Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] WARRIOR I (L96) [Well]


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Klasycznie, owijasz wszystko izolką, czyli sklejasz body i lufę. Redukuje to luzy, choć znacznie utrudnia rozbieranie repliki, a niestety ten badziew na stocku trzeba często rozkręcać.

Zamiast izolki użyłem gumy - jak chłopaki mi radzili. Nadała się świetnie gruba czarna guma z zawieszania bungee, zszyłem końcówki i na 3 pętle trzyma świetnie.

 

@Mikadorus

dzięki za głowicę, po cynowaniu i polerce daje rade. W tłoku AP obstukałem tą blachę na głowicy, a na korpusie zrobiłem 4 rzędy nawiertów - udało się go odchudzić z 42g do 35g.

 

Przy okazji, w tym mb-04 całe łoże, zwłaszcza w miejscu tego bajeranckiego chwytu snajperskiego, wygina się jakby gumowe było. Tragedia.

 

up.

ma ktoś może na sell stockowy cylinder do tego dziadostwa? Poprzedni wesoły włąściciel repliki wstawił za długie śruby mocowania spustu, które wydarły piękne rowki w cylindrze, przez co pękła na końcu i rączka zostałą mi w ręce :icon_razz:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ten tłok raczej nie jest powodem. To chiński szajs ale działa. Lepiej zestaw kupić oddzielnie. Podobnie cenowo a masz jeszcze sprężynę i stockowe elementy w razie "W".

 

Jak nowy to odeślij, jak nie możesz to może być to wina złego skręcenia lub tego co kolega podał 2 posty wyżej. Jest jeszcze patent spiłowanie zestawu spustowego (naprawdę mało) jednak takie operacje lepiej by zrobił ktoś kto się zna na takich sprawach. Mam jeden tak odratowany zestaw i daje radę.

Link to post
Share on other sites

No właśnie o to chodzi.

 

Nie wiem po co dawali wzmocnione podzespoły tam gdzie ich nie trzeba. Dali by wzmocniony zestaw spustowy to byłaby to wreszcie jakaś sensowna alternatywa dla SWD (nawet by ten zespół trzymał do M160-70) to by było już coś. A tak to nadal karabin, który jest dość trudny w tuningu bo na start trzeba wydać o 300zł więcej. Jakby był w stocku TB wzmocniony to przynajmniej ludziska by wsadzały normalne tłoki, normalne prowadnice i springi a nie kupowali tanie zestawy.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Jak oficjalny to napiszę. Mam okazję kupić mb01 za 50zł. Na początek, na tuning byłbym w stanie wydać jakieś 900zł. Chciałbym dowiedzieć się od kogoś bardziej doświadczonego w springach, co powinienem kupić? Dodam, że myślałem na razie o precyzji i uszczelnieniach- na moc przyjdzie czas jak sobie lepszy zespół spustowy zafunduje. . Oczywiście, jeśli jest jakiś spec z olsztyna to prosiłbym o wiadomość prywatną :)

Link to post
Share on other sites

Jak oficjalny to napiszę. Mam okazję kupić mb01 za 50zł. Na początek, na tuning byłbym w stanie wydać jakieś 900zł. Chciałbym dowiedzieć się od kogoś bardziej doświadczonego w springach, co powinienem kupić? Dodam, że myślałem na razie o precyzji i uszczelnieniach- na moc przyjdzie czas jak sobie lepszy zespół spustowy zafunduje. . Oczywiście, jeśli jest jakiś spec z olsztyna to prosiłbym o wiadomość prywatną :icon_smile:

Powiadasz, że w okolicy Olsztyna jest osoba która oddaje rzeczy za pół darmo? Daj namiar. :icon_wink:

Jesteś pewien, że to wella a nie np agm? Co do tuningu to wszystkie części znajdziesz w deltashop'ie i jak dobrze wybierzesz to się bez lufy się w 900zł zmieścisz.

Edited by LastSniper
Link to post
Share on other sites

Błagam nie ASpro. Stronę temu pisałem czemu NIEKTÓRE CZĘŚCI SĄ "FUJ". Mendi także się wypowiedział.

 

Już lepiej zachomikować na potem i kupić chiński tuning, komorę pdi, lufę promyka i gumę G&G/ systema. To bardzo fajny zestaw na którym długo biegałem. Praktycznie nie do zajechania.

 

Jak poszukasz po komisie to w 500zł zmieścisz się z tuningiem do ok. 600fps.

 

Dalej zostaje tylko zestaw cylindra z prawdziwego zdarzenia (nie AP) i TB (mech. spustowy) za ok. 200-300zł, akurat ten produkt AP można brać.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

mb01

+

Szukałem części i tak:

http://www.specshop....HopUp_do_APS_96

http://www.specshop....roducts_id=2995

http://www.specshop....a_Glowica_Tloka

http://www.asgshop.p...ukt.php?id=3371

 

Jeszcze gumkę trzeba doliczyć tylko nie wiem jaka byłaby odpowiednia.

 

Czy to jest dobra opcja na początek do 900zł na tuning?

Jeszcze do tego musiałbym kupić tłumik i przejściówkę, żeby się lufa zmieściła.

 

Z góry dzięki

Edited by lysybolek
Link to post
Share on other sites

Lipny ten tuning.

 

Tłok i głowica LL to pomyłka w Twoim wypadku bo do stocka tego nie włożysz bo musisz mieć inną sprężynę i prowadnicę.... no i są bez sensu bez wzmocnionego zespołu spustu. Włożyć to je możesz ale po co skoro by je sensownie użyć MUSISZ kupić wzmocniony spust?

 

Powiedz do ilu FPS chcesz go robić, bo jak do 600-650fps to stykną części AA, które są tańsze a od biedy da się stockową sprężynę stosować jako zamiennik gdy są wyśrubowane limity... możliwe, że stockowy spust nie pójdzie w rozsypkę bo tam max m160 (tyle pamiętam) wchodzi.

 

Ech - czytałeś pierwszą stronę tematu?

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Lepsza pdi i jakaś systema niż stockowa komora i przerabianie.

 

Chodzi o kolejność... lysybolek pisał, że na początek chce precyzje, a nie moc, wiec komora, gumka, lufa. Po co mu wzmocniony spust na stockowe bebechy? Z czasem oczywiście kasa będzie to zakupi cała resztę, ale po co zaczynać od dupy strony?

Link to post
Share on other sites

Panowie fachowcy :) Nabyłem ostatnimi czasy MB-01 WELL'a .. sprzęt jest stockowy i troszkę "po przejściach" (brak blokady spustu, drugiego spustu i magazynka [chwilowo ładuję go "dolufowo"]) generalnie replika nie jest w złym stanie (przynajmniej wizualnie) ale chciałbym doprowadzić ją do stanu używalności.. na początku rozglądam się za magiem i chciałbym wymienić coś z bebechów.. nie jestem znawcą tak jak niektórzy i nie znam się na tuningu, ale natknąłem się na taki zestaw http://deltashop.pl/pl/l96/410-pelny-zestaw-tuningowy-l96.html czy ktoś próbował coś takiego montować? Żeby poprawić osiągi, co koniecznie musiał bym jeszcze wymienić? Bo muszę dodać że z celnością i zasięgiem (na oko :) +/- 40 m szału nie ma :( wiem że to zdecydowanie za mało jak na kar. snajperski. Proszę o pomoc

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...