Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

EG-707 FULL METAL [BELL]


Recommended Posts

  • Replies 458
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

On tu ma problem, że 3 ostatnie kulki wylatują mu na raz i blokują ten element, a u mnie nie ma to znaczenia! Dzieje się tak zawsze!

Dalej jest napisane, żeby wymienic białą gumkę hopka, która może to powodowac i też nic! ludzie...rozkręcenie i nasmarowanie tych sprężynek też nic nie dało.heh.

Link to post
Share on other sites

Nie chodziło o wymianę gumki,smarowanie i wymiane hopka tylko o sprawdzenie poprawnego zamontowania sprężyn które popychają loadera.

A tu masz cytat jeśli nie umiesz sam znaleźć:

 

No to mam problem... Strzelam sobie ładnie, i dwie kulki wpadły do komory, i przy wystrzale zamek poszedł do tyłu tak jak powinien, ale nie wrócił do końca bo zblokowała go kulka. I ten element który zaznaczyłem na zdjęciu jest wysunięty do przodu ( patrząc na zdjęcie, w lewo. Jak tylko zdobęde aparat to zrobie zdjęcie, narazie zaznaczyłem to na zdjęciu Firefightera), tak że zamka nie można ustawić w normalnej pozycji tylko jest troche do tyłu. I te dwie sprężynki o których wspominał Firefighter są ściśnięte na maxa. Jakies wskazówki co robić?

 

Link do foty http://img182.imageshack.us/my.php?image=zasdasdafo1.jpg

 

 

Od razu po napisaniu posta, skoczyłem po mojego bella i śrubokręt. Starą dobrą metodą, rozkręciłem go wg Twojej instrukcji ( nie było łatwo, ta blaszka wcale nie chciała wyjśc, bo sprężynki były ściśnięte przez to gówno które uciekło ze swojego miejsca ) ale troche sprytu i udało się. Złożyłem do kupy, przy okazji smarując go tu i tam i działa jak trzeba :)

Dzięki za rade i opis rozłożenia :)

Edited by firefighter
Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie w Nowym Roku!

POMOCY!

Tak jak pisałem, jeszcze w tamtym roku - wysłałem swoją BERETTĘ do www.sklepu:airsoftguns.pl - trochę to trwało, ponad miesiąć czekałem na odpowiedź: pozytywna - wymiata sprzętu. SUPER! Przesyłkę dostałem w zeszły czwartek i w tą sobotę trochę sobie postrzelałem. I tutaj NIESTETY! to samo - zamek po wystrzeleniu ostatniej kulki nie pozostaje w tylnym położeniu. A kim nie rozmawiam, to wszyscy twierdzą, że właśnie tak powinna się zachowywać broń z systemem BLOW-BACK.

Proszę doradźcie mi co mam robić? Czy znowu mam reklamować?! A może coś robię nie tak? Używam gazu GREEN GAS - 1000ml (1132504465/uniw/BAZ_1000) - może jest nie taki: za słaby, za silny?

W kurza mnie ta sytuacja, gdyż na stronie sklepu brań to ma ocenę na "5" a ja nie jestem do końca zadowolony - brakuje mi tego efektu!

 

Pozdrawiam

Piotr

Link to post
Share on other sites

Na stronie chyba 9 masz napisane, żeby wymienic z tyłu taką białą gumkę, którą powinieneś mniec dodatkowo i powinno działac :)

 

Edit: FireFifghter, to także zrobiłem przy okazji, zdawało mi się, że napisałem...sorry!

Aha, wystarcz mocno naciśnąc żeby wrócił do tyłu...

Edited by Dziuba
Link to post
Share on other sites

piotr_kubiak

A jak zachowuje się gdy włożysz pusty magazynek i pociągniesz zamek do tyłu.Czy wtedy sostaje?Sprawdź z boku maga po jego opróżnieniu powinien wystawać taki plasticzek.

Jak przytrzymasz dźwignię blokady zamka w pozycji do góry to zostaje?

 

 

To mnie najbardziej zastanawia, gdyż po łożeniu pustego magazynka i odciągnięciu zamka do tyłu, to zamek pozostaje w tylnym położeniu - z tego wnioskuje, że magazynek posiada ten plasticzek o którym mówisz, dobrej jakości! Co ty na to?

