Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] WARRIOR I (L96) [Well]


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ale chiński zestaw tuningowy myślę, że już by długo wytrzymał. Tak myślę, ale jak piszę źle to proszę mnie poprawić :icon_razz:.

 

P.S A ciekawe czy u gunfire ten zespół spustowy jest kompletny jak na zbrojowni bo po fotkach widać co innego.

Edited by gloomer
Link to post
Share on other sites

klucz imbusowy do śrub regulacji komory HU to nie jest 1,5 mm (ten w ogóle nie wchodzi) tylko coś koło 1,2-1,3 mm- nie wiem czy to jest do dostania gdzieś. no chyba że mówicie o stockowej komorze, ale kogo obchodzi stock w snajperce?

Ja tak jak dexter kiedyś radził wkleiłem sobie ten imbusik w długopis zamiast wkładu- regulacja jest łatwiejsza i nie tak łatwo go zgubić jak gdzieś wypadnie, dobry patent.

Link to post
Share on other sites

żadna filozofia. odciąłem większą część tego krótszego ramienia klucza (trochę musi zostać żeby się nie obracał w oprawce), włożyłem do obudowy długopisu w miarę prosto i zaglutałem całość poxiliną; nie chowa się ale nie jest mi to do szczęścia potrzebne.

W tym tygodniu zdjęcia nie zrobię, ale wygląda jak ten chiński wynalazek na zdjęciu, tylko końcówka cieńsza. Warto żeby oprawka była w miarę wąska i żeby się nie obracała w rękach (jakieś nacięcia albo taki klips do kieszeni jak na foto). Ja jeszcze dorobiłem sobie chwościk z oczojebnego sznurka, jeśli spadnie w trawę to łatwiej znaleźć, a karabinka i tak nie przystrzeliwujesz w "boju"

Mini-Metal-Precision-Screwdriver-17243925481.jpg

Link to post
Share on other sites

Mam komorę AP, systemę energy i lufę systema 6.04. Lufa systemy bo miałem za darmo od kolegi. Jak wcześniej wspominałem mam metalowy spust i metalową prowadnice sprężyny z łożyskiem. Co tam jeszcze siedzi to nie mam pojęcia. Tłok i sprężyna wyglądają na stock

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...