Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nasi Żołnierze w Multicamie


Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz :) Ludzie szyją z tej tkaniny na zamówienie, wystarczy dobrze poszukać ;)

Wiem, że szyją sam do nich należę :) Chodziło mi o to, że ktoś otworzy jakąś manufakturę i będzie sprzedawał swoje wyroby.

Link to post
Share on other sites

Dziś będąc w Empiku widziałem owy materiał w gazecie (nie dam sobie głowy uciąć) "Strzał-magazyn o broni". Niestety nie pamiętam który to był numer, ale wydawało mi się że było to "przy" dod. Commando. Jutro sprawdzę dokładnie. Właściwie były to same foty+drobny komentarz autora. Jedna rzecz przykuła moją uwagę. GUZIK od kieszeni udowej(ale mogę się mylić). Jeśli ma być to TS lub Propper to nie powinno go tam być a był on rozmiarów takich jak w Suezie od KAMY. Wydaje mi się też, że została użyta inna nazwa kamuflażu niż Suez.

Link to post
Share on other sites

Piszę tutaj ponieważ nie chcę zakładać nowego wątku i zaśmiecać.

Nasi żołnierze dostali na testy nowe mundurki.

 

Polecam lekturę zainteresowanym.

 

"W kolekcji zastosowano trzy typy zapięć: rzepy, magnesy i tradycyjne guziki. - Po zakończeniu misji okaże się, które z tych rozwiązań są najpraktyczniejsze i które wybiorą żołnierze - dodaje ppłk Lis."

 

Magnesy będą bardzo ciekawie "lepić" się do broni i granatów :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

Dobrze przetłumaczyłeś, ale ktoś tam napisał, że to prawdopodobnie ktoś z Szóstej, pewnie zasugerował się kolorem beretu. Ja byłbym bardziej skłonny przypuszczać, że to ktoś z 1.PSK, bo nie sądzę, by komuś z regularnej jednostki pozwolono nosić nieregulaminowy mundur.

Link to post
Share on other sites

Ten niebieski? Nie jest to jakiś miażdżący dowód, gdyby miał naszywkę na mundurze to tak, ale emblemat namalowany na jakimś pomniku (?) może jedynie świadczyć, o tym, że wręczenie tej tabliczki odbyło się w bazie 6BDSz.

 

Ale ja się nie znam :F, możemy jedynie przypuszczać.

Edited by Kac
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...