Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Lubliniec (opinie o obsłudze i produktach) #1


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak słitaśnie, Miwo mi kartkę na święta przysłało :)

+10 do mojej klienckiej lojalności :)

 

 

A ja dziś wpadam po robocie do domu, a matka mi mówi, że jakaś laska mi kartkę na święta przysłała. WTF? Myślę sobie. Patrzę na kartkę a tu MIWO MILITARY Renata Michalik :)

 

Ja również życzę szczęścia w nowym roku, postaram się beltkit do dpm-a możliwie szybko skonstruować w myślach i zamówić. Mam jedno pytanie natomiast. Jakie ładownice poleca Miwo do akcji w lesie. Interesują mnie te - http://www.miwo-military.pl/?p=8.338.NA-3-MAG.DO-M-16.B-35. - ale ja potrzebuję w DPM-ie, a poliestru w takim kamuflażu chyba nie macie. Jest za to cordura, ale na stronie sklepu nie ma opcji kupienia tej ładownicy uszytej z cordury.

Link to post
Share on other sites

Mam KP9, czyli prawie to samo + panel tylny.

 

Ładownice 3-magazynkowe - wejdą 4 bez problemu (komfort dotępu to odrębny problem. Więc zastąpienie 2 z nich dwumagazynkowymi nie będzie trudne.

Kieszeń na granat ręczny - noszę dwie sztuki nisko na szelkach kamizelki. Ale na obwodzie się też zmieszczą. Mała uniwersalna też, choć w takim układzie bardziej z boku pewnie. Do czego chcesz ją stosować?

 

Ja małą uniwersalną chyba zdejmę po prostu. Mam małą cargo (manierka) z przypiętym na wierzchu workiem na odzysk, całość na lewym boku, nad biodrem.

 

Pas, jak już, raczej PT-4 bym radził. Ostatnio widziałem skonfigurowany z łąodwnicami na 5 x2 magazynki (do M16), chlebak, apteczka, granaty ręczne, radio i małe cargo. Do tego plecak i można szaleć :)

Link to post
Share on other sites

Jak słitaśnie, Miwo mi kartkę na święta przysłało :)

+10 do mojej klienckiej lojalności :)

 

...a nam sie kiedyś wydawało, że mamy wielką skrzynkę mailową. I tu się myliliśmy. Życzenia od klientów i znajomych dwa dni odbierałam i już myślałam, że końca nie będzie. Serdecznie za nie dziękujemy i za to, że wszyscy nam życzą córeczki...

 

 

 

 

 

Ja również życzę szczęścia w nowym roku, postaram się beltkit do dpm-a możliwie szybko skonstruować w myślach i zamówić. Mam jedno pytanie natomiast. Jakie ładownice poleca Miwo do akcji w lesie. Interesują mnie te - http://www.miwo-military.pl/?p=8.338.NA-3-MAG.DO-M-16.B-35. - ale ja potrzebuję w DPM-ie, a poliestru w takim kamuflażu chyba nie macie. Jest za to cordura, ale na stronie sklepu nie ma opcji kupienia tej ładownicy uszytej z cordury.

 

 

Nie ma sprawy. Zamówienie można złożyć mailem na miwo@miwomilitary.pl. Nie ma poliestru w DPM, ale po co komu poliester jak jest cordura?

Link to post
Share on other sites

A ja z kolei mam takie głupkowate pytanie...jaki kolor kamizelki ATEK najlepiej będzie pasował do polskiej Pantery? KHAKI, ZIELONY czy OLIV-DRAB?

A uwierzysz, że z podanego zestawu wszystkie? A najlepiej jak weźmiesz po prostu w kamuflażu polskim. Zresztą, większą część kamizelki i tak zakryją ładownice (bo po to ona jest, po to jest ona ;-) ).
Link to post
Share on other sites

A uwierzysz, że z podanego zestawu wszystkie? A najlepiej jak weźmiesz po prostu w kamuflażu polskim. Zresztą, większą część kamizelki i tak zakryją ładownice (bo po to ona jest, po to jest ona ;-) ).

