Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

EG-707 FULL METAL [BELL]


Recommended Posts

  • Replies 458
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szczerze mowiąc przeczytałem ostatnie 3 strony tego tematu i zaczynam być zniesmaczony. Kilka osób tu piszacych stale ma z nią problemy... Zastanawiam się czy warto... W razie czego się zwróci...

 

Westie pisał o jakosci kulek, natomiast zastanawia mnie problem kulek walających się po całym mechaniźmie...troche mnie to niepokoi zwłascza że nastawiłem się na dodatkowe 2 magazynki..

Edited by Azur
Link to post
Share on other sites

Replika przyszła wczoraj

W opisie "wymieniony magazynek" OK

 

Ale mam pytanie do wszystkich posiadaczy tej klamki:

co dzieje się z kulkami jak strzelacie w górę np. z parteru na piętro?

Czy kulka nie wypada Wam z lufy do komory zamka?

Bo w moim przypadku tak się właśnie dzieje, po załadowaniu kulki do lufy, odsunięciu zamka do tyłu i podniesieniu klamki do góry kulka swobodnie wylatuje a nie zostaje w lufie.A zauważyłem to podczas szybkiego strzelania pod górkę,po oddaniu kilku szybkich strzałów zamek nie domknął się do końca i po odsunięciu go wewnątrz znajdowały sie dwie kulki. :cry:

Link to post
Share on other sites

Działo mi się takie coś:

po załadowaniu pełnego maga (24BB) wsadzeniu do komory magazynka i

pozostawieniu go wewnątrz na jakiś czas, nie oddawaniu strzału blokuje się sprężynka magazynka a kulki latają w nim luźno i nie są dociskane do

góry.

1

img1lj0.th.jpg

2

img2ow9.th.jpg

Poza tym napisałem też o kulkach wylatujących z lufy ale jak widać chyba taki urok tej repliki.

 

Ale wydaje mi się , że wine za to ponosi gumowy kołnież który jest odrobine za duży i nie trzyma kulki na swoim miejscu.

Może wymiana gumki?

Edited by firefighter
Link to post
Share on other sites

Znalazłem przyczynę wypadania kulek.

Za tą awarię odpowiedzialny jest ten gómowy trzpień , który znajduje się na boku gumki hopka i wystaje z lufu z boku. Jego nacisk powoduje blokowanie się kulki przed hopkiem i nie wypadanie do komory magazynka.

Teflon dobry na wszystko :-) delikatne owinięcie i już kulka się blokuje.

Link to post
Share on other sites

Witam

Jestem nowy.Otrzymałem dzisiaj swoją berette i zauważyłem dodatkowa cześć przy której łamie się popychacz i nie jest to ta partia z napisem taurus na zamku.Przyjrzałem się tej części zamiennej i widać że ma na boku coś zeszlifowane.Prawdopodobnie przerabiają podobna cześć, ciekawe gdzie je dostają???

 

Dodatkowo info dla tych którzy zamierzaj go kopić jest możliwość kupienia go taniej na gunfire.Standardowa cena to 199zł ale ze np na taiwangun kosztuje już 189 to mamy prawo do skorzystania z tej promocji o której mowa na głównej stronie gunfire.

Ja skorzystałem i zapłaciłem tylko 180 zł i przesyłka gratis :-P

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy ktoś tu pisał ale wymiękłem po 7 stronach...otóż mi dośc szybko(jakichś 5 magazynków) właśnie owy magazynek wymiękł. Konkretniej albo nie podaje kulki w ogóle albo podaje od razu po kilka. Sądziłem, że to wina tłoczka, ale palcem spróbowałem przesunąc kulkę i dokładnie to samo :)

A tak poza tym bardzo polecam ;]

Link to post
Share on other sites

Mi wchodzi nawet 28, ale wtedy sprężynka już głupieje, i lubi potem nie podawać i przy wsadzaniu maga i pierwszym przeładowaniu czuc wyraznie jakies opory. Co do:

Konkretniej albo nie podaje kulki w ogóle albo podaje od razu po kilka.

Właśnie te strony tematu których nie przeczytałeś mniej więcej o tym mówią :)

Link to post
Share on other sites

Doczytałem je...;p ale znalazłem o ostatnich 5 kulkach, u mnie tak z całym magazynkiem...po nasmarowaniu :>

Nie wiem jak czytałeś ale popatrz 9 postów wyżej :wink:

Nawet po wymienie maga przez Krakmana nadal dzieje się to samo z nowym blokuje się sprężyna podajnika a właściwie plastik na jej końcy.Zauważyłem, że jest jak gdyby za mały(węższy od komoru kulek) i ustawia się skosem blokując się w ten sposób..Też nie wiem czy znowy posyłać na gwarancji postrzelam więcej to może się byrobi.

Edited by firefighter
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...