Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam jest nowy i mam pytanie... :-P Co bardziej sie opłaca brać jako broń boczną? Czy gazówke czy moze jednak elektryka! Czytalem ze gazowe slobo sie spisuja w niższych temperaturach. Ale sa fajniejsze repliki no i ceny sa niższe od elektrycznych! PzD

 

P.S jezeli juz był taki post to sry z góry ale czytając forum nie moglem znaleźć takiego tematu! :-P

Link to post
Share on other sites

Wisz .. każdy lubi to to chce.. a jak się nie ma co się lubi, to się lubi to co ma :-P

Broń boczna, to wybór tylko Twój, niektórzy mają w kaburze pistolet, inni AEP'a a inni SMG. obecnie mam 2 gazowe STTI (Betki) i nie narzekam, aczkolwiek oszczędzam na kurz'a z kaburą. Więc pytanie do Ciebie: Wolisz klamkę czy coś co "sypie" kulkami? Bo jeśli chodzi o osiągi to raz lepsze są gazowe, raz elektryki (aczkolwiek prawdą jest, iż gazowe gorzej strzelają w zimie... która de'Facto się zbliża)

Edited by Rak
Link to post
Share on other sites

Może tak:

-gazowe:

*Klimatyczniejszy odrzut i odgłos

*Problemy w zimie

*zwiększone koszty (green gas)

*brak możliwości tuningu (czyba, że się znasz i przerobisz wylot gazu)

*tańsze

 

-elektryczne:

*klimatyczny odrzut (ale chyba brak BB na polskim rynku)

*możliwości tuningu

*działają zawsze

*droższe (nie mówimy o deserciku z airshit guns za 40 zł na 4 baterie AA itp.)

 

 

 

Nie wiem jakie masz fundusze, jeśli spore to podłącz się do zamówień z WGC czy czego innego i zamów np. full metal beretkę AEP'a

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...