Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

UMP M89A [EE]


Recommended Posts

Ale znowu DE? Widziałem, że Ares swoją wersję wypuścił.

 

Zastanawiam się czy nie sprzedać swojego, bo się kurzy ostatnio, ale żal mi tego gearboxa CA i roboty, którą włożyłem w tego guna. No i faktycznie to najlepiej prażacy peem jakiego widziałem :wink: :lol:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

może ja się wypowiem co do magów od mp5 kiedyś kombinowałem z tymi magami ale odrazu mogę powiedzieć ze to nie możliwe trzeba by wymienić komore ale jest szansa niestety magazynki nie do dostania i tak sobie to wygląda chodzi o magazynki od tych mp5 cymy za 150zl te magi by jeszcze dały rade bo wylot kulek jest umieszczony z tyłu magazynka więc do ump jeszcze dadzą rade trzeba je tylko usztywnić co by nie latały w mocowaniu i działa sprawdzone bo ostały mi się te magazynki jeszcze :-F podsumowując nie ma co się bawić w te magazynki ze względu na koszty wymiany komory itp natomiast opcja z magazynkami od tych mp5 cymowskich pierwszych też nie jest dobra bo magów się nigdzie nie kupi ale moim zdaniem to są chyba jedyne które pasują bez poważnych modyfikacji

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

zwykłym przypadkiem (zachciało mi się skrócić magazynek co prawda uszkodzony ale skróciłem go nieco) znalazłem sposób na poszukiwany przez wszystkich adapter wystarczy kawałek magazynka zwykłego hicka wsadzić do gniazda magazynka a w niego magazynek od mp5 pasuje i nawet działa ale to dotyczy jedynie magazynków od pierwszych mp5 cymy z platsicznym gb albo springów też cymy

Link to post
Share on other sites

Ostatnio trafił w moje ręce Thompson, i tak sobie pomyślałem, ze może mag z Thompsona by jakoś się dało przerobić by pasował do UMP. Podaje wymiary maga: dł:21,7cm gr: 2,6cm szer: 4,3cm. Low-capy do Thompsona kosztują 30zł za szt. i są z plastiku więc w razie czego można coś obciąć/spiłować.

Link to post
Share on other sites

co do magazynków od thompsona to mogę śmiało stwierdzić że...pasują :mrgreen: w sumie było to dla mnie dziwne ale prawda jest taka ze należy zrobić tylko jakiś sposób na zamocowanie go w klipsie w gnieździe i tyle bo ogólnie magazynek pasuje idealnie i siedzi dość ciasno w gnieździe a jeśli chodzi o przeróbkę tego to ja niestety nie dam rady tylko po prostu dorwałem ten magazynek na zlocie, przymierzyłem i pasuje :-F

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Przypadkiem udało mi się rozwiązać problem małego ROFa i bateriożerności w UMP - firmowy silnik ledwie jest w stanie naciągnąć M110 (nie mówiąc o mocniejszych springach), więc wymiana na M100 powinna rozwiązać ten problem. Z drugiej strony trochę głupio mieć chińczyka z 320 FPS ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Update. Wymieniłem springa na M100. Teraz klocek ma stabilne 330 FPS i na firmowej bateryjce wywaliłem podczas strzelanki 2,5 hicapa przy całkiem przyzwoitym ROFie, tak więc wynika z tego że aby mieć dobry ROF i małą bateriożerność trzeba po prostu downgradeować replikę ;-)

 

PS. Bateria zniosła dzielnie ponad 4 godzinne katowanie, na poprzednim springu po 1,5 intensywnej wymiany ognia musiałem wymieniać batkę ;-)

Edited by FLC
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

ehh ciężko stwierdzić, ja powiem tylko tyle że ma standard GB z głowicą cylindra, dyszą, komorą HU robioną specjalnie pod UMP, wydaje mi się że chinole nie starali by robić się czegoś swojego, łatwiej zerżnąć sprawdzone rozwiązanie.

 

Jak będzie potrzeba to mogę pstryknąć fotki dla porównania.

Edited by Schlingel
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Panowie gdzie kupić to UMP w Polsce? Taiwangun nie ma(przynajmniej na stronie) tak samo z gunfire. Jest jedna sztuka na allegro.

 

Z jakiego powodu UMP? Jakoś bardzo mi się podoba. Bardziej od G36 czy MP5.

 

Czy UMP na 1szego AEGa to dobry wybór?

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 8 months later...
  • 4 weeks later...

Komis WMASG, allegro.pl i inne opcje gdzie można go kupić używanego. W chwili obecnej żaden sklep nie oferuje go i raczej oferował nie będzie (no chyba, że stać cię na G&G :) ). Ja swojego nabyłem w 2009r za niecałe 200zł (nie pamiętam ile dokładnie) ale w tych pieniądzach można kupić go spokojnie w całkiem fajnym stanie

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...