Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M249 (PJ249) [P&J]


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ale dalej nie uzyskałem odpowiedzi lepiej dołozyc te 150zł czy nie?

Masz napisane wyżej co za 150zet można zmienić i będzie to lepsze od tego co w sklepie dają. Ale jak się wniosków nie umie wyciągać (niestety obecny system edukacji mocno to niszczy) to:

1. Tak, dokładaj.

2. Nie, nie dokładaj.

 

Wybierz sobie.

 

@hamilkar

Słyszałem że stockowe się poprawiły, ale to mogą być pogłoski. Jakości komór AP nie neguję, te do swd są bardzo dobre (lecz raczej wygodniejsze w regulacji niż szczelniejsze od stockowej), ale firma jako tak taka ma również nieudane produkty na koncie. Komora CA z dobrą gumą i przy poprawnym złożeniu, zapewnia wzorową szczelność i równe podkręcanie. Świnka na m130 (460-490fps, zależnie od konfiguracji), z komorą ca i precką, na kulach 0,28g standardowo powinna prać na 80m, nie uważam tego za jakiś cud techniczny. W zasadzie nie da się tego już polepszyć bez jakiejś magii czy dopalacza, więc w cudowność komory AP nie wierzę.

Link to post
Share on other sites

A czy połączenie 500 fps plus lufa 363mm stockowa będzie dobrym połączeniem?przy takim zestawie Silnik na silnik o zwiększonym momencie obrotowym PJ - zestaw stalowych zębatek 100:200 High Torque - Cały zestaw cylindra firmy Guarder o powiększonych średnicach - Sprężyna Guarder 150 ( mało uzywana) - Poliwęglanowy tłok z pełnymi zębami(wzmocniony) firmy Ultimate - oczywiście gumka na firmy GG - wstawione kable niskooporowe z końcówką T i komora ca

 

znajomy serwisant twierdzi że bedzie niestabilny lot kulek

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

a te od miwo?są poniżej 50zł

Tak jak Ci radził kolega Bardosos, poszukaj krawca szpeju na forum lub w okolicy. Wyjdzie to taniej niż 50 zet, a będziesz miał konkret na lata.

W śwince ekipowej sprawdziło się zawieszenie wykonane przez mtg - główna taśma to miękka 50 lub 70mm, na końcach ma mocne klamry i doszyte krótkie kawałki taśmy 25mm z konkretnymi, stalowymi karabińczykami z zabezpieczeniem otwarcia. Do tego była jeszcze gdzieś poduszka na ramię, ale taśma jest na tyle szeroka,że się nie wcina i poduszka była zbędna. Samo zawieszenie ma system szybkiej regulacji, na zasadzie tarcia - nie wiem jak to wyjaśnić dokładnie.

Używaliśmy tego w śwince, później w pkm a teraz zawieszenie służy w rpk. Jak wrócę do domu to mogę cyknąć fotkę.

Link to post
Share on other sites

Mendi nie uszyjesz zawieszenia jak mtg za 50 pln. Same clash hooki chodzą bo 30 pln sztuka. Mash hooki podobnie :icon_wink:

Faktycznie, możesz mieć rację, chłopaki brali graty w hurtowych ilościach więc i ceny były inne, zwłaszcza dla ekipy. Niemniej jednak, zawsze można na samych paskach i drabinkach pospinać, a klamry dorzucić przy okazji.

Link to post
Share on other sites

Zawieszenie na drabinkach bez metalowych klamr ,z szybkoregulacją pod RKM od spearpointa ( dawne MTG ) kosztowało mnie ponad 100 pln.

Zawieszenie pod RKM od orkan tactical , kosztowało mnie grubo ponad 100, ale tam mam 2 mash hooki, szybką regulację, i QD.

 

 

Przy zawieszeniu pod RKM bierzemy pod uwagę między innymi szeroką taśmę i wytrzymalość elementów. Opcjonalnie poducha.

 

Za 50 pln to raczej nie kupisz sensownego produktu.

Link to post
Share on other sites

To mogło tyle kosztować, myśmy mięli zawsze wszystko po kosztach. Ro wschodnich sprzetów zawsze można dorwać oryginalne pasy w dobrych piniondzach, ale z kapitalistycznymi wynalazkami już gorzej.

Z drugiej strony zawsze lepiej dołożyć na dobrą rzecz, bo tanie rzeczy są drogie przecież.

Axel wrzuć później fotki, niech chłopaki mają pogląd.

 

https://goo.gl/photos/iRXPumUnL9MreHpc7

 

https://goo.gl/photos/aYTAPjCxMhZSWZGN9

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...