Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Praszka


Recommended Posts

Uszycie "niestandartowej" kamizelki wpływa jakoś na koszta ?

Bo chudy jak szkapa nie jestem ... tylko troche szczupły :D

 

P.S - Czy zamówienie lepiej złożyć telefonicznie czy wystarczy w dziale Kontakt złożyć je poprzez wiadomość (formularz zapytania - zamówienia). ?

Zamówienie składasz emailem, pisząc, co chcesz i rozmiar. Niesatandardowość nie wpłynie znacząco na cenę (o ile wogóle ją zmieni).

Link to post
Share on other sites
  • Replies 893
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy ktoś może mi podać długość pasa PT-3/2 oraz długość jednej taśmy montażowej takiego pasa?

 

Taśmy mają przeszycia 60mm, co umożliwia podpięcie kabury, panelu itp. jest 12 przeszyć. Pas ma długość 85cm + powierzchnia do regulacj. Warto dodać, że pas zakrzywia się lekko ku górze.

Link to post
Share on other sites

W naszej ekipie ASG 6 osób ma pasy PT-4. Sam go posiadam a do dużych osób nie należe (180 cm, 73 kg). Mi pas wraz z oporządzeniem nie krępuje ruchów, przynajmniej nic takiego nie zauważyłem. W sumie to kwestia personalna, za to z pasami trzeba uważać jeśli się jest chudym. W pasie mam 80 cm, do tego dochodzi umundurowanie i mogę zapiąc pas w stabilny sposób. Dla osób o wymiarze 75 i mniej radzę konsultacje z producentem bo pas nawet na minimalnym ustawieniu może być luźny. Za to jeśli ktoś jest grubszy np. 90 w górę może się zastanowić nad zamówieniem pasa z dodatkowymi panelami mocującymi, co by miejsca z przodu nie tracić.

 

Tak jak koledzy piszą Pasy są bardzo wygodne na dłuższe wypady, mają bardzo duży dopasowania góra/dół oraz obwód, trzeba jednak zwrócić uwagę na kilka aspektów wymiarowych, które opisałem wyżej :).

Edited by Frimer
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Jeżeli mogę dodać swój komentarz to chciałbym powiedzieć,

że z kamizelki lkt szturman moglibyście usunąć prawą górną kieszeń (jest na 2 magazynki pistoletowe), ponieważ jest w miejscu "dołka strzeleckiego",

przynajmniej u mnie :D

Ale ogólnie wyrób bardzo dobrej jakości.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam!

Tak, Miwo Praszka znowu, po prawie rocznej przerwie wprowadza nowości i będzie to dość systematyczna czynność. Jestem już w domu i połapałem wszystkie zaległe sprawy. Mamy pomysły, tak nowe jak i zaległe, i będziemy je realizować ku zadowoleniu klientów.

 

mastah dzięki za sugestie. Przy projekcie też były obawy o sens tej kieszeni. Jednak część użytkowników optowała za takim właśnie rozwiązaniem. Jednak nie jest problemem aby na prośbę zamawiającego pominąć tą kieszeń w procesie produkcji lub po prostu ją odpruć.

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A można prosić o zdradzenie jakich nowości możemy się spodziewać w najbliższej przyszłości? :uśmiech:

 

Miałem właśnie robić zamówienie (chest rig + ładownice do AK) ale jeżeli mają się pojawić jakieś nowe produkty wstrzymałbym się z zamówieniem niektórych elementów. :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Witam!

Victor w najbliższym czasie powinny sie pojawić:

kamizelka patrolowa, nowe odmiany ładownic (np. nowe wzory bandolierów)

oraz kilka drobiazgów. Są w planach nowe wzory kamizelek i innych elementów wyposażenia ale tak długo jak nie będą sprawdzone i gotowe do produkcji, to są za zasłoną milczenia.

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie co do cennika. Czy ceny podane w cenniku to ceny elementów wykonanych z oryginalnej Cordury?

 

I czy podobnie jak, MIWO LUBANIEC LUBLINIEC nie przewidujecie nieznacznego przerabiania pod zamówienie oferowanego oporządzenia.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Witam!

Aby rozwiać wszelkie wątpliwości spieszę z wyjaśnieniem

co do cen wyrobów z orginalnej cordury to Kac ma doskonalą pamięć. W kwestii szycia pod indywidualne potrzeby też ma rację. A czy jest taka informacja umieszczona na stronie? W tym momencie jest to mało ważne.

Pozdrawiam!

Ps. Jazz napisz do Praszki co Cię interesuje.

Link to post
Share on other sites

Goryl, jeśli mogę coś zasugerować, odnośnie waszych produktów w systemie MOLLE, dotyczy to głównie kamizelek i innych produktów, na które naszywacie taśmy PALS. Róbcie przeszycia pionowe co 35mm, a nie 30mm, będziecie wtedy kompatybilni z zachodnimi systemami i pozostaniecie kompatybilni z waszymi ładownicami i kieszeniami w tym systemie (miałem wasze kieszenie na kamizelce wykonanej z przeszyciami co 35mm i siedziały bardzo stabilnie, nie mogłem narzekać). Nie wiem jak to jest z pojedynczymi ładownicami, ale w przypadku większych np. bandolierów 3x 2mag w systemie zachodnim, mogłem wykorzystać tylko dwie skrajne taśmy do mocowania w ładownicy, środkowe są niewykorzystane bo taśmy są tak przeszyte, że nie ma sposobu by to zrobić. Z tego co zauważyłem, w waszych ładownicach do mocowania wykorzystywane są pionowe taśmy 20mm i poziome 25mm, w amerykańskich wszystkie są 25mm i ledwo wchodzą w wasze PALSy i jak wspomniałem wyżej przy większych ładownicach występują problemy z kompatybilnością.

 

Pozdrawiam

Życzliwy stały klient :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...