Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] Strzelba MP003 [AGM]


Recommended Posts

No! Bez! JAJ!

Urwał. Temat ma niemal 50 stron, a Ty śmiesz pytać czy ktoś wyciągał bebechy?! Synku, wyciągaliśmy bebechy z AGMa, gdy Ty skakałeś u szanownego taty z jajka na jajko. Gdybyś tylko raczył przejrzeć temat...

Ale mam dziś dobry humor - wcześniej z pracy wróciłem, może trafi mi się lepsza robota więc powiem Ci. Po lewej stronie (patrząc na zdjęcie) tuż za sprężyną masz taki czarny słupek - jest on elementem prowadnicy sprężyny (tego plastiku, który siedzi w środku sprężyny). Pociągnij powoli kombinerkami za ten słupek do góry, a powinien wyjść. Tylko powoli i z umiarem.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam!

Mam problem z moim AGMem, a mianowicie, w rączce od przeładowywania, czyli tym, co popycham, by załadować następną kulkę, jest na końcu "pierścień", który czasem odłącza się od rączki, uniemożliwiając strzał. Gdy go z powrotem wepchnę "na miejsce" wszystko gra. Przepraszam za taki opis, ale starałem się opisać mój problem jak najdokładniej.

http://imgur.com/p0FmDr3

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Hej. Macie jakiś pomysł bo mi już rynce opadają? Kupiłem jakoś w listopadzie tego agm u krakmanów. Pojechałem na działkę postrzelać no i po pół godzinie wróciłem ze strzelbą pełną kulek w środku. Trochę się poirytowałem i go wrzuciłem do szafy. Dopiero wczoraj go wyciągnąłem i rozkręciłem w celu naprawy. Oczywiście zacząłem od tego grzybka, o którym była mowa. Poprawiłem go, strzelbę złożyłem i nic. Dalej połyka kulki. No to przyszła pora na sprężynę. trochę ją rozciągnąłem, coś tam pod nią podłożyłem i dalej to samo. W końcu rozebrałem komorę, od razu rzuciła mi się dziura w gumce to ją wymieniłem na jakąś tam od Cymy. Niestety porażka again. Policzyłem do 10 ze trzy razy i stwierdziłem, że wymienię tą sprężynę pod grzybkiem i EUREKA, nie połyka... tylko wypluwa. Mianowicie jedna kulka zostaje w komorze a druga turla się ku wylotowi lufy.

Czy gumki do tej broni można gdzieś kupić, bo jednak ta oryginalna trochę inaczej wygląda i to może dla tego teraz kulki lecą swobodnie w drugą stronę?

Czy to może jednak wina magazynków? Mam trzy, na wszystkich to samo :/

A może ona tak ma i trzeba się z tym pogodzić? :(

Link to post
Share on other sites

Ok. przejrzałem cały wątek i teraz rozumiem twoje pytanie. Szczerze, to ja nie wiedziałem ze tej komory się nie rozkłada. Gdybym to wiedział to może bym nawet nie próbował. Ale było tak: jedną ręką chwyciłem komorę a druga lufę i pociągnąłem. I w ten sposób lufa z tą częścią komory, na której jest gumka po prostu mi się wysunęła z komory Hop Up.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Słuchajcie wiem że nie których to poirytuje ale nie mam za bardzo czasu czytać 47 stron więc jak ktoś bybył tak kochany i podał numer strony albo sam powiedział jak zrobić hi capa do mośka.

Nie

 

mam czasu podać numeru strony, ale będę na tyle kochany, by powiedzieć jak zrobić hi capa do mośka.

 

1. Bierzesz mośka.

2. Bierzesz hi capa od M4.

3. Przerabiasz.

4. Masz hi capa do mośka.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...