Link to post
Share on other sites

Czy ktoś widzaił tą część z popychaczem w jakimś polskim sklepie?Najlepiej wzmocniona lub z oryginalnej beretty.

Jedna mi juz walneła :cry: ale udało mi si wystrzelic butle 1000ml na tym jednym popychaczu :lol:.

Pozdro

Gdzie kupiłeś bo Gunfire dodaje tą część do zestawu w zapasie, ale z tego co wiem bo do Nich pisałem nie sprzedają tego. No chyba że coś się zmieniło.

Edited by firefighter
Link to post
Share on other sites

Kupiłem w gunfire i mam zapasową ale to nie zmienia faktu że są słabe i szybko padają.Mi pochodziła 4 dni.Dlatego też szukam jakieś oryginalnej od marui lub innej na polskich sklepach.Szkoda że w polsce jeszcze to hobby kuleje(części zapasowe),choć AEG-i maja się już lepiej niż gazówki.

Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie w Nowym Roku!

POMOCY!

Tak jak pisałem, jeszcze w tamtym roku - wysłałem swoją BERETTĘ do www.sklepu:airsoftguns.pl - trochę to trwało, ponad miesiąć czekałem na odpowiedź: pozytywna - wymiata sprzętu. SUPER! Przesyłkę dostałem w zeszły czwartek i w tą sobotę trochę sobie postrzelałem. I tutaj NIESTETY! to samo - zamek po wystrzeleniu ostatniej kulki nie pozostaje w tylnym położeniu. A kim nie rozmawiam, to wszyscy twierdzą, że właśnie tak powinna się zachowywać broń z systemem BLOW-BACK.

Proszę doradźcie mi co mam robić? Czy znowu mam reklamować?! A może coś robię nie tak? Używam gazu GREEN GAS - 1000ml (1132504465/uniw/BAZ_1000) - może jest nie taki: za słaby, za silny?

W kurza mnie ta sytuacja, gdyż na stronie sklepu brań to ma ocenę na "5" a ja nie jestem do końca zadowolony - brakuje mi tego efektu!

 

Pozdrawiam

Piotr

 

 

Kiedy mój Bell był w serwisie u Krakmanów i po przeczytaniu tego tematu stwierdziłem ,że nie ma co się kopać z koniem i dopłaciłem krakmanom różnice w cenie i wziąłem "pierwowzór" czyli HFC. Kolega który kupił bell'a w tym samym czasie i poczatkowo był zachwycony teraz też zaczyna narzekać. Jak na szkielet HFC założyliśmy zamek z bell'a to różnież nie zostawał w tylnym położeniu po wystrzeleniu ostatniej kulki. Jak na szkielet bell'a założyliśmy zamek HFC to wszystko działało jak powinno (zamek zostawał). wiec niby to samo, ale jakość wykonania ma jednak znaczenie i na przykładzie tej repliki widac róznice pomiędzy Chinami i "resztą świata". Przy ograniczonych funduszach można z tego bella wykrzesać coś na "czwórkę" ale będzie to okupione godzinami zabawy z drobnoziarnistym papierem ściernym.

Krakmani są naprawde w porządku i wszystko wymieniają, ale chyba o to chodzi by broń była niezawodna dlatego chyba lepiej odżałować trochę kasy więcej. jak ktoś wczesniej napisał...kopia z kopii nie jest już taka ostra .

Link to post
Share on other sites

Shoti

Czy masz na myśli tą replikę

http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=20

bo HFC nie widzę

 

mea culpa, pomyliłem krakmanów ze zbrojownią. W zbrojowni mi zamienili na tą oliwkową M190. Nie zmienia to faktu ,że krakmani dalej są w porządku tylko oni mi robili mp5. Wszystko w jednym czasie i sie zamotałem. Pozatym to moja trzecia beretka,mam jakiś sentyment do tego guna (pierwsza była UHC) teraz jest HFC - nazwa podobna a dwa światy jeśli idzie o frajde z zabawy (blow back to jest to)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...