Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4a1 FULL METAL boyi - tuning


Recommended Posts

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

LOL ?

Ile już bawisz się w asg ?

Sorry za ot, ale nie mogę się powstrzymać :D

A i jeszcze pytanko - ile masz lat ?

Moje poprzednie pytanie było całkowicie poważne zwłaszcza że widywałem repliki ponad 600fps tylko nie wiedziałem jak to u nich jest z zasięgiem a moja niesie kulki gdzieś na lekko ponad 70metrów (to nie bujda-kulka leciała jeszcze kawałek za budynek który ma długość 60metrów) przy osiągach ponad 400 fps.

W airsoft bawię się jakby nie patrzeć to praktycznie przez całe swoje życie ale od niedawna naprawdę na poważnie, a jeśli chodzi o mój wiek to niedługo kończę 18...

Link to post
Share on other sites

Moze ktos wie jakie sprężyny główne montują w tych karabinkach?Ja ostanio zmieniłem ze stock'owej na CA 130% i co zauwarzyłem, to raz ze spreżyna od CA jest krótsza ,dwa mam wrażenie ze zmalał zasięg:/

Zasięg napewno zmalał ponieważ sprężyna w stocku jest to coś pomiędzy M110 albo M120 dlatego sam założyłem M130

Link to post
Share on other sites

bobek28 ludzie wyżej pisali ze wstawiali sprężyny MO, które w przybliżeniu maja miedzy 130-140 normalnej sprężyny i śmigało bdb.

No tak śmiga ładnie ale ile będzie tak śmigało a poza tym nie chcę stracić gwarancji więc jeszcze jakieś 8 miechów będę musiał poczekać aż cokolwiek wstawię do gearboxa.

Link to post
Share on other sites

No tak śmiga ładnie ale ile będzie tak śmigało a poza tym nie chcę stracić gwarancji więc jeszcze jakieś 8 miechów będę musiał poczekać aż cokolwiek wstawię do gearboxa.

Jeśli kupiłeś replikę w gunfire (chyba tylko tam je sprzedają) i części to masz tam serwis i tuning za darmo i nie tracisz gwarancji na replikę, a jeśli cokolwiek się stanie z podzespołami repliki to oni ci to naprawią/wymienią bo masz gwarancję.

Link to post
Share on other sites

No to pech bo ja kupiłem bojkę w airszitguns.pl. Niestety.

eh airshitguns.pl czy jak ty nazywasz ten sklep to ten sam sklep co gunfire z tym że airsoft ma całą swoją ofertę wraz z "zabawkami z odpustu" a gunfire skupiło się wyłącznie na poważniejszych pozycjach. A co do eksploracji sprzętu to niekoniecznie bo np mogą się zębatki wytrzeć albo pęknąć a to jest różnica jeśli pękną to chyba powinni je wymienić a jeśli się wytrą to nie..... Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...