Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] Strzelba MP003 [AGM]


Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dziś pada więc można trochę po pracować przy agm http://airsoftphotos.../528961zostało jeszcze do pracować dolną rurę i nagwintować .Jeszcze pomyśle nad dopracowaniem rączki przeładowania.Dodałem jeszcze chwyt który znalazłem w zapasach http://airsoftphotos.net/album/show/528765#wmasg-box/528765/528962

Edited by ppszejdi
Link to post
Share on other sites

Oto co można zrobić z AGM 003 - postapo kusza ASG:

 

jRpAU2H.jpg

 

zHC1zFe.jpg

 

Działa, strzela, nawet trafia.

Naciąg działa poprzez stalową linkę.

Problem mam tylko ze spustem bo za dużo kabłąka odciąłem i się blokuje, ale w sumie wtedy proces ładowania trwa dłużej - można to naprawić kawałkiem plastiku, ale tyle co ją wykorzystuję to mi to nie przeszkadza.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Kupiłem dzisiaj tego shotguna, po mniej więcej 100-150 strzałach złamał się ten plastikowy podwójny element między spustem a cylindrem. Nie wiem co z tym zrobić niestety :/. Nie powiem, że dziwne, przy klamce za siedem dych, ale zadowalające to to nie jest :P. Chociaż mam kumpli, którym przetrwały rok, czy dwa i nadal działają, więc pewnie po prostu wadliwy model dostałem :/

Link to post
Share on other sites

Pewnie się zdarzyło kilka razy, nie rozumiem, czemu ta strzelba jest tak polecana dla nowicjuszy, skoro może nie przeżyć jednej strzelanki, tym bardziej jak złe przeładowania w trakcie strzelanek są 100 razy bardziej prawdopodobne niż na spokojnie w domu.

Edited by PDexter
Link to post
Share on other sites

Bo faktycznie dobrze używana i przeładowywana wytrzymuje (jak na klejone pastikowe bebechy) bardzo dużo.

Niestety jest to jedno z "niedociągnięć" na które trzeba zwracać baczną uwagę ( tak samo jak na załadowanie ostatniej kulki do komory - przeładowując "do góry nogami").

 

O ile to drugie nie wpływa na zabawę, to pierwsze powoduje, że zabawa może się po kilku strzałach skończyć :icon_wink:

 

Pozostałe zalety w filmiku.

I właśnie m.in. dlatego lubię sobie obejrzeć filmik co i jak (np. żeby nie zajechać repliki). Około 5 minuty :icon_smile:

 

 

 

Edited by Foton
Link to post
Share on other sites

Bo naiwnie liczymy, że jak komuś coś polecimy to ten ktoś poszuka jeszcze jakiś informacji. Od chyba roku w każdym temacie na który trafiam, a w którym polecam (lub ktoś inny poleca) shotguna AGM piszę o konieczności poprawnego przeładowania. Wiem, że nie tylko ja o tym wspominam. Jest obszerny temat o tej replice, w którym też jest to wspomniane. Tylko, że oprócz adresata nikt inny tego nie czyta.

Podobnie jest z bateriami w elektrykach. Ile to razy nowi przeładowali batki? W milionie tematów jest wspomniane o poprawnym ładowaniu, ale nie. Po co czytać? Po co szukać? Toć to czas, a czas to piniądz! I to obowiązkiem pomagających jest wspomnieć o wszystkim, a nie obowiązkiem kupującego poszukanie informacji.

Jak idziecie kupić samochód to szukacie informacji o różnych modelach nie? To czemu nie szukacie o replikach i jak się z nimi obchodzić?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam forumowiczów, szukałem i nie znalazłem informacji o problemie z mechanizmem spustowym w agmie. Dziś po południu rozłożyłem go w celu naprawienia przez wymianę cylindra, skręciłem, przeładowałem i... klops. Po ponownym rozkręceniu okazało się że element trzymający cofnięty tłok nie suwa się w dół przy ściągnięciu spustu. Złożyłem, tym razem dokładniej i znów to samo. Myślałem nad spiłowaniem całości lub skróceniem drugiej (tej dłuższej) sprężyny powrotnej ale nie chcę na chybił-trafił niszczyć części bo środków w tę pompkę włożyłem o wiele więcej niż pownienem. Proszę o radę. Załączam zdjęcia przy niewciśniętym i wciśniętym spuście. post-194507-1484085411,7015_thumb.jpgpost-194507-1484085434,3233_thumb.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
Brakuje jednego elementu. Porównaj zdjęcie swoje, a zdjęcie użytkownika Spyro.

Jeśli mówisz o elemencie, który powinien być na wolnym kołku to po prostu był chwilowo zdjęty po demontażu.

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

 

Ok, nieaktualne. Patrząc na zdjęcie dotarło do mnie że źle to poskładałem. Od soboty mam ferie, złożę jak trzeba i dam znać. Dzięki Marek.

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Edited by sulferno
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...