 

Dzięki za odpowiedź. Niestety ATEK nie występuje w kamo polskim...gdyby była taka opcja to bym się nie zastanawiał. ;)

 

Różowy

 

:wink:

Link to post
Share on other sites

Jeżeli klient sobie zażyczy kamizelkę ATEK z tkaniny (nie z siatki) to nie widzę problemu, proszę się zdecydować jednak na jakiś kamuflaż lub kolorek.

 

DLA ZAINERESOWANYCH> w związku z wieloma zapytaniami o kamizelki z różowego moheru informujemy, iż wkrótce zaczniemy sztrykować (z śląskiego: robić na drutach) :-P

 

Beretki z cypelkami też bedą.

 

...a tak na poważnie to do końca miesiąca w naszej ofercie znajdą sie kapelusze i czapki w różnych kamuflażach.

Link to post
Share on other sites

Będzie w ofercie na przykład kolor fluro-żółty, lub granatowy?

 

Fluożółty? To dopiero będzie lans na strzelance- poza tym jedna kamizelka na wypad na strzelankę, jak i na dyskotekę :D

A na powaznie, po co kamizelka taktyczna w tym kolorze?

 

 

Ja mam takie 3 pytania do Pani Renaty Michalik.

1. Otóż, wspominała pani o tym, że wkrótce w ofercie , po przeprowadzce pojawią się chyba 40 litrowe plecaki. Kiedy mniej więcej można się spodziewać ich?

początek/koniec stycznia/lutego/marca/kwietnia [odpowiednie podkreślić ;) ].

 

2. Moje wcześniejsze pytanie, które się w gąszczu innych zagubiło- czy te plecaki również będą modułowe?

 

3. I ostatnie- u Janysportu widziałem taką fajną tytkę na linę (jak gwarą operujemy, to gwarą : ) ), Niestety w wersji cywilnej, czy gdybym sobie taki coś zamówił u państwa (to pewnie zwykły worek, ale zawsze to Miwo), oczywiście z wymiarami, wymaganym kamuflażem itp. To czy uszylibyście Państwo takie coś?

 

Za odpowiedź z góry dziękuję.

Link to post
Share on other sites

A na poważnie:

 

Będzie w ofercie na przykład kolor fluro-żółty, lub granatowy?

Oraz co słychać w temacie coyote brown, albo po prostu w temacie brązowego poliestru/cordury?

 

Matko Boska, ja tylko żartowałam a ty tak na poważnie? To może byś wolał abyśmy na kamizelki tarcze strzelnicze naszywali? I rzutki gratis do tego? A ta granatowa to żeby granatem trafić? :wink:

 

Jeszcze w styczniu będzie brązowy poliester, a cordura to będzie jak już będzie... Nim kupimy ten brązowy poliester to wrzucimy na forum próbkę kolorku abyście zaakceptowali.

Link to post
Share on other sites

Ten fluoro-żółty byłby dobry gdyby ktoś chciał żeby go widziano. W niektórych służbach to może znaleźć zastosowanie. Przynajmniej tak mi się wydaje. A granatowy? Może kolega lubi niebieskie odcienie, albo mu do munduru by pasowało.

Link to post
Share on other sites

Fluożółty? To dopiero będzie lans na strzelance- poza tym jedna kamizelka na wypad na strzelankę, jak i na dyskotekę :D

A na powaznie, po co kamizelka taktyczna w tym kolorze?

Ja mam takie 3 pytania do Pani Renaty Michalik.

1. Otóż, wspominała pani o tym, że wkrótce w ofercie , po przeprowadzce pojawią się chyba 40 litrowe plecaki. Kiedy mniej więcej można się spodziewać ich?

początek/koniec stycznia/lutego/marca/kwietnia [odpowiednie podkreślić ;) ].

