Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tom Clancy's Splinter Cell


Recommended Posts

Aż żal serce ściska, że nie ma tu tematu, o jednej z najlepszych gier komputerowych w historii.

Szczerze mówiąc niedawno kupiłem 1. część, ponieważ nowsze nie ruszyłyby mi, co nie zmiania faktu, że gra wessała mnie z siłą odkurzacza. Wreszcie liczy się obserwowanie wrogów, taktyka, ukrywanie się i nie robienie hałasu.

Kto nie kojarzy nazwiska Clancy, powinien szybko nadrobić zaległości, a jeśli nie lubi grać w gry, powiniec przeczytać chociaż jego najnowszą książkę opartą właśnie na fabule gry Splinter Cell.

Krótko mówiąc - polecam.

Link to post
Share on other sites
Kto nie kojarzy nazwiska Clancy, powinien szybko nadrobić zaległości, a jeśli nie lubi grać w gry, powiniec przeczytać chociaż jego najnowszą książkę opartą właśnie na fabule gry Splinter Cell.

Krótko mówiąc - polecam.

 

Clancy nie jest autorem :-P

Co do gry - świetna... 1,2,3,4... i miejmy nadzieje, że najbliższa odsłona również.

Link to post
Share on other sites

Kto napisał "Polowanie na Czerwony Październik", "Czas patriotów", "Suma wszystkich strachów"?

Tom Clancy.

Wikipedia jak zwykle zawiera błędy.

 

Clancy ze Splinter Cellem ma tyle wspólnego, że się pod nim podpisał. Za scenariusz gry odpowiada Gregoire Gobbi, a za książkę David Michaels.

Dokładnie. Marketing...

Link to post
Share on other sites

Wolę Sama Fishera niż Snake`a - sam robi wrażenie profesjonalisty, gdzie SNake to raczej superbohater. Oczywiście przeszedłem MGS-a na PSX, gra w 100% wybitna, ale klimat realizmu skutecznie psuły walki z bossami i niektóre techniki wywiadowcze (ukrywanie się w kartonie). Natomiast MGS3 był tak przegadany, że nie wytrzymałem... natomiast każdy kolejny Splinter jest lepszy od poprzedniego... teksty Fishera i Lamberta są krótkie, zwięzłe, a miejscami nawet zabawne...

Link to post
Share on other sites

I ciekawe jest powiazanie Singla z Cooperativem. Grajac w Chaos Theory w single player byl motyw, że jacys inni agenci poprosili o przesluchanie jakiegos kolesia, a grajac w cooperactive mamy ta sama sytuacje, tylko jak sie okazuje, to my jestesmy tymi agentami.

A potem jeszcze tekst:

- There are another Splinter Cell's ?

- No, we are first.

 

:D

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...