Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zdjęcia dotarły już do Monrovii, momentalnie wywołały spore zamieszanie (chaos) wśród tamtejszych wojowników, którzy postanowili popracować nad swoim image. Wszyscy zaczeli nosić kamizelki, kapoki i peleryny tyłem do przodu.

Link to post
Share on other sites

Jak juz mamy sobie wytykac, Foka - ta zolta-taktyczna torebka nierzuca sie troche w oczy ;-)?

 

@ Stolar - ta.... mam panel na 6 magow, doloze jeszcze na 2 (choc z tego co wiem jest szerokosci ladownicy na radio i zajmuje 2 tasmy)... choc mam 6 magow i starczy... Inne pomysly?

 

@sayaret - bede wdzieczny za poprawne zpaisywanie ksywy... Ja Twojej nie przekrecam...

Link to post
Share on other sites

No cóż. Barwienie wody w sytuacji awaryjnej na niebiesko chyba mijałoby się z celem :P

 

ja swoj barwnk trzymam w szafie. barwi sie jak ktosa poprzestawia mi spzret tyl na pzrod. poza tym, moja szafa to wersja maritime, a nie land, wiec QR ma z gory.

Panelu na 6 magow nie uzywam bo mam polki.

 

Kab, Stolar, Kafar.... jak zwykle mnie rozwaliliscie....

buchamy smiechem i oparami alko z procentem i eldem :)

 

pozdr z giba

Link to post
Share on other sites

?izdohc oc o eiwonaP elA

 

Ja już dawno temu latałem w IBA prawo na lewo :P

http://asg.polhost.pl/galeria/IMPREZY_BEZ_...Y_/DSC00821.JPG

 

Na tej samej imprezie opracowałem nowy system ochrony balistycznej, wraz z unikalnym groin protectorem:

http://asg.polhost.pl/galeria/IMPREZY_BEZ_...Y_/DSC00836.JPG

 

No, ale CIRAS tył na przód... nawet imprezy ODSu i MEU nie doprowadziły do czegoś takiego...

 

pozdr z giba

 

Jak wyżej :D

 

Procent

Link to post
Share on other sites

Widzę że plate carriery mogą nie tylko słuzyć jako ochrona i system oporządzenia, ale także jako taktyczna pielucha. :D

 

Maxavelli. A co ty byś chciał, żeby w chinskiej kopii za 130$ Wszystko działało tak jak w Eaglowskim za 450$?

 

O kurde, jakie to wzruszajace http://uk.youtube.com/watch?v=bZKb99vxVKw&...ted&search=

 

Może my źle wymawiamy nazwe i powinniśmy mówić tak jak on.

Edited by Widowm4k3r
Link to post
Share on other sites
- w klacie tez troche przymala, zakladalem na gole cialo i ledwo co sie objalem cummerbundem czy jakos tam (mam 106 w klatce) a co bedzie jak zaloze mundur ?
Zgaduję, że nawet nie przemknęło Ci przez myśl, żeby ją sobie wyregulować?

 

-systemu QR nie ruszam, bo jeszcze nie zloze
To rusz, go regulacja rozmiaru odbywa się właśnie "przez" QR.
Link to post
Share on other sites

To albo zamówiłeś jakąś chińską kopię koreańskiej podróby, albo musisz wyregulować, albo masz 140 cm w pasie, albo masz spaczony gust.

Ja mam 176cm, obwód taki, że lepiej nie wspominać, a pasuje bez problemów.

Link to post
Share on other sites

Dla zainteresowanych kupnem, wczoraj przyszła dostawa do Sepecshopu, CIRAS jest dostępny, niestety cena bez zmian.

Dostawa CIRASów która przyszła w zeszłym tygodniu do Capri była już wykupiona przez preorder. na nastepna jak juz pisano przyjdzie poczekac.

Link to post
Share on other sites

Wyregulowalem w koncu swojego CIRASa. Teraz dobrze lezy. Z 30 min mi to zajelo zrozumienie tego systemy linek. I udalo mi sie wyrwac linke z uchwytu ktory jest na klacie :-F Trzeba bedzie przyszyc. Tylko nie moge pojac jak z tylu przewleka sie linke ? Czy wystarczy przez ten sznurek czy trzeba przez cos jeszcze ?

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...