 

2. Moje wcześniejsze pytanie, które się w gąszczu innych zagubiło- czy te plecaki również będą modułowe?

 

3. I ostatnie- u Janysportu widziałem taką fajną tytkę na linę (jak gwarą operujemy, to gwarą : ) ), Niestety w wersji cywilnej, czy gdybym sobie taki coś zamówił u państwa (to pewnie zwykły worek, ale zawsze to Miwo), oczywiście z wymiarami, wymaganym kamuflażem itp. To czy uszylibyście Państwo takie coś?

 

Za odpowiedź z góry dziękuję.

 

 

Ad. 1 Pierwsze nowe plecaki modułowe (25 l i 40l) dostaną chłopaki z Bielska. Po ich przetestowaniu wprowadzimy plecaki dla klientów indywidualnych na www.miwomilitary.pl.

Wolę nie podawać konkretnych terminów bo mnie potem jak nie dotrzymam to będziecie opi...ewać, że jestem nieterminowa, nierzetelna itd.

 

Ad. 2 Modułowe, modułowe, ale trochę inne niż MOKRA...

 

Ad. 3 Tytka na linę też będzie. Sierżant Gadżet ma wenę (to z powodu bólu kręgosłupa) i wymyślił. Teraz musi tylko uszyć pierwowzór. Jakby co to póki tytki nie ma mogę pożyczyć od syna worek na kapcie w kamuflażu polska pantera leśna.

 

Ten fluoro-żółty byłby dobry gdyby ktoś chciał żeby go widziano. W niektórych służbach to może znaleźć zastosowanie. Przynajmniej tak mi się wydaje. A granatowy? Może kolega lubi niebieskie odcienie, albo mu do munduru by pasowało.

 

Rozumiem, coś jak kamizelki dla kierowców tylko modułowe... Produkcja nie kalkuluje się gdyż kamizelkę trzeba by było często prać i mogłaby wyblaknąć.

 

Z tym niebieskim to nawet da się zrobić, ale tylko wtedy, gdy koledze do koloru oczu będzie pasowało..

 

Nie obrażajcie się na mnie ale mnie taka głupawa z przemęczenia ogarnęła... :wink:

 

MINION, zgłoś się mailowo. Masz gratis pierwszą "tytkę na linę" za wymyślenie medialnej nazwy.

Link to post
Share on other sites

MINION, zgłoś się mailowo. Masz gratis pierwszą "tytkę na linę" za wymyślenie medialnej nazwy.

 

Szkoda, że ze śląskiej gwary pamiętam tylko wuzekle i zwrot grzecznościowy "zawrzyj haziel". Nie jestem 100% pewien co do pisowni, ale służba zasadnicza z moimi kolegami ze Śląska skończyła się dawno temu. ;)

Link to post
Share on other sites

Pisząc o tych "innych" kolorach nie miałem na myśli strzelanek... Jeżeli się wydają dziwne, to czemu Eagle czy Arktis produkuje kamizelki w takich kolorach? Zastosowania wcale stricte militarnego mieć nie muszą, szczególnie, że są modułowe.

 

 

@Renata - widziałaś już ten brązowy poliester? Czy jest on ciemny, czy bardziej popadający w kolor piaskowy?

Link to post
Share on other sites

Nowe czapki i kapelusze? Hmm... to może by tak tą rogatywkę polową (czy jak to się nazywało) wypuścić w panterze rip-stop (leśna i pustynna) . Tak wiem że może być mało praktyczna żle się kojarzyć itp, itd ale w końcu niemcy mają swoją charakterystyczną czapę , Marines mają , pewnie jeszcze kilka przykładów by się znalazło. Pustynna mogła by mieć nakarczek przyszyty na stałe i w razie czego zwijany i spinany guzikami albo rzepem? Co myślicie?

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...