamizelce. Płyta jest bardzo sztywna. Myślę o czymś w stylu currahee. Do tego szelki na kamizelce mogły by wzmocnione i zastosowane poduszki. Do tego gdyby producent wstawił do oferty camelback pod PC był by git;]

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

może nie cała kamizelka, ale apteczka w army green:

https://plus.google.com/photos/111944089301685713389/albums/5810026536017985537/5810028763392166322?banner=pwa [kamizelka i plecak khaki flyye, zrzut i kieszeń ranger green flyyea, MC od miwo]

https://plus.google.com/photos/101623159963391677226/albums/5856386799864059441/5856392185490187746?banner=pwa szpej j/w ino pas i to co na pasie w RG

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Kupujesz kamizelkę pod takie płyty jakie masz.

Jeśli nie masz żadnych to najpierw kup (choćby repliki/ imitacje/wydmuszki) a potem kombinuj z kamizelką- pustej się nie nosi, bo będzie latać po całym ciele. Ale raczej intuicyjnie- jak jesteś duży byk to XL, średni byk L, przeciętny M i kurczak-S :D

Podasz wymiary (klatka, waga, wzrost) to można mniej więcej coś podpowiedzieć.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...