Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

EG-707 FULL METAL [BELL]


Recommended Posts

Aha, jeżeli zamek wam nie zostaje w tylnym położeniu po opróżnieniu maga, to HFC ma tak samo - za słaba sprężynka w magazynku albo podobna przyczyna. W KJW zostaje, w HFC od wielkiego dzwonu zaskoczy.

Czy to znaczy ze magi KJW są lepsze od np HFC? Można by sobie kiedyś taki sprawić.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 458
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam rozwiązanie na wszystkie problemy!

img5405hl9qg0.jpg trzeba poprostu dać pare warstw malutkich kwadracików ( około 5 ) power tape, albo jakimś dobrym klejem do plastiku wydłużyć dopychacz o milimetr. Zamek zostaje z tyłu po ostatniej kulce i miałem jeszcze problem, że musiałem ręcznie machać zamkiem żeby kulka została podana do komory. Problemu nie ma, właśnie po tym patencie z wydłużeniem dopychacza :)

Nie mam pojęcia jak, ale to działa :D

Edited by 4dvent
Link to post
Share on other sites
Może by to okleić czymś gęstszym np poxipol.Przedtem delikatnie zeszlifować powierzchnie.Próbował ktoś?

Ja właśnie sie chyba do tego zabieram. Jak coś wymyśle to dam znać, ale i tak jej chwilowo nie mam jak przestrzelać, bo mi sie gaz skończył :P

Link to post
Share on other sites

Część dostałem dzisiaj.Pasuje.Nie wiem jak wygląda abs ale część wygląda bardziej chropowato i nie świeci się jak ta z BELL-a,a popychacz widocznie masywniejszy (tzn. deko szerszy).Jak długo będzie chodził zobaczymy ale wygląda solidniej.

ps. miałem zrobić zdjęcie ale jak tylko dostałem zamontowałem i postrzelałem trochę :uśmiech:

Teraz tylko wymienić gumkę hop-up i może magazynek ale to drugie to już koszt 150zł(HFC).Pożyjemy zobaczymy.

Pozdro.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...