Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] WARRIOR I (L96) [Well]


Recommended Posts

No są wkręcone obie śruby i to dobrze, imbus jest od tego aby lufa nie kręciła się w koło. Właśnie za cholerę nie mogę obczaić czemu lufa na końcu łoża rusza się góra dół.

 

Martwi mnie jeszcze ten pin od zespołu spustowego :(.

 

EDIT

Fota pina spustowego

https://plus.google.com/photos/107992042807501756816/albums/5879083231074251585

Edited by gloomer
Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Haardrock raz miałem taką sytuację.U mnie wystarczyło rozebrać replikę i złożyć od nowa i problem zniknął (tzn odkręciłem łoże od lufy z i skręciłem ponownie,dokręciłem też tą śrubę przy zatrzasku maga )

a co do pina spustowego

w moim wellu 08 pin został wymieniony na samoróbkę.Nie ma żadego wycięcia jak orginalny-wyglada jak kawałek pręta z wyprofilowanym czubkiem-nie wygląda zbyt slicznie ale nic się z nim nie stało i nadal swoje zadanie spełnia, a sporo czasu w replice była 180 guardera (jutro postaram się wrzucić fotkę)

zaletą tej samoróbki jest to że mogę pin wyciągnąć kombinerkami bez rozbierania repliki-Gdy skołuje sobie stock cylinder z rączką przeładowania to jestem go w stanie wymienić na strzelance w 10 sekund mając tylko kombinerki,i coś czym opuszczę sear przy wkładaniu cylindra

Na tym foto ładnie widać jak ten pin wystaje przed spustem

 

http://imageshack.us...6/img0463g.jpg/

Edited by rain777
Link to post
Share on other sites

Pany mam problem z moją Elką. Na ostatnim strzelaniu było wyśmienicie, po imprezie replika trafiła do bagażnika i dzisiaj chciałem ją przestrzelać. Dziwnym sposobem nie mogę jej przeładować. Tak jakby suwadło nie dochodziło do końca. Czy ktoś się spotkał z takowym problemem?

 

Drugą kwestią jest mechanizm spustowy, który po odkręceniu dwóch śrub, które go trzymają postanowił się rozlecieć. Czy ktoś mi może coś poradzić w tym temacie (nie chciałbym teraz kupować LL i tego typu kosztownych wynalazków więc stockiem się zadowolę jeśli ktoś posiada)

 

Posiadam jeszcze jedną taką replikę i po przełożeniu mechanizmu spustowego nadal nie chciała się naciągnąć...

Link to post
Share on other sites

@HaardRock, Tak jakby sprężyna się nie naciągała i tłok się nie blokował.

 

Rozebrałem i poskładałem wszystko do kupy na tym drugim mechanizmie. Działa :icon_smile: Nie mam pojęcia co było przyczyną nieblokowania tłoka w pozycji napiętej ale udało się pozbyć tego problemu.

 

Nadal jednak pozostaje kwestia rozsypanego pierwszego mechanizmu spustowego. Da się jakoś go naprawić, kupić obudowę do niego?

Link to post
Share on other sites

a ja mam prośbę do kogoś kto na codzien rozkłada i składa swojego wella

potrzeba mi fotki tego pinu który siedzi w racze przeładowania (najlepiej w makro)

po zapijaczonej naprawie zgubiłem ten badziew,i teraz żeby przeładować replikę to muszę dawać spory luz pomiędzy rączką przeładowania a cylindrem,jak zabardzo dokrecę to po przeładowaniu nie potrafię raczki dac "w dół"

niby pierdołka a strasznie mnie to irytuje

Edited by rain777
Link to post
Share on other sites

A ja mam takie pytanko:

Zainstalowałem nowy mechanizm spustowy i pojawił się mały problem. Rączka przeładowania nie schodzi do dolnej pozycji. Tak jakby się zaklinowała na górze i nic. Zamek chodzi do przodu i do tyłu ale nic poza tym.

Link to post
Share on other sites

Jednak zdecydowałem się na klej z pistoletu zamiast poxiliny. Wszystko fajnie wyszło.

Niedługo będę montować komorę PDI i lufę prometheusa 509mm (z tego co przeczytałem to pasują do siebie). I tutaj mam kolejne pytanie: Z racji, iż promyk jest dłuższy od stokowej lufy o bodajże te 9mm to chciałem się dowiedzieć, czy po zamontowaniu adaptera na tłumik 14mm (np. od krakmana) lufa dalej będzie wystawać z owego adaptera ? :P

 

Pozdrawiam

Kocur ;)

 

Aaa i jeszcze jedno tak z ciekawości. Czy lufy promyka 500mm (są przeznaczone do m14) pasują do komór PDI - chodzi mi o nacięcia na lufie. ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...