Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam! Chciałbym z mojej magicznej gr16r4 zrobić hiper mega zordowe wsparcie ogniowe.

Jestem otwarty na propozycje i komentarze osób którym taki trik wyszedł na dobre. ZA konkretne linki i zdjęcia nie obrażę się.

 

Moja propo

*kolimator z przybliżeniem (replika Acoga)

*tuning do 480fps(niach niach kosiarka) proszę o informacje jak to uczynić

*kolba sopmod względnie special force

*magi, dużo magów

*dwójnóg

*nie mam więcej pomysłów

*tłumik już mam

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ale ja mam wspaniały tłumik! Jest przepiękny i dodaje uroku. Co do maga, wiecie może czy te od m249 pasują??

M150 to ciekawe rozwiązanie tylko co muszę dać by móc wsadzić takiego springa. Precke mam w stocku:) Myślałem o czymś takim:

Silnik systemy magnum

pancerny gb(jaki?)

bore up

zębatki ultra helical torqe up

wzmocniony tłok

i...

Link to post
Share on other sites

Dragunow - Jest CAŁY FTK firmy GUARDER który ma wszystko co potrzebne do M150!!!!

 

www.asgshop.pl...

 

Do tego poradziłbym nowy silnik i batkę 10,8V G&P (też asgshop)

 

Pancerny Gearbox? - G&P, SYSTEMA lub DEEP FIRE. Polecam GP gdyż nigdy nie słyszałem o pęknięciu takowego :D

Link to post
Share on other sites

Zrób te wzmocnienia i o nic się nie martw

http://www.asg.krakow.pl/viewtopic.php?t=135

 

Z tymi "moimi" wzmocnieniami strzela u nas juz kilka emek. Jedna nawet miała rozpęknięty GB ale wzmocnienia wystarczyły żeby to zaleczyć bez zmiany szkieletu tegoż.

M 150 chula ale w "broni wsparcia" trzeba liczyć się z częstą wymiana głowicy tłoka i głowicy cylindra oraz tłoka chyba że zastosuje sie deep fire z metalowymi zębami.

 

Wiem bo przerabiam to na bieżąco w RPK

Link to post
Share on other sites
Precke mam w stocku:)
Zdaje mi się, że to replika G&G tak? Jeżeli tak to preckie nie masz w stocku :P

 

Jak masz kase to polecam ci wstawić całego MechBoxa Systemy (nawet Mosfeta ma)

A sprężyne przy tym MechBoxie zmień na m130 i powinno ci wystarczyć.

 

Tańszą alternatywą będzie FTK Guardera (~500zl) przy którym jedynie trzeba dokupić GB oraz zmienić springa na słabszego.

 

Zresztą moje odczucie na temat broni wsparcia to takie że powinna miec max 450fps (i niech zrobią testy na tobie jak to jest przyjąć 5 kulek naraz) ...

Link to post
Share on other sites
W ekipie się zgadzają. W sklepie jest wyraźnie napisane 6.04 czy to nie jest preclufa?? No chyba że sobie z ludu jaja robią. Klimat zepsuje?? Dlaczego przecież wsparcie zazwyczaj jest dużooooo mocniejsze od normalnej broni szturmowej:)

Ale chyba nie strzelasz sie tylko z własną ekipą? Zapytaj ludzi bardziej z zewnątrz, dla mnie to poroniony pomysł.

Zmierz sobie średnice tej lufy i pogadamy czy prec jest... specshop jeszcze wiele innych ciekawych rzeczy na temat G&G pisze :)

Idąc takim tokiem myślenia, że broń wsparcia jest mocniejsza od karabinu szturmowego: co ma powiedzieć snajper 520fps kiedy broń szturmowa go zdejmuje z 500kulek kiedy on ma raptem 10 w magu...

Ja osobiście lubie realizm... testowałem również różne progi FPS (360, 395, 420, 470, 520) i szczerze przyznam, że najprzyjemniej mi się strzela z ~400...

I pomyśl, dlaczego twoja broń wsparcia nie może mieć 400?? To mnie zastanawia...

Link to post
Share on other sites

Ja planuje zrobić LKM z Mki. Jedyne czego mi brak to magazynek na 5k kulek (i to nie elektryczny ale hi Cap, przynajmniej będzie trzeba trochę pomyśleć) no a z czasem zmiana silnika. Myślę, że 420 fps to wystarczająco, nie trzeba się bać, że zrobi się komuś kuku z bliska. Mogę oczywiście wstawić M140 a nawet M150 ale po co? Nie siedzę

tak długo w ASG aby szarżować z mocą.

Link to post
Share on other sites

Ludzie - zostawcie kwestię FPS - ów!!! Kolega prosił o wykaz części i "kosztorys", a nie wywody moralne i moralistyczne zamieniające temat w "CIEMNA STRONA MOCY 2". Sprawiacie wrażenie zazdrosnych albo h** wie jakich. To już jego decyzja w ile FPS wyposarzy replikę, może ma ludzi którzy chcą mocnych wrażeń (M150 w serii). NIC NAM DO MOCY JEGO REPLIKI :D

Edited by misiek009
Link to post
Share on other sites

No to tak:

dwójnóg - SRC około 145 pln

Kolba... (najlepiej SF) - 145 pln

Bateria (Mocna) - 280 pln Sanyo 2.4 A

Preclufa - ??

Magazynek boksowy - 129 pln Hi Cap na 5000 kulek

 

Gearbox wzmocniony

Prowadnica sprężyny stalowa

Bore up type 0

tłok wzmocniony

zębatki wzmocnione

sprężyna m 120 - m 130

z czasem zmiana silnika

o czymś zapomniałem?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...