Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Lubliniec (opinie o obsłudze i produktach) #1


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam pytanie:

Dlaczego Pas Szybkiej Ewakuacji jest niedostępny po normalnym wejściu na stronę sklepu? Odnalazłem go dopiero za pomocą google :)

 

Czy w związku z tym jest wogóle dostępny?

 

 

No i jeszcze przy okazji zapytam, czy ktoś tego może używa, a jeśli tak to w opcji "twardy" czy "miękki"?

Link to post
Share on other sites

Mamy na składzie jeszcze parę M i XL brakuje nam rozmiaru L a na taki było najwięcej zamówień dlatego do momentu wznowienia produkcji wycofaliśmy pas z naszej oferty można zadzwonić i zamówić telefonicznie jeżeli oczywiście rozmiar będzie pasował Dzisiaj dotarły pierwsze nowe maszyny na ryglówkę jeszcze czekamy

Link to post
Share on other sites

Potrzebuję kieszeni na radio, ważne, aby zajmowała jedną kolumnę MOLLE. Poniżej podaję zdjęcie z wymiarami radia. Potrzebne jest też około 2 cm na wtyczkę zestawu słuchawkowego, wyjście znajduje się u góry.

 

6670261bc5a9d9cem.jpg

 

Jaka kieszeń była by odpowiednia?

Link to post
Share on other sites

Co rozumiesz przez jedna kolumnę molle skoro tylko bok ma szerokość 4 cm?

 

Chcesz to podpiąć do reszty tym bokiem?

 

Moze lepiej, o ile ma to radio być wciśnięte pomiędzy coś tam, bo rozumiem, ze tak mało miejsca masz to przypiąć je do boku tego pomiędzy co je chcesz wcisnąć? (mam nadzieję, ze to co naskrobałem jest zrozumiałe)

Link to post
Share on other sites

NAJWIDOCZNIEJ CUDA SIĘ ZDARZAJĄ... WYSTARCZY TYLKO WIERZYĆ...

 

Witam serdecznie wszystkich kolegów i koleżanki po dość długiej nieobecności. Wpisy w tzw. międzyczasie to dzieła mojego małżonka.

 

Bardzo dziękuję za miłe życzenia. Jednak chłopaki śpieszcie się podrywać dziewczyny bo jak Bartek dorośnie nie będziecie mieli szans.... :-P

 

Już w momencie narodzin pokazał charakter. Nie dość, że urodzić sie normalnie nie chciał (zaparł się w poprzek i już ) to jeszcze usiłował nie dać się wyjąć z brzucha. Z tego powodu pierwszą częścią ciała Bartka jaką świat zobaczył była pupa. Czyżby miało to oznaczać, że tam ma cały świat....? Na dodatek miał tak zawziętą minę, że wszyscy lekarze i pielęgniarki musieli to skomentować. Widać, że facet ma charakter i twardziel jest... Ha i ma dołek w brodzie (a ponoć dziewczyny bardzo na to lecą...).

 

Jeżeli chodzi jednak o sprawy firmowe to przecież już kiedyś obiecaliśmy, że zwiększymy moce przerobowe aby szybciej realizować zamówienia i po prostu to zrobiliśmy. Mamy też nową pracownicę, która pilnuje wysyłania terminowego przesyłek i nowe maszyny.

 

Na ryglówkę, która moglibyśmy szyć pasy szybkiej ewakuacji jednak trochę poczekamy. Chodzi nam jednak o to aby szyć pasy w jeszcze lepszej jakości niż dotychczas i dlatego upieramy się przy najlepszej ryglówce. Tymczasem doszły nas słuchy, że przynajmniej jedna konkurencyjna firma zaczęła produkować podobne pasy, ale wg. swoich (?) standardów. Proszę uważać na tego typu podróbki bo do PSE trzeba mieć właściwe podejście. Z założenia to nie gadżet lecz wyposażenie ratujące życie i zdrowie i pewne standardy spełniać musi.

 

A tych kieszeni na radiostacje to ile ma być ? Sto czy jedna ? Dla jednej to nie opłaca się kombinować No i taka radiostacja podpięta na jednej kolumnie palsów nie będzie stabilna. Jak ci przyjdzie gdzieś z tym biec to radio będzie ci się telepać... Nie robimy takich "wynalazków" bez przyszłości (no chyba, że sto zamawiasz), bo drodzy klienci często w momencie odebrania przesyłki od kuriera są tak szokowani własnym geniuszem, że nam potem takie "dzieła" odsyłają z komentarzem: " nie spełnia moich wymogów" i żądają zwrotu pieniędzy...

Link to post
Share on other sites

1. Ciocia to wyprostuje, ale te wymiary to chyba są zewnętrzne, więc nie wiem czy wejdzie.

2. Ile waży to twoje radyjko, bo miotacz gazu jak szumnie go zwą to prawie zwykła puszka z gazem w spray-u i tyle?

3. Nie jest to szerokości jednego molle jak dla mnie (jest tylko na jeden pas zapinane), ale moze Cię nie zrozumiałem :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...