Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M249 (PJ249) [P&J]


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Takie OT zostawcie sobie w Nowościach. Tu nie jest miejsce na posty "może sobie kupie", "chciałbym go mieć" albo opinie na podstawie zdjęcia. Jeśli nikt go jeszcze nie kupił to i nic tu się nie pojawi, trzeba czekać a nie nabijać posty.

 

Wszelkie spekulacje i OT będą kasowane, a autorzy dostaną ostrzeżenia.

Link to post
Share on other sites

p9240074et3.th.jpg

 

jak narazie powiem tak - ciezka cholera, ale wykonana cudownie... przed chwila pierwsze strzelanie i... biorac pod uwage ile za nia dalem to kisiel w gaciach :P mysle juz nad jakas szersza recenzja... jak ktos chce wiecej zdjec moge porobic...

 

aha, jestem pierwszym w Polsce (detalicznym) szczesliwcem ktory to ma :]

 

aha, ta czesc pod muszka (pozbawiona oksydy) to nie plastik a metal...

Edited by kthulhu
Link to post
Share on other sites

He he he. Wiesz 10,8 ale jaka pojemność i jakie ogniwa? Mi styknie 9,6 tylko jakiej największej pojemności tam wejdzie. Jak dzwoniłem do krakmana to chłopaki mówili że mają niezły zapiernicz i zdążył sprawdzić tylko 9,6 1400 intellecta i wszedł ale czy wejdzie coś większego? To jest pytanie :-F

Link to post
Share on other sites

Aaaa tak "na oko" to coś większego da radę upchnąć? Albo jak będziesz mógł od jakiegoś kolegi pożyczyć batkę na sprawdzenie :mrgreen: Jak by wchodziło 1800 mah to było by super. Dokupił bym taką co łącznie z batką stockową dawało by mi 2900 mah co całkowicie mi wystarczy :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Mam to teraz w ręku i mogę powiedzieć, że:

-magazynek trochę lata bo są niedopasowane szyny, na które wjeżdża,

-duży rozrzut strzałów,

-drut/sprężyna przytrzymująca klapke pod chwytem pistoletowym jest odrobinę za luźna.

Tyle minusów.

Plusy:

-bardzo dokładne wykonanie,

-prędkość wylotowa 409 fps czyli więcej niż powinien ale to tylko ten egzemplarz,

-mag pudełkowy w zestawie,

-cena :mrgreen:

 

Nie wiadomo jeszcze jak będzie z aku ale kwestia czasu aby sprawdzić ile wytrzymają ogniwa.

Edited by luglo
Link to post
Share on other sites

Złapałeś mnie za słowo ;-) Miałem na myśli to, iż wykonanie szczegółów jest dokładne takich jak przyrządy celownicze, elementy zamka, jakość lakieru, brak nadlewów, itp. Sam fakt niedopasowania szyn jest łatwy do wyeliminowania poprzez wygięcie ich kombinerkami. Może być tak, iż tylko w tym jednym egzemplarzu jest taka usterka ale tego nie wiem.

Link to post
Share on other sites

nie na maila tylko daj na jakiegoś rapishera. naj lepiej "para"

 

dzwoniłem dzisiaj do nich i powiedzieli mi że dopiero za 2-3 tygodnie się pojawią kolejne sztuki bo na razie wszystkie "para" wyprzedali :cry: spóźniłem się :-F

 

powiedzcie mi tylko jeszcze jak wygląda sprężyna tzn czy nie jest zrobiona z "sera" albo odwrotnie czy nie jest jak odbojnik w wagonach kolejowych??

 

 

A co wytrzymałości GB bo ktoś poddał w wątpliwość. to nawet jak się rozpadnie to sobie kupię CA za 270 zł i będę jakieś 2 000 zł do przodu :mrgreen:

 

Czy we wszystkich egz. magazynek podaję dobrze na opcji "głosowej"??

Link to post
Share on other sites

Oblookałem tę wersję:...

 

a1dl1.th.jpg a2lo4.th.jpg a3sw1.th.jpg a4ij6.th.jpg

a5vv5.th.jpg a6jt1.th.jpg

[fotki robione na szybkiego więc nienajlepsze]

 

...u Krakmana zaraz po wyjęciu z pudła - jeszcze dwa dni przed sprzedażą; byłem gdy dostawa przyszła, a nie wciągnęli ich jeszcze na stan. Nawet cena wówczas nie była jeszcze ustalona.

 

Powiem tyle:

nie jestem zwolennikiem minimi, ale gdybym nie pojechał po coś innego, to kupiłbym go z miejsca.

Za tę kasę wątpię żeby ktoś zaoferował tę replikę lepiej wykonaną.

Piękna.

I kawał guna w rękach, a spodziewałem się taniochy.

 

Z rozmowy z pracownikiem Tajwangun wynika, że bebechy są dość solidne i do podbicia fps nie trzeba jakichś wielkich nakładów.

Link to post
Share on other sites

W dniu wczorajszym dostałem sewego PARA. Ogólnie jestem zadowolony nie ma się do czego przyczepić po jednym dniu użytkowania, poza szczegółami:

- widać odlewy na niektórych częściach repliki zwłaszacza tych których nie maskuje czarna farba,

- przednia pokrywa górna (anty-heat cover) jest plastikowa :killer: ,

- magi CA od M15 wylatują z gniazda natomianst P&J od M16 siedzą stabilnie,

- bipod po rozłożeniu jest mało stabilny i lata na wszystkie strony,

- farba na kolbie schodzi bardzo łatwo już po 5-6 złożeniu zeszła,

 

W moim przypadku HOPek ma problemy z podkręcaniem kulek 0,25g. A jak jest z tym u was?

 

Natomiast bateria miło mnie zaskoczyła mimo 1100 mAh, replika ma ROF bardzo przyzwoity.

Edited by wojaktomek
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...