Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[AEG] Karabiny wyborowe seria SR (GB v2 Long)


Recommended Posts

  • Replies 278
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mk29, okazało się że to jednak wina baterii a dokładnie ładowarki. Moja ładowarka zaczęła wariować i źle naładowała baterię, która nie mogła uciągnąć pełnego cyklu na semi. Teraz po sformatowaniu baterii 10.8V 3300 mAh Sanyo RC wszystko wróciło do normy, a karabin chodzi wyśmienicie.

Link to post
Share on other sites

Czy przy 9.6 V RC zadowala Cię w pełni reakcja na nacisk spustu? Wstyd się przyznać, planowałem wymianę nawet na 12V ale po całkowitym sformatowaniu baterii ten pomysł ulotnił się w przestrzeń. 9.6V nigdy nie próbowałem dlatego zastanawia mnie jak wygląda to u Ciebie.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Miałem 12V RC2400 - wyciąłem dwa ogniwa i zrobiłem 9.6 V.

 

Reakcja na spust przy 12V była zbyt szybka - bałem sie o części.

 

Przy 9.6 V twierdze że też jest zbyt szybka. Twierdzę że 8.4 V było by idealne.

 

Kwestia ustawienia zębatek i kabli - ja mam swoje patenty na to.

 

no i Systema Magnum.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Uszczelka jest przeznaczona na normalną głowicę tłoka - nie BU. Ale po małych zabiegach rozciągających pasuje idealnie, nie wiem czy nadała więcej szczelności, ale na chronografie otrzymałem prędkość 640 fps na kulce 0.20 g więc chyba wszystko jest w porządku. Powtarzalność na poziomie bardzo dobrym.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mam pytanie. W czym może być problem z hopkiem w CA-25, otóż mam stockową komore HU Classic Army, precke 6.02 Promyka z czerwoną gumką + dystanser typ H big out i tak średnio dwa razy na 5 strzałów ładnie podkręci (mowa 0.33-próbowałem na 0.35 i są za ciężkie/630fps)...

Link to post
Share on other sites
Mam pytanie. W czym może być problem z hopkiem w CA-25, otóż mam stockową komore HU Classic Army, precke 6.02 Promyka z czerwoną gumką + dystanser typ H big out i tak średnio dwa razy na 5 strzałów ładnie podkręci (mowa 0.33-próbowałem na 0.35 i są za ciężkie/630fps)...

 

 

Gumka :)

 

czerwony promyk można o ***** rozbić.

Gwarantuje że ta stockowa lepiej podkręci